Kaip pašalinti „Microsoft RDN/Trojan/worm!055bcc1319645“ pranešimą?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti „Microsoft RDN/Trojan/worm!055bcc1319645“ pranešimą?

Šiandien Edge naršyklėje gavau įspėjimą apie „Microsoft RDN/Trojan/worm!055bcc1319645 infection”. Jame teigiama, kad visai asmeninei informacijai, esančiai mano kompiuteryje, gresia pavojus, todėl as turiu paskambinti # 1-888-660-1755 numeriu jeigu noriu apsaugoti sistemą nuo nusikaltėlių įsilaužimo. 

Naršyklės puslapis buvo užrakintas, todėl aš daugiau nieko nebedariau. Pasiėmiau kitą prietaisą ir pranešiau apie problemą įvairiuose diskusijų forumuose bei tinklaraščiuose. Deja, iki šiol niekas neatsakė, o man tikrai labai reikia pagalbos!

Patvirtintas atsakymas

Jokiu būdu neskambinkite numeriu, nurodytu „Microsoft RDN/Trojan/worm!055bcc1319645” pranešime. Nepatartina pasitikėti jokiais iššokančiais langais, atsirandančiais naršyklėje, išskyrus tais, kuriuos generuoja profesionalios antivirusinės programos ir kitos sistemos apsaugai skirtos programos.

„Microsoft RDN/Trojan/worm!055bcc1319645” klaidos pranšimas gana pavojingas, kadangi jo tikslas – įvilioti ne itin patyrusius kompiuterių varotojus į kibernetinių sukčių spąstus ir priversti juos paskambinti nurodytu numeriu.

Techniškai „Microsoft RDN/Trojan/worm!055bcc1319645” klaida yra priskiriama techninės pagalbos virusų (angl. Tech-Support-Scam) kategorijai. Jos tikslas – įbauginti kompiuterių savininkus ir paskatinti juos paskabinti tariamai Microsoft sertifikus turintiems technikams.

Tam, kad pasiektų tikslą, sukčiai naudoja įvairiausias strategijas, paveikiančias žmonių psichologiją ir priverčiančias juos manyti, kad kompiuteriai išties yra užkrėsti pavojingu virusu ir kad vienintelė galimybė apsaugoti kreditinės kortelės duomenis, slaptažodžius, prisijungimus, naršymo duomenis be asmeninius failus, tokius kaip nuotraukos ar vaizdo įrašai – tai paskambinti nurodytu techniniu pagalbos numeriu. Dažniausiai už paslaugas reikalaujama suma siekia nuo $100 iki $200.

printscreen of the

Jeigu jau surinkote # 1-888-660-1755 numerį, kuris buvo nurodytas „Microsoft RDN/Trojan/worm!055bcc1319645” techninės pagalbos pranešime, labai prašome padėti ragelį ir daugiau nebeskambinti sukčiams. Pastarieji tik ir siekia sužinoti jūsų kompiuterio duomenis ir prisijungti prie jo nuotoliniu būdu.

Nustatyta, kad sukčių, susijusių su „Microsoft RDN/Trojan/worm!055bcc1319645” klaida, buvimo vieta – Indija, tačiau pranešime teigiama, kad jie lokalizuojasi New York'e. Be to, už viruso šalinimo paslaugą sukčiai reikalauja sumokėti $150.

Labai tikimės, kad jūs nei skambinote # 1-888-660-1755 numeriu, nei mokėjote reikalaujamą sumą pinigų. Jeigu šiuo metu jūsų kompiuterio ekranas yra užstrigęs ir jame rodomas naršyklės (Chrome, Firefox ar kt.) langas su „Microsoft RDN/Trojan/worm!055bcc1319645” klaida, paaiškinsime, ką jums reikėtų daryti.

How to Fix „Microsoft RDN/Trojan/worm!055bcc1319645 Infection” Pop-Up?

„Microsoft RDN/Trojan/worm!055bcc1319645” pranešimą sukelia „adware” virusas

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

„Microsoft RDN/Trojan/worm!055bcc1319645” techninės pagalbos pranešimas nėra virusas pats savaime. Toks pranešimas – tai reklaminė platforma, kurią sukelia adware tipo programa. Taigi, norėdami pašalinti suklastotą pranešimą iš naršyklės, visų pirma turėsite pašalinti adware programą ir atstatyti naršyklės parametrus.

Retais atvejais tokį pranešimą gali generuoti pornografinio turinio, azartinių lošimų internetinės svetainės, nepatikimos internetinės parduotuvės ir pan. Tokiu atveju derėtų laikytis atokiai nuo tokių svetainių arba įsirašyti galingesnę antivirusinę programą su apsauga realiu laiku.

„Microsoft RDN/Trojan/worm!055bcc1319645” klaidos šalinimas

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Jeigu negalite uždaryti naršyklės lango, paspauskite Ctrl + Alt + Del ir atsidarykite Task Manager langą. Atsidarykite Processes stulpelį ir suraskite naršyklės procesą. Paspauskite ant jo ir pasirinkite End Task. PASTABA: kai sekantį kartą norėsite atidaryti naršyklę, NEATKURKITE paskutinės naršymo sesijos.

End web browser's process via Task Manager

Tinkamiausias būdas pašalinti „Adware” ir kitas pavojingas bei potencialiai nepageidaujamas programas – tai nuskenuoti kompiuterį su profesionalia antivirusine programa. Mes rekomenduojame naudoti Reimage, tačiau jūs galite rinktis betkurią kitą, sistemos apsaugai skirtą, programą.

Jeigu norite pašalinti „Microsoft RDN/Trojan/worm!055bcc1319645” virusą rankiniu būdu, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Atsidarykite Start > Control Panel > Programs and Features > Add/Remove Programs (Windows 7, XP).
  2. Paspauskite Windows key + I kad atsidarytų Settings langas. Pasirinkite Apps ir atsidarykite Apps & Features skyrių kairėje. (Windows 8, 10).
    Remove unknown processes
  3. Atidžiai patikrinkite neseniai įrašytų programų sąrašą. Lengviausia tai padaryti – surūšiuoti programas pagal datą. Pasirinkite nežinomą/įtartiną programą, paspauskite ant jos įrašo ir pasirinkite Uninstall. Tam, kad patvirtintumėte programos šalinimą, paspauskite OK/Uninstall.

SVARBU: nepaisant to, kurį būdą (rankinį ar automatinį) pasirinkote „Microsoft RDN/Trojan/worm!055bcc1319645” adware šalinimui, nepamirškite atstatyti naršyklės parametrus. Instrukcijas kaip atkurti naršyklės nustatymus galite rasti apačioje:

Google Chrome
Mozilla Firefox
Microsoft Edge
Internet Explorer

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Julie Splinters - Kompiuterių optimizavimo specialistė

Kompiuterių optimizavimas - tai Julijos Splinters sritis. Ar tai būtų lėtai veikiantis išmanusis telefonas, ar Windows, Mac arba Linux operacinę sistemą palaikantis kompiuteris, ji vos per kelias minutes suras problemą bei tinkamą jos šalinimo būdą.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti „Microsoft RDN/Trojan/worm!055bcc1319645“ pranešimą?"