Kaip pašalinti problemas, susijusias su Skype ryšiu?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti problemas, susijusias su Skype ryšiu?

Jau kurį laiką susiduriu su Skype ryšio problemomis. Kai noriu prisijungti prie savo paskyros, turiu laukti keletą minučių ir dažnai pasirodo “Skype can’t connect” pranešimas. Kartais man neleidžiama skambinti arba pokalbis nutrūksta dėl ryšio problemų. Panašu, kad su mano inerneto ryšiu viskas tvarkoje, bet nežinau kas dar galėtų sukelti šiuos nesklandumus. Gal jūs galėtumėte pasakyti, kaip tai sutvarkyti?

Patvirtintas atsakymas

Skype ryšio problemos gana pastaruoju metu gana dažnai vargina interneto vartotojus. Yra trys pagrindinės to priežastys – prastas interneto ryšys, pasenusi Skype programos versija arba Skype kreditų balansas, tačiau nepamirškite, kad dėl nutrūkusių skambučių bei negalėjimo prisiskambinti gali būti kaltas kito žmogaus interneto ryšys. Vis dėlto, šiame straipsnyje trumpai apžvelgsime šias problemas ir pateiksime galimus Skype ryšio problemų sprendimo būdus.

How to Fix Skype Connection Problems?

Prastas interneto ryšys

Norint naudotis Skype paslaugomis, nepriekaištingas interneto ryšys yra būtinas. Net jeigu manote, kad jūsų interneto ryšys yra geras, vis dėlto derėtų jį patikrinti, nes Skype turi tam tikrų techninių reikalavimų norint atlikti įprastą ar HD skambutį. Minimalus įkėlimo ir atsisiuntimo greitis įprastiems Skype skambučiams turėtų siekti 30Kbps, tačiau Skype rekomenduoja šį skaičių padidinti iki 100Kbps. Tuo tarpu jeigu norite atlikti HD ryšio skambutį, jums prireiks mažiausiai 1.2Mbps, o pagal Skype rekomendacijas net 1.5Mbps interneto ryšio. Taigi, norit patikrinti ar jūsų ryšio greitį, atlikite žemiau pateiktus veiksmus:

 1. Prisijunkite prie Skype.
 2. Pradėkite skambutį.
 3. Spustelėkite Check settings mygtuką ir pasirinkite Test now.
 4. Jeigu interneto ryšys yra prastas, jums bus pateikti keli pasiūlymai, kaip jį pagerinti. Pavyzdžiui jums gali pasiūlyti uždaryti failų dalijimuisi skirtas programas, sustabdyti aktyvius atsisiuntimus, failų įkėlimus ar internetinių filmų žiūrėjimą. Kartais ryšys pagreitėja uždarius keletą naršyklės langų.

Beje, jeigu naudojate bevielį Wi-Fi ryšį, pabandykite prieiti arčiau ryšio paskirstytojo. Tuo atveju jeigu jums reikia atlikti labai svarbų verslo skambutį, tuomet patartina prijungti Ethernet kabelį tiesiai prie savo kompiuterio. Tai turėtų sustiprinti interneto ryšį.

Pasenusi Skype versija

Programų atnaujinimai yra būtini norint palaikyti tinkamą programų veiklą ir jų funkcijas. Jeigu nesate įsitikinęs/-usi, ar naudojate naujausią Skype versiją, tuomet patikrinkite tai ir įsirašykite atnaujinimą jeigu reikia:

 1. Prisijunkite prie Skype.
 2. Suraskite Help meniu ir atsidarykite Check for Updates.
 3. Jiegu sistema atranda galimų atnaujinimų, galite uos atsisiųsti spustelėję Download mygtuką.
 4. Palaukite kol siuntimo procesas bus baigtas, o tada paspauskite Upgrade mygtuką.

Vis dėlto, lengvesnis sprendimas būtų nustatyti Skype atsinaujinti automatiškai, todėl jums nereikėtų rūpintis, ar jūsų kompiuteryje esanti programa yra tinkama. Automatiniai atnaujinimai yra iš anksto numatyti, tačiau jeigu jūs juos išjungėte ir dabar norite aktyvuoti, sekite šiais nurodymais:

 1. Skype įrankių juostoje pasirinkite Tools, o tada Options…
 2. Spustelėkite Advanced ir pasirinkite Automatic updates.
 3. Priklausomai nuo dabartinių nustatymų, pasirinkite arba Turn on automatic updates, arba Turn off automatic updates button.

Nepakankamas Skype kreditas

Jeigu susiduriate su Skype ryšio problemomis kai norite paskanbinti naudojant mobilųjį telefoną arba prijungtą prie kabelio, tuomet greičiausiai problemos priežastis yra nepakankamas Skyp kredito limitas. Šiuo atveju jums reikėtų patikrinti tris dalykus:

 1. Patikrinkite savo kredito duomenis. Prisijunkite prie Skype ir atsidarykite Account. Čia turėtumėte matyti savo Skype kredito statusą.
 2. Patikrinkite telefono numerį ir buvimo vietą. Skype prašo šiuos aspektus patikrinti tuo atveju jeigu negalite atlikti skambučių tam tikram adresatui nepaisant to, kad Skype kredito limitas yra pakankamas.
 3. Atnaujinkite prenumeratą / papildykite Skype kreditą. Jiegu naudojote ribotą prenumeratą, gali būti, kad pasiekėte mėnesinį skambučių limitą, todėl jums reikėtų atnaujinti prenumeratą arba nusipirkti daugiau kreditų.

Jiegu šie patarimai nepadėjo pašalinti Skype ryšio problemų, patariame apsilankye Hearbeat blog’e ir patikrinti ar nėra Skype paslaugų atnaujinimų. Vos tik atsiranda kokių nors problemų, jie informuoja apie jas ir pateikia galimus sprendimo būdus.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - IT specialistas

Linas Kiguolis yra kvalifikuotas IT specialistas, mėgstantis dalintis savo žiniomis apie Windows bei Mac operacinių sistemų problemas. Lino įžvalgos neretai padeda kitiems SaugusPC komandos nariams greičiau surasti tinkamus sprendimus puslapio lankytojų problemoms spręsti.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti problemas, susijusias su Skype ryšiu?"