Kaip pašalinti Pokemon GO?

Problema: Sveiki. Turbūt aš jau per senas šiam žaidimui, o be to man nepatinka, kad jis  labia sekina bateriją. Gal galėtumėte paaiškinti kaip ištrinti Pokémon GO paskyrą?

Patvirtintas atsakymas

Išskyrus gyvenančius negyvenamoje saloje, visi kiti turbūt jau girdėjo apie Pokémon GO programėlę. Nepaisant to, kad ji buvo išleista tik liepos 6 dieną (UK liepos 13), vartotojų skaičius jau yra įspūdingas. Apskaičiuota, kad kasdien aktyviai žaidžiančių vartotojų yra apie 9,5 milijonus ir šis skaičius nuolat auga. Įspūdinga, ar ne?

Pokémon GO programą sukūrė Niantic Labs ir Nintendo kompanijos. Aplikaciją galima atsisiųsti nemokamai iš oficialios svetainės, o įrašyti ją galima į įrenginius, kuriuose įdiegta tiek iOS, tiek Android operacinės sistemos. Ši programa buvo sukurta remiantis video žaidimu, kuriame susipina tikras ir virtualus pasaulis. Būtent dėl to žaidimas ir yra toks fenomenalus, patrauklus ir įtraukiantis.

Trumpai tariant, žaidimo esmė – tai sugauti kuo daugiau japoniškų animacinių personažų, vadinamų Pokemonais. Šis žaidimas įdomus tuo, kad Pokemonus rasti galima tuomet, kai vaikštote parke, keliaujate, apsipirkinėjate ir atliekate kitus kasdienius darbus. Šis žaidimas yra labai labai įtraukiantis, todėl labai sunku sustoti nepagavus visų Pokemonų, kas, deja, yra neįmanoma.

Vis dėlto, žvilgtelėkite į šį žaidimą iš kitos pusės ir gerai pagalvokite, ar jis tikrai saugus. Pokémon Go programėlė sukėlė daug diskusijų, susijusių su Google paskyros privatumu. Norint prisiregistruoti prie Pokémon Go, reikia arba susikurti naują, tik šiam žaidimui skirtą Google paskyra, arba prisijungti su jau turima asmenine paskyra. Nieko nuostabaus, kad dauguma žmonių prisijungia su jau turima paskyra, nes tai pagreitina prisijungimą ir galima greičiau pradėti žaisti. Problema yra ta, kad žmonės retai skaito Nuostatas ir Sąlygas, todėl nežino, kokią informacija programėlei tampa prieinama. Specialistai įspėja, kad registruodamiesi per asmeninę Google paskyrą, žmonės suteikia Pokemon GO leidimą disponuoti Google paskyroje esančia informacija, o tai reiškia, kad tiek asmeninė, tiek neasmeninė informacija gali būti renkama ir analizuojama.

PASTABA: Vis dėlto, nėra 100% aišku, kokia informacija gali ir yra renkama. Google dirba ties šiuo klausimu ir žada artimiausiu metu pateikti detalų aprašymą, susijusį su Google paskyra prisiregistravus prie Pokemon GO žaidimo.

Taigi, jeigu norite išsaugoti asmeninę informaciją, esančią Google paskyroje ir pailsėti nuo šio žaidimo, ištrinkite Pokemon GO. Atkreipkite dėmesį į tai, kad pašalinę programėlę iš telefono, tačiau vis dar prisiregistravę prie sistemos, jūs bet kada vėl galėsite pradėti žaisti. Vis dėlto, jeigu norite išsaugoti savo privatumą, jums reikės ištrinti Pokemon GO paskyrą. Jeigu norite tai padaryti dabar, atlikite žemiau nurodytus veiksmus:

Kaip pašalinti Pokemon GO?

1 Būdas: Ištrinti Pokemon GO programėlę

  • Norėdami pašalinti šia programėlę, atsidarykite Nustatymus (angl. Settings), suraskite Pokemon GO aplikaciją ir ją pašalinkite. (Šalinimo žingsniai gali skirtis atsižvelgiant į tai, koks jūsų telefono modelis).

2 Būdas: Ištrinti Pokemon GO paskyrą

PASTABA: pašalindami Pokemon GO paskyrą ištrinsite visus rastus Pokemonus ir daugiau nebegalėsite prisijungti naudojant tą pačią Google paskyrą.Jeigu norite baigti žaisti Pokemon GO ir ištrinti savo paskyrą, jums reikia:

  1. Įeikite į oficialią Pokemon GO svetainę ir atsidarykite Pagalbos (angl. Support) skiltį.
  2. Į paieškos laukelį įveskite “How to delete my Pokemon GO account?”.
  3. Spustelėkite ant mėlynai pažymėtos “Contact Us” nuorodos tekste
  4. Atsidarius naujam langui įveskite savo elektroninio pašto adresą, paskyros slapyvardį ir priežastį, kodėl norite ištrinti savo paskyrą.
  5. Jeigu tikrai norite pašalinti paskyrą, pažymėkite visas keturias, žemiau esančias, varneles.
  6. Ištrinkite Pokemon GO progamėlę iš savo telefono.
  7. Galiausiai gausite elektroninį laišką, kuriame jūsų bus klausiama, ar tikrai norite ištrinti Pokemon GO paskyrą. Jeigu taip, atsakykite į laišką parašydami viena žodį – „Delete”.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus FortectMac Washing Machine X9 jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie kompiuterių apsaugą

Alisa Woods yra saugumo ekspertė, kuri tyrinėja ir analizuoja įvairius kibernetinius pavojus. Tinklalapyje ji dalinasi savo sukauptomis žiniomis ir siekia padėti vartotojams apsaugoti kompiuterius nuo pavojingų programų.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Pokemon GO?"