Kaip pašalinti MSI6.tmp klaidą?

Problema: Bandau įdiegti vieną programą ir sistemoje pasirodo žinutė  „MSI6.tmp cannot be found“. Ką reikėtų daryti? Ar įmanoma šį failą pakeisti? Koks geriausias būdas ištaisyti šią klaidą?

Problema:

Patvirtintas atsakymas

Prieš pateikdami instrukcijas, informuosime Jus, kas yra MSI6.tmp failas ir kokios yra jo funkcijos. Visų pirma Jums reikia žinoti, kad jis yra atsakingas už daugelio sistemos funkcijų paleidimą ir svarbių dll failų bibliotekos valdymą. Todėl, jei šio failo trūksta arba jis sugadintas, sistemoje dėl to gali kilti nemažai problemų bei trikčių įrašant naujas programas. Nereikia nė sakyti, kad norint džiaugtis sklandžiu sistemos darbu, šias klaidas reikia pašalinti. Atsidūrėte tinkame puslapyje – mes pateiksime informaciją, ką daryti atsiradus šiai klaidai.

Kilus problemoms su MSI6.tmp, galite matyti šiuos pranešimus:

MSI6.tmp cannot be found.
This program can’t start because MSI6.tmp is missing from your computer.
MSI6.tmp is missing.
There was a problem starting [path]\MSI6.tmp. The specified module could not be found.
Runtime Error. MSI6.tmp pure virtual function call.
Access Violation File [path]\MSI6.tmp
Unable to launch the software located at path: [path]\MSI6.tmp
This application requires the file MSI6.tmp, which was not found on this system.

Šios žinutės atrodo matytos? Dabar svarbu išsiaiškinti, kas yra atsakingas už jų atsiradimą. Šį klaida paprastai atsiranda dėl šių priežasčių:

  • MSI6.tmp failą netyčia ištrynė prasta antivirusinė programa ar šnipinėjimo įrankis.
  • Jūsų kompiuteris užkrėstas virusais ar kitokiomis kenkėjiškomis programomis, kurios ir sugadino failą.
  • Klaidos įrašant ar šalinant programas.
  • Su jūsų kompiuterio technine įranga susijusios problemos.

Kaip pašalinti MSI6.tmp klaidą?

Pirmiausia reikia išsiaiškinti, kas yra atsakingas už šią problemą. Jei netyčia ištrynėte failą pats, sėkmingai galite įterpti naują failą į ištrintojo vietą. Prieš tai turėtumėte išsiaiškinti tikslią failo vietą ir rasti patikimą šaltinį internete, iš kurio galėtumėte parsisiųsti naują failą.

Galite taip pat pabandyti patikrinti, ar šis failas vis dar vietoje. Jei jo nerandate, galite patikrinti savo kompiuterį patikima antivirusine programa ir pašalinti virusus. Virusai dažnai pažeidžia sistemos failus. Vienas jų gali būti atsakingas už MSI6.tmp klaidą. Patikrinę kompiuterį, perkraukite sistemą ir patikrinkite, ar problema išsisprendė.

Pagaliau galite pasinaudoti sistemą optimizuojančią programa, kuri ištaiso klaidas ir apsaugo Jūsų kompiuterį nuo įvairių problemų. Mes rekomenduojame RegCure Pro.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti MSI6.tmp klaidą?"