Kaip pašalinti RDN/TROJAN.WORM!055BCCAC9FEC pranešimą?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti RDN/TROJAN.WORM!055BCCAC9FEC pranešimą?

Labai skubiai reikia jūsų patarimo! Kai naršiau Internete Edge naršyklėje, gavau RDN/TROJAN.WORM!055BCCAC9FEC klaidos pranešimą. Bandžiau pakeisti naršyklę į Chrome, bet ir ten atsiranda tas pats klaidos langas.

Jame radau telefono numerį, tačiau kai juo paskambinau, vyrukas, labai prastai kalbantis angliškai, paprašė manęs sumokėti $150.00 tam, kad šis pašalintų problemą. Jis įspėjo, kad ši klaida yra itin rimta, nes gali privesti prie tapatybės vagystės ir kitų nusikaltimų.

Man tas vyrukas pasirodė nepatikimas… Jis sako dirbantis Microsoft kompanijai ir, kad jo buvimo vieta yra Niujorkas, bet keistas jo akcentas ir gana ryškus žinių trūkumas sukėlė man įtarimų. Gal galėtumėte pasakyti, ar man verta nerimauti?

Patvirtintas atsakymas

RDN/TROJAN.WORM!055BCCAC9FEC – tai apgaulingas techninės pagalbos pranešimas (angl. Rogue Tech-Support-Scam), kuris yra RDN/YahLover.worm!055BCCAC9FEC klaidos pakaitalas. Pastaruoju metu abu pranešimai aktyviai plinta internetu, todėl jeigu pastebėtumėte iššokantį langą, kuriame minima viena iš minėtų klaidų, praneškite apie tai Microsoft tam, kad būtų pradėtas tyrimas.

RDN/TROJAN.WORM!055BCCAC9FEC iššokantis langas Chrome, Edge ar kitoje naršyklėje atsiranda dėl potencialiai nepageidaujamos programos, konkrečiai „adware”, įsirašymo.

Deja, kompiuterių saugumo ekspertai iki šiol nesusekė, kokia programą konkrečiai hakeriai naudoja tam, kad išplatintų RDN/TROJAN.WORM!055BCCAC9FEC adware, tačiau sprendžiant iš žmonių pranešimų, didžiausia tikimybė susidurti su ja – tai siųstis trečiųjų šalių programas, tokias kaip atsisiuntimo vadovus, medijos leistuves, mini žaidimus, reklamas blokuojančias programas ir t.t.

Taigi, būkite labai atsargūs kai siunčiatės programas iš šaltinių, priklausančių trečiosioms šalims, įskaitant cnet, softonic ir daug kitų. Norint išvengti programinės įrangos paketų įsirašymo, visuomet rinkitės Advanced įrašymo būdą ir atidžiai patikrinkite, ar programa neturi papildomų ir iš anksto pažymėtų priedų (naršyklės priedų, įrankių juostų ar plėtinių). Įsitikinkite, kad tokius priedus nužymėjote arba, dar geriau, iš viso atšaukėte įrašymą.How to fix RDN/TROJAN.WORM!055BCCAC9FEC pop-up?

Jeigu adware tipo programa, kurioje įdiegtas kenksmingas kodas, platinantis RDN/TROJAN.WORM!055BCCAC9FEC klaidą, įdiegiama į kompiuterį, ji automatiškai įsirašo į paleisties programų sąrašą, pakeičia naršyklės nustatymus ir nustato sistemą reguliariai rodyti melagingą žinutę. Šią žinutę tariamai generuoja Google Security Warning centras, o joje pateikiama ši klaidinanti informacija:

  • Pranešimą generuoja Google Security Warning centras;
  • Kompiuteris yra užkrėstas RDN/TROJAN.WORM!055BCCAC9FEC virusu;
  • Kompiuterio savininkui gresia tapatybės vagystė, kreditinės kortelės duomenų praradimas;
  • Vienintelis sprendimas – paskambinti sertifikuotam Microsoft technikui (telefono numeris pateiktas).

Visa išvardinta informacija yra klaidinga, todėl ignoruokite pranešimą ir NEskambinkite nurodytu numeriu. Daug žmonių patiki, kad RDN/TROJAN.WORM!055BCCAC9FEC pranešimas yra tikras ir paskambina nurodytu numeriu. Pasekmės – technikas pareikalauja susimokėti $150 už viruso pašalinimą. Deja, bet sumokėjus pinigus, kompiuteris vis tik nebus pataisytas, nes tokio viruso kaip RDN/TROJAN.WORM!055BCCAC9FEC iš viso nėra. Jums tereikia pašalinti iš kompiuterio apgaulingą reklaminę, t.y. adware, programą ir iš naujo nustatyti naršyklės parametrus. Instrukcijas rasite apačioje.

RDN/TROJAN.WORM!055BCCAC9FEC pranešimo šalinimas

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

RDN/TROJAN.WORM!055BCCAC9FEC adware užrakina naršyklę ir blokuoja Task Manager. Būtent dėl to daug žmonių supanikuoja ir surenka hakeriams priklausantį, ekrane rodomą, telefono numerį. Vietoj to, turėtumėte priversti sistemą persikrauti ir įsijungti kompiuterį Safe Mode režimu. Kai sistema pilnai įsijungia, nuskenuokite ją su Reimage tam, kad pašalintumėte kenksmingą programą ir jos likučius. Deja, bet automatiškai pašalinę RDN/TROJAN.WORM!055BCCAC9FEC klaidą, naršyklės nustatymus turėsite iš naujo nustatyti rankiniu būdu.

Tie, kurie nori RDN/TROJAN.WORM!055BCCAC9FEC virusą pašalinti rankiniu būdu, turėtų atlikti šiuos veiksmus:

  1. Atsidarykite neseniai įrašytų programų sąrašą. Tam jums reikės atlikti šiuos veiksmus:
    Start > Control Panel > Programs and Features > Add/Remove Programs (Windows 7, XP).How to fix RDN/TROJAN.WORM!055BCCAC9FEC pop-up?
  2. Patikrinkite, kurios programos buvo neseniai įrašytos. Tam jums reikia atrūšiuoti programas pagal datą. Pasirinkite nežinomą programą ir pasirinkite Uninstall. Norint patvirtinti pašalinimą, spustelėkite , click OK/Uninstall.

PASTABA: kompiuteryje, kuris užsikrėtęs RDN/TROJAN.WORM!055BCCAC9FEC virusu, kiekvienos naršyklės nustatymai turi būti iš naujo nustatyti rankiniu būdu. Pasirinkite naršyklę, kurioje atsiranda melaginga žinutė, paspauskite ant žemiau pateiktos nuorodos ir atlikite nurodytus veiksmus:

How to reset Microsoft Edge?
How to reset Internet Explorer?
How to reset Mozilla Firefox?
How to reset Google Chrome?

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti RDN/TROJAN.WORM!055BCCAC9FEC pranešimą?"