Kaip pašalinti Ndistpr64.sys BSOD klaidą?

Problema: Prašau padėkite!!!! Įtariu, kad neseniai kartu su MS Office atnaujinimu arba kita nemokama programa įsirašiau virusą. Esu labai keblioje situacijoje, nes mano kompiuteris lyg ir įsijungia kaip įprastai, tačiau po maždaug 20 sekundžių užstringa ir ekrane pasirodo mėlynas mirties langas, kuriame rašoma: Stop Code: DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL What Failed: ndistpr64.sys. Ką tai reiškia? Kaip tai sutvarkyti?

Patvirtintas atsakymas

ndistpr64.sys BSOD nuotrauka

DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL – tai mėlynas mirties langas (anlg. Blue Screen of Death), kuris atsiranda Windows operacinėje sistemoje kai .sys failai, tokie kaip mfewfpk.sys, ndis.sys, Epfwwfp.sys, kbdclass.sys, storahci.sys ir t.t., yra pažeisti. Dažniausiai jis pasirodo Windows įkrovos fazėje, todėl sistema negali būti tinkamai paleidžiama. Jeigu kompiuterio vartotojui pavyksta sėkmingai įjungti kompiuterį naudojant Safe Mode ar Clean Boot režimą, rekomenduojama nedelsiant atlikti veiksmus, kuriuos pateikia kompiuterių ekspertai. Visų pirma reikėtų patikrinti kompiuterį su profesionalia antivirusine programa. Tuo atveju jeigu ji neaptinka jokių virusų, kitas sprendimo būdas būtų atnaujinti arba iš naujo įsirašyti tvarkykles. Jeigu kompiuteris visai neįsijungia, tuomet jums reikėtų susirasti arba susikurti Windows atkūrimo diską arba USB raktą ir naudoti jį sistemos paleidimui.

Deja, bet reikalai gali būti prasti jeigu DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL klaida yra susijusi su ndistpr64.sys failu. Kompiuterių saugumo ekspertai priskyrė šį failą prie nepageidaujamų sąrašo ir įvardija kaip kenkėjišką. Nors jis ir nėra sietinas su pavojingu virusu, faktas, kad ndistpr64.sys klaida neleidžia tinkamai paleisti kompiuterio sistemos, paskatina žmones manyti, kad kompiuteris yra užkrėstas. Techniškai ndistpr64.sys failas yra įvardijamas kaip programinės įrangos tvarkyklė, kurią į kompiuterį dažniausiai atsiunčia SmartService Trojanas, blokuojantis antivirusinę ir kitas, kompiuterio apsaugai skirtas, programas. Taigi, jeigu kompiuterio ekrane pasirodo DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL (ndistpr64.sys) BSOD, sistemą bus galima paleisti tik Safe Mode režimu. Bet kuriuo atveju SmartService Trojanas gali blokuoti antivirusinę programą ir tokiu atveju ekrane turėtų pasirodyti „The requested resource is in use” klaidos langas. Jeigu jūs susiduriate būtent su tokia problema, atlikite apačioje nurodytus veiksmus:

ndistpr64.sys BSOD nuotrauka

Pašalinkite ndistpr64.sys klaidą:

Jeigu DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL klaida atsiranda sistemos įkrovos metu ir jos sukėlėjas yra ndistpr64.sys failas, rekomenduojama nedelsiant jį pašalinti. Šis failas nėra būtinas tinkamam sistemos funkcionavimui, todėl jo pašalinimas neturės jokios neigiamos įtakos. Norint jį ištrinti, visų pirma įjunkite kompiuterį Safe Mode režimu ir paleiskite Command Prompt valdyklę:

Pirmas žingsnis. Pašalinkite ndistpr64.sys failą

  • Perkraukite kompiuterį.
  • Sistemos konfigūravimo lange pasirinkite Troubleshoot.
  • Paspauskite Advanced Options.
  • Startup Options lange pasirinkite Enable Safe Mode ir paspauskite Restart.
  • Kai sistema įsijungs, paspauskite Windows key + R ir įveskite cmd.
  • Dešiniu pelės klavišu paspauskite ant paieškos rezultato ir pasirinkite Run as Administrator.
  • ARBA dešiniu pelės klavišu paspauskite Windows mygtuką ir pasirinkite Command Prompt (Admin).
  • Įveskite DEL /F /S /Q /A „C:\\Windows\\System32\\drivers\\ ndistpr64.sys” (be kabučių) ir paspauskite Enter.

Antras žingsnis. Nuskenuokite kompiuterį su profesionalia antivirusine programa

Prieš perkraunant kompiuterį po ndistpr64.sys failo pašalinimo, rekomenduojame nuskenuoti kompiuterį su profesionalia antivirusine programa. Kaip jau minėjome, šis failas nėra būtinas sistemos komponentas. Priešingai – jis identifikuojamas kaip potenciliai nepageidajamas ar netgi kaip virusas, todėl jis gali sukelti rimtus sistemos gedimus ar paskatinti kitų virusų įsirašymą. Labai dažnai jis yra platinamas kartu su kitais pavojingais failais, todėl būtina patikrinti kompiuterį su Fortect ar kita profesionalia antivirusine programa.

Jeigu SmartService Trojanas blokuoja Reimage ar kitos antivirusinės paleidimą, pabandykite aktyvuoti Windows Defender offline arba įsirašyti kitą programą. Jeigu šis sprendimo būdas nepadėjo, aktyvuokite System Restore Point, kuris buvo sukurtas dar prieš pasirodant minėtam mlynam mirties langui. Tikimės, kad šis straipsnis jums buvo naudingas ir padėjo jums pašalinti ndistpr64.sys BSOD.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Fortect, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Ndistpr64.sys BSOD klaidą?"