Kaip pašalinti PropSchemaReg64.exe Error?

Problema: Savo kompiuteryje bandžiau įdiegti vieną grafikos redaktorių, bet sistema meta pranešimą “Cannot find \Windows\System32\ PropSchemaReg64.exe ”. Kas per failas yra PropSchemaReg64.exe ir kaip reikėtų ištaisyti šią klaidą?

Patvirtintas atsakymas

PropSchemaReg64.exe – labai svarbus vykdomasis failas, įtrauktas į kai kuriuos .dll failus. Nors šis failas nėra aktyvus sistemos operacijų dalyvis, jo sugadinimas gali turėti įtakos tam tikrų programų veikimui. Dažniausiai su PropSchemaReg64.exe pasitaikančios klaidos skamba taip:

“Windows could not start because the following file is missing or corrupt: Windows\system32\ PropSchemaReg64.exe. Please re-install a copy of the above file.”
“Windows\System32\ PropSchemaReg64.exe missing or corrupt: Please re-install a copy of the above file.”
“Cannot find \Windows\System32\ PropSchemaReg64.exe ”
“Cannot find PropSchemaReg64.exe “

Kai kurias šių klaidų galima atsikratyti paprasčiausiai perkrovus kompiuterį. Tačiau kitais atvejais sprendimą rasti gali būti sunkiai, nes kai kurių klaidų atsikratyti yra gana sunku. Šios klaidos gali kilti dėl šešių pagrindinių priežasčių. Siekiant rasti sprendimo būdą, svarbu žinoti, kuri iš jų klaidą ir sukėlė:

  • PropSchemaReg64.exe failas sugadintas, užrakintas arba jo paprasčiausiai nėra;
  • Sugadinti .dll failai;
  • Virusinė infekcija;
  • Pasenusios tvarkyklės (ang. drivers) ir (arba) operacinė sistema;
  • Kai kurios programos įdiegtos netinkamai, taip pažeidžiant šios programos failus;
  • Problemos su Windows registru.

Jei nespręsite šios problemos, gali sulėtėti kompiuterio sistemos veikla, kiltų sunkumų atidarant kai kurias programas, būti rodomi klaidų pranešimai, o sistema gali tapti pažeidžiamesne, todėl pašalinkite šią klaidą kuo greičiau.

Kaip pašalinti PropSchemaReg64.exe Error?

Visų pirma turėtumėte atlikti sistemos patikrinimą su patikima antivirusine programa. Taip įsitikinsite, kad šią klaidą sukėlė ne virusinė infekcija. Radus ir pašalinus kenkėjišką programą išsispręs daugelis sistemos problemų ir padidės jos našumas.

Atlikę patikrinimą, galite bandyti kitus metodus, kuriuos pateiksime žemiau. Visų pirma, galite atsisiųsti naują PropSchemaReg64.exe failą ir įkelti jį į atitinkamą sistemos lokaciją vietoj sugadintojo failo. Įsitikinkite, ar internetinė svetainė, iš kurios parsisiuntėte šį failą, yra patikima.

Taip pat gali atnaujinti įvairias programas ir tvarkykles, nes seniai neatnaujintos programos gali sukelti įvairių problemų. Tikimės, kad esate susipažinę su programų diegimo principais ir galėsite tai atlikti nepažeisdami sistemos. Visgi Windows registrą siūloma redaguoti tik patyrusiems kompiuteriu besinaudojantiems žmonėms arba tam naudoti automatinę programą.

Pagaliau, kaip jau ir minėjome, ištaisyti šią klaidą galite ir naudodamiesi sistemos optimizavimo priemone, kaip, pavyzdžiui, RegCure Pro, kuri pasirūpins stabiliu ir saugiu Jūsų sistemos darbu.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti PropSchemaReg64.exe Error?"