Kaip pašalinti "Page can’t be displayed” res://aaResources.dll/104 triktį iš Internet Explorer?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti "Page can’t be displayed” res://aaResources.dll/104 triktį iš Internet Explorer?

Įsirašiau visus reikiamus Windows sistemos atnaujinimus šį rytą, o po to Internet Explorer naršyklėje prasidėjo labai keisti dalykai. Kai ją atsidarau, ekrane pasirodo žinutė „page cannot be displayed, res://aaResources.dll/104“. Kas keisčiausia, kad aš net neįvedu svetainės adreso į URL adreso laukelį. Res://aaResources.dll/104 klaidos pranešimas atsiranda netikėtai ir, tiesą sakant, labai erzina. Ar galėtumėte pasakyti, ką reiškia minimas .dll failas ir kodėl as gaunu šį pranešimą?

Patvirtintas atsakymas

2016 metų pabaigoje žmonės ėmė skųstis dėl erzinančios žinutės naršyklėje, kurioje teigiama: „Page can’t be displayed. Make sure the web address res://aaResources.dll/104 is correct.“ Šis pranešimas yra būdingas tik Internet Explorer naršyklei ir dažniausiai neduoda ramybės žmonėms, naudojanties IE 11 versiją. Ši problema yra gana varginanti, ypač jeigu kompiuterio savininkas net nenutuokia, kokia yra problemos esmė. Dauguma žmonių, kartu su minėtu pranešimu naršyklėje, aptiko ir Res://aaResources.dll/104 procesą užduočių tvarkyklėje (angl. Task Manager), tačiau niekaip negali jo išjungti, nes jis pasileidžia automatiškai. Dėl šios priežasties, daugelis asocijuoja šį pranešimą su virusu, tačiau profesionali antivirusinė programa neranda jokios infekcijos. Kiti žmonės teigia, kad minėtas pranešimas atsirado naršyklėje po to, kai Windows sistema buvo atnaujinta, todėl jie svarsto atšaukti įdiegtus atnaujinimus. Deja, vargu ar Windows naujinių pašalinimas pašalins Res://aaResources.dll/104 klaidą. Vietoj to, tikėtina, kad sulėtės jūsų kompiuteris ir suprastės jo apsauga.

Specialistai išsiaiškino, kad pagrindinė „Page can’t be displayed. Make sure the web address res://aaResources.dll/104 is correct“ pranešimo priežastis yra Amazon Assistant Internet Explorer 11 naršyklės priedas. Net jeigu jūs ir neprisimenate, kad būtumėte įsirašę tokią programą į savo kompiuterį, galėjote ją atsisiųsti kartu su kitomis programomis to net nežinodamas/-a. Norint patikrinti, ar Amazon Assistant priedas veikia jūsų kompiuteryje, atsidarykite Control Panel ir peržiūrėkite visas Applications sąraše esančias programas. Mes esame beveik tikri, kad rasite šią programą, todėl jeigu norite pašalinti res://aaResources.dll/104 triktį iš Internet Explorer, jums reikės ištrinti Amazon Assistant.

Kaip pašalinti „Page can’t be displayed” res://aaResources.dll/104 triktį iš Internet Explorer?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Vienintelis būdas pašalinti „Page can’t be displayed. Make sure the web address res://aaResources.dll/104 is correct“ langą iš Internet Explorer naršyklės – tai išinstaliuoti Amazon Assistant. Tam, kad visiškai pašalintumėte šią programą, atlikite tokius veiksmus:

  • Prisijunkite prie savo kompiuterio kaip administratorius.
  • Tuomet dešiniu pelės klavišu spustelėkite Windows mygtuko ir pasirinkite Control Panel.
  • Spustelėkite Uninstall a Program, esančią po Programs parinktimi.
  • Suraskite Amazon Assistant programą, spustelėkite ant jos ir pasirinkite Uninstall.
  • Po to, atsidarykite System and Security ir pasirinkite Administrative Tools.
  • Patikrinkite ar Amazon Assistant procesas vis dar yra ten. Jeigu jį aptikote, spustelėkite ant jo dešiniu pelės klavišu, kad atidarytumėte Properties. Pakeiskite paleisties tipą (angl. Startup type) iš Automatic į Disabled.
  • Baigiant, dešiniu pelės klavišu spustelėkite Windows piktograma pažymėtą mygtuką ir pasirinkite Command Prompt (Admin).
  • Įveskite sc delete Amazon Assistant Service komandą ir spustelėkite Enter.
  • Jeigu pastenėjote ir Amazon Assistant naršyklės priedą, pašalinkite jį ir iš naujo nustatykite naršyklės parametrus.
  • Perkraukite kompiuterį.

Amazon Assistant pašalinti taip pat galima automatiškai, tačiau tam jums reikėtų įsirašyti Perfect Uninstaller programą. Ji buvo sukurta specialiai tam, kad pašalintų programas Windows operacinėje sistemoje kartu su visais jai priklausančiais failais. Kai pašalinsite Amazon Assistant ir sutvarkysite res://aaResources.dll/104 triktį, rekomenduojame nuskenuoti kompiuterį su Reimage kad užtikrintumėte tinkamą sistemos optimizavimą.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie kompiuterių apsaugą

Alisa Woods yra saugumo ekspertė, kuri tyrinėja ir analizuoja įvairius kibernetinius pavojus. Tinklalapyje ji dalinasi savo sukauptomis žiniomis ir siekia padėti vartotojams apsaugoti kompiuterius nuo pavojingų programų.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti "Page can’t be displayed” res://aaResources.dll/104 triktį iš Internet Explorer?"