Kaip pašalinti „Mfplat.dll missing“ klaidą?

Problema: Sveiki, man reikia pagalbos su video aplikacijos klaida. Bandant paliesti programą, kuri leidžia vaizdo įrašus nustatyti kaip Darbalaukio foną. Viskas iki pat šiol puikiai veikė, bet teko perkrauti kompiuterį ir dabar sulaukiu Windows klaidos „Mfplat.dll missing“. Programa yra įrašyta ir Microsoft Media Future Pack draiveriai visi vietoje. Gal galite patarti ko imtis, kad šios klaidos atsikratyčiau?

Patvirtintas atsakymas

„Mfplat.dll missing“ Windows klaida„Mfplat.dll missing“ gali būti iššaukta tiek dingusio tiek paveikto DLL failo.

„Mfplat.dll missing“ klaida dažnai sutinkama PLEX aplikacijos naudotojų ir kitokių transliavimo įrankių mėgėjų įrenginiuose. Ypač dažnai ši klaida yra sutinkama tada kai Windows opercinės sistemos naujiniai yra automatiškai įrašomi. Tai yra problemos tiesiogiai susijusios su nerandamu ar paveiktu DLL failu, kuris priklauso Windows Media Feature paketui.

Video žaidimų mėgėjai taip pat sutinka šią „Mfplat.dll missing“ klaidą. Ji atsiranda ekrane norin paleisti ar jau žaidžiant aiškio grafikos žaidimus, kurie reikalauja didelės raiškos ir vaizdo kokybės. Jei DLL failas yra paveiktas ar dingęs, programa negali veikti ,nes tai yra labai svarbi pačios aplikacijos dalis.

Viena pagrindinių šios klaidos žinutės priežasčių yra susijusi su DLL failu, kurio nebuvimas iššaukia klaidą nes programa negali veikti kaip priklauso. Windows Media Feature paketas dažniausiai yra įrašomas pačių aplikacijų, kurios jį naudoja arba automatinių sistemos atnaujinimų metu. Pašalinti „Mfplat.dll missing“ klaidą ir jos priežastis įmanoma, tiesiog esant kelioms priežastims, sprendimo būdai irgi yra keli. „Mfplat.dll missing“ Windows klaida

Mfplat.dll failo klaidos žinutė gali turėti ir kelis variantus:

 • „mfplat.dll is missing“
 • „mfplat.dll error loading“
 • „mfplat.dll crash“
 • „mfplat.dll was not found“
 • „mfplat.dll could not be located“
 • „mfplat.dll Access Violation“
 • „The procedure entry point mfplat.dll error“
 • „Cannot find mfplat.dll“
 • „Cannot register mfplat.dll“.

Norint pašalinti „Mfplat.dll missing“ klaidą reikia nuodugniau pažvelgti į galimas priežastis ir tada šalinant spragas konkrečiais būdais bus galima pamiršti apie šią žinutę. Gali būti, kad žinutė pasirodo dėl operacinės sistemos versijos, kuri nepalaiko Media Feature paketo automatiškai todėl kai kurios programos negali būti naudojamos. Tęskite skaitymą ir išbandykite bent kelis sprendimo būdus.

Kaip pašalinti „Mfplat.dll missing“ klaidą

Susiduriant su sistemos failų klaidomis ir dingusiais ar paveiktais tokio formato kaip Mfplat.dll failais yra svarbu nepulti imtis rankinių failų šalinimo ar keitimo būdų. Geriausia išeitis susidūrus su Windows „Mfplat.dll missing“ klaida yra pilna sistemos failų patikra su sistemos optimizavimo įrankiu ar programa, kuri gali tiek identifikuoti tiek atstatyti paveiktus failus. Vienas tokių automatinių įrankių galėtų būti Fortect.

Įrašykite Media Feature paketą

Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect programos versiją.
 • Raskite Pradžios meniu.
 • Pasirinkite About this PC ir išskleiskite About.
 • Raskite Windows Specifications sektorių ir patikrinkite ar įrenginys naudojasi Windows N versija ar ne.
  Patikrinkite Windows versiją
 • Įrašykite Media Feature Packčia.
 • Spauskite Confirm ir palaukite kol instaliavimas bus baigtas.
 • Du kartus paspauskite failą ir perkraukite kompiuterį, kad visi pakeitimai užsitvirtintų.
  Įrašykite reikiamą paketą

Įgalinkite Media Playback naudodami Komandos eilutę, kad pašalintumėte „Mfplat.dll missing“

 • Paleiskite dialogo langą spausdami R ir Windows mygtuką ir įrašykite jame cmd.
  Komandos eilutės paleidimas
 • Paspauskite Ctrl, Shift and Enter klaiviatūroje vienu metu.
 • Toliau pasirinkę Yes, įrašykite dism /online /enable-feature /featurename:MediaPlayback komandą atsidariusiame lange.
 • Uždarykite langą ir perkraukite įrenginį.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Fortect, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga kompiuterių ekspertė

Gabrielė E. Hall turi didelę kompiuterio problemų identifikavimo patirtį - informacinių technologijų srityje ji dirba jau daugybę metų.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti „Mfplat.dll missing“ klaidą?"