Kaip pašalinti OneDrive triktį “Connecting to d.docs.live.net”, kuri atsiranda norint atidaryti Microsoft Office failus?

Problema: Sveiki. Susidūriau su labai erzinančia problema, dėl kurios naudodamasi OneDrive negaliu redaguoti nei Word nei Excel failų. Naudoju nešiojamąjį kompiuterį, kuriame veikia Windows 10 operacinė sistema bei Office 2013. Kai bandau redaguoti pasidalintus Word ar Excel failus OneDrive paskyroje, ekrane atsiranda pranešimas, kuriame sakoma: “Connecting to d.docs.live.net Enter your credentials”. Gerai, taigi aš įvedžiau vartotojo vardą bei slapdažodį tris kartus iį eiles, bet reikiamus falus galiu atidaryti tik peržiūrai. Kai paspaudžiu Enable Editing mygtuką, atsiranda lygiai tas pats klaidos pranešimas ir vėl turiu įvesti prisijungimo duomenis mažiausiai tris kartus, tačiau niekas nepasikeičia. Ką man reikėtų daryti?

Patvirtintas atsakymas

Microsoft OneDrive tai naudinga programa, leidžianti tiek kopiuterių, tiek Mac ar kitų prietaisų vartotojams dalintis nuotraukomis, Microsoft Office failais, PDF dokumentais ir t.t visame pasaulyje. Ši programa įeina į Windows 10 programų paketo sąrašą, o senesnių Windows versijų vartotojai gali ją įsidiegti rankiniu būdu arba naudoti internetu. OneDrive vartotojų skaičių jau galima skaičiuoti milijonais, tačiau tik keletas iš jų gali pasidžiaugti neturintys jokių problemų, susijusių su programos funkcijomis. Laimei OneDrive triktys dažniausiai nėra labai rimtos, todėl jas galima gana lengvai pašalinti. Šiuo momentu žmonės oficialioje Microsoft svetainėje gana aktyviai aptarinėja OneDrive klaidą, dėl kurios Microsoft Office failai negali būti redaguojami. Dažniausiai, naudojant File Explorer funkciją, žmonės pastebi failus, pažymėtus sinchronizavimo simboliu, kuriuos bandant atidaryti pasirodo langas, kuriame prašoma suvesti prisijungimo duomenis. Šiame pranešime teigiama:

Connecting to d.docs.live.net
Enter your credentials.

Pasak ekspertų, OneDrive klaida “Connecting to d.docs.live.net”, kuri pasirodo bandant atidaryti Microsoft Office failus gali atsirasti dėl Microsoft Office Upload Center aplanko laikinojoje atmintyje. Taigi, visų pirma reikėtų pabandyti išvalyti laikinosios atminties aplanką”

Pirmas būdas. Pašalinkite failus iš laikinosios atminties

  • Vienu metu spustelėkite Windows mygtuką + S, įveskite Microsoft Upload Center ir paspauskite ant paieškos rezultatų.
  • Atsidarykite Settings ir pasirinkite Delete Cached Files.
  • Po to perkraukite kompiuterį ir pabandykite atsidaryti OneDrive failus, kuriems redaguti iki šiol turėjote suvesti prisijungimo duomenis.

Antras būdas. Ištuštinkite Credential Manager aplanką

Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect programos versiją.
  • Dešiniu pelės klavišu spustelėkite ant Windows mygtuko ir pasirinkite Control Panel.
  • Atsidarykite Accounts and Family Safety -> Spustelėkite User Accounts.
  • Kairiajame stulpelyje susiraskite Manage your credentials ir pašalinkite esamos OneDrive paskyros ID bei slaptažodį.
  • Po to perkraukite kompiuterį ir pabandykite atsidaryti reikiamus Word arba Excel failus.
  • Jeigu jums pavyksta atsidaryti reikiamą failą, eikite į File, pasirinkite Account ir pridėkite savo OneDrive paskyrą.

Labai tikimės, kad viršuje išdėstyti problemos šalinimo būdai jums padėjo atsidaryti Microsoft Office failus ir juos sėkmingai redaguoti. Labai prašome mus informuoti ar jums pavyko sėkmingai pašalinti OneDrive “Connecting to d.docs.live.net” triktį. Nesėkmės atveju, mes toliau analizuosime problemą ir pateiksime visus įmanomus sprendimo būdus. Be to, nepamirškite tinkamai rūpintis savo kompiuterio būkle tam, kad užkirstumėte kelią tolimesnėms problemoms. Tam mes rekomenduojame naudoti Fortect ar kitą patikimą kompiuterio optimizavimui skirtą programą.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Fortect, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - IT specialistas

Linas Kiguolis yra kvalifikuotas IT specialistas, mėgstantis dalintis savo žiniomis apie Windows bei Mac operacinių sistemų problemas. Lino įžvalgos neretai padeda kitiems SaugusPC komandos nariams greičiau surasti tinkamus sprendimus puslapio lankytojų problemoms spręsti.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti OneDrive triktį “Connecting to d.docs.live.net”, kuri atsiranda norint atidaryti Microsoft Office failus?"