Kaip pašalinti PIFConverter.dll klaidą?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti PIFConverter.dll klaidą?

Gal kas nors galite pasakyti, kodėl mano ekreane nuolat pasirodo klaidos pranešimas „Cannot find PIFConverter.dll“ ir kaip šį reikalą galėčiau sutvarkyti?

Patvirtintas atsakymas

Apskritai kalbant, bet kokios klaidos pasirodymas kompiuteryje ar Mac’e nėra geras ženklas. Tai labiau primena įspėjimą, kad sistemoje yra tam tikrų problemų, kad tam tikros programos negali tinkamai veikti, nes kai kurios iš jų nesusiderina ir t.t. Taigi, klaidos pranešimo, kurį jūs įvardinote („Cannot find PIFConverter.dll“), pasirodymas ekrane neturėtų būti ignoruojamas.

Turbūt jūs jau žinote, kad kompiuteryje egzistuoja daugybė sistemos failų (.dll ir .exe). Kiekvienas iš jų atlieką svarbų vaidmenį sistemoje, todėl vieno failo klaida gali sukelti virtinę problemų, susijusių su programine įranga. Šiuo konkrečiu atveju, jūsų kompiuteryje sugedo PIFConverter.dll failas, kuris yra priskiriamas „Dynamic Link Library“ failų kategorijai. Jo paskirtis – aktyvuoti kitas aplikacijas, todėl jį gali naudoti kelios programos vienu metu. Taigi, jeigu šis failas sugenda, Windows sistema privalo jus informuoti apie tai ir netiesiogiai pareikalauti, kad pašalintumėte PIFConverter.dll klaidą.

Prieš pradėdami PIFConverter.dll klaidos šalinimo procesą, labai svarbu įvardinti jo atsiradimo priežastis. Ekspertai išskiria keturias priežastis, kurios gali sukelti PIFConverter.dll klaidą.

  1. Pats failas galėjo būti atsitiktinai pašalintas, todėl programos, kurios įprastai naudoja šį failą, gali jo nerasti.
  2. Gali būti, kad jūsų kompiuterio operacinė sistema, tvarkyklės arba susijusi programinė įranga yra pasenusi ir nesusiderinti su PIFConverter.dll failu.
  3. Tam tikros problemos registruose gali paskatinti PIFConverter.dll klaidos atsiradimą.
  4. Pavojinga programinė įranga taip pat gali sukelti šią klaidą, kadangi virusai gali pašalinti, pažeisti ar užšifruoti PIFConverter.dll failą.

Jeigu nors viena iš minėtų veiksnių atsiranda jūsų kompiuteryje, jūsų ekrane gali pasirodyti šie pranešimai:

“Windows could not start because the following file is missing or corrupt:Windows root\system32\ PIFConverter.dll. Please re-install a copy of the above file.”
“\System32\ PIFConverter.dll missing or corrupt: Please re-install a copy of the above file.”
“Cannot find \Windows\System32\ PIFConverter.dll ”
“Cannot find PIFConverter.dll”
“The application has failed to start because PIFConverter.dll was not found. Reinstalling this application may fix this problem.”
“PIFConverter.dll cannot be found.”
“Program File failed because PIFConverter.dll was not found.”

Taigi, jeigu jūsų kompiuteris neseniai informavo jus apie šio failo gedimus, turėtumėte nedelsiant sureaguoti ir juos pašalinti. Priešingu atveju šis failo gedimas gali pradėti erzinti, nes nuolat gausite apie jį informuojančius pranešimus, gali sumažėti jūsų kompiuterio našumas, jis gali paskatinti kitų gedimų atsiradimą, užstrigimus, ir panašias problemas. Nors įmanoma PIFConverter.dll klaidą pašalinti rankiniu būdu, mes to nerekomenduojame. Vietoj to, patartina naudoti kompiuterio optimizavimui skirtą programą, kuri viską sutvarkys automatiškai. Mes rekomenduojame RegCure Pro programą.

Kaip pašalinti PIFConverter.dll klaidą?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Kadangi greičiausiai nė nenutuokiate, kokia yra PIFConverter.dll klaidos atsiradimo priežasties, visų pirma rekomenduojame patikrinti savo kompiuterį su antivirusine programa tam atvejui, jeigu jis buvo paveiktas pavojingos programos.

Nors kaip ir minėjome, automatinis PIFConverter.dll klaidos šalinimas yra geriausias sprendimas, vis dėlto, įmanoma šį gedimą pašalinti rankiniu būdu, tačiau šis procesas reikalauja tiek laiko, tiek pastangų. Pirmiausia, ką jūs turėtumėte padaryti – tai iš naujo įsirašyti šį failą. Jeigu netyčia pašalinote ši failą, turėtumėte surasti patikimą (!!) šaltinį PIFConverter.dll failo atsisiuntimui ir įklijuoti jį į senojo vietą.

Kitas būdas – atnaujinti operacinę sistemą, tvarkykles ar iš naujo įsirašyti su failu susijusias programas. Vis dėlto, tą geriau turėtų atlikti profesionalūs technikai, nes darydami tai patys galite sukelti kur kas rimtesnių problemų.

Taigi, norint pasiekti geriausius rezultatus, rekomenduojame šalinti PIFConverter.dll klaidą naudojant RegCure Pro. Ši programa yra nemokama, todėl ją įsirašydami nenuskriausite savo piniginės. Be to, šis įrankis parodė puikius rezultatus optimizuojant kompiuterius, todėl tikrai verta jį pabandyti.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti PIFConverter.dll klaidą?"