Kaip pašalinti Runtime Error 217?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti Runtime Error 217?

Kai naršau internete ar tikrinu elektroninį paštą, gaunu po kelis Runtime Error 217 klaidos pranešimus iš eilės. Dažniausiai jie pasirodo tada, kai bandau perskaityti elektroninį laišką arba kai paspaudžiu ant nuorodos į kitą svetainę, ir informuoja, kad: ‘the internet has stopped working’. Labai reikalinga pagalba! Jau bandžiau ieškoti pagalbos įvairios svetainėse, tačiau panašu, kad vis patekdavau į svetaines, kurios siekia parduoti kompiuterio optimizavimui skirtas programas. Galbūt jūs galėtumėte man paaiškinti kaip pašalinti Runtime Error 217 klaidą? Ačiū!

Patvirtintas atsakymas

Runtime Error 217 pranešimai gali būti labai erzinantis ir trukdantis dalykas. Jie gali pasirodyti jūsų ekrane dėl įvairiausių priežasčių, tačiau yra išskiriamos kelios pagrindinės Runtime Error 217 pasirodymo priežastys: nesėkminga DLL registracija įrašymo metu, dviejų programų susidūrimas Windows paleidimo metu, pažeistas ar trūkstamas Windows registro įrašas, viruso/kitos pavojingos programos įtaka ar nebaigtas programos įrašymas/išinstaliavimas. Manoma, kad Runtime Error 217 klaidą dažniausiai sukelia Norton ir Internet Explorer programos, nes dauguma vartotojų, susidūrusių su tokiu pranešimu, arba įsirašė Norton arba atnaujino Internet Explorer naršyklę. Įtariama, kad šios programos nėra suderinamos, todėl gali susidurti Windows registracijos metu arba Windows jų neatpažįsta.

Vartotojas, kuris uždavė klausimą, kaip pašalinti Runtime Error 217 gana detaliai aprašė pagrindinius šiai klaidai būdingus simptomus. Dažniausia ji atsiranda netikėtai ir trukdo atidaryti tam tikras programas, failus ar net prisijungti prie interneto. Iššokantis langas gali pasirodyti kaskart kai naršote internete ar skaitote elektroninius laiškus, tačiau dažniausiai jis pasirodo Windows paleidimo metu. Manoma, kad pagrindinė to priežastis yra minėtų programų susidūrimas, todėl jeigu norite atsikratyti Runtime Error 217 klaidos, patariame perskaityti šį straipsnį iki galo. Sekančioje dalyje rasite detalias instrukcijas, kurios padės jums nesudėtingai šią klaidą pašalinti. Vis dėlto, mes rekomenduojame naudoti patikimą antivirusinę programą ar kompiuterio optimizavimo programą RegCure Pro tokių nesklandumų pašalinimui.

Kaip pašalinti Runtime Error 217 error

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Kaip jau minėjome, turbūt bene geriausias sprendimas Fix Runtime Error 217 klaidai pašalinti būtų kompiuterio patikrinimas su patikima antivirusine arba kompiuterio optimizavimo programa. Jeigu vis dėlto siekiate Fix Runtime Error 217 pašalinti rankiniu būdu, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Atsidarykite Start menu (apatiniame kairiajame ekrano kampe), į paiešką įveskite msconfig.exe (System Configuration Utility) ir paspauskite ‘Enter’ mygtuką.
 2. Tam, kad patektumėte į System Configuration Utility gali tekti įvesti administratoriaus slaptažodį (angl. Administrator Password). Įveskite jį ir paspauskite ‘Enter’.
 3. Eikite į General tab ir pasirinkite Selective startup.
 4. Nužumėkite visus ‘Load startup’ punktus.
 5. Eikite į Service tab ir uždėkite varnelę ant ‘Hide all Microsoft services’ žymės langelio.
 6. Paspauskite ant ‘Disable all’ mygtuko (apatiniame dešiniajame ekrano kampe).
 7. Spustelėkite ‘Ok’ ir perkraukite savo kompiuterį.

Dažniausiai šių veiksmų pakanka tam, kad Runtime Error 217 klaida būtų pašalinta. Tačiau jeigu ji niekur nedingo, sekite šiuos nurodymus:

 1. Atsidarykite Start menu.
 2. Pasirinkite Control Panel → Internet Options → Programs → Manage add ons.
 3. Aplanke suraskite Norton Confidential Browser Helper ir jį išjunkite.
 4. Paspauskite ‘Ok’ mygtuką, tam, kad patvirtintumėte pakeitimus.
 5. Perkraukite savo kompiuterį.

Tikimės, kad pateiktos instrukcijos padėjo jums pašalinti Runtime Error 217 klaidą iš Windows 7/8/XP bei 8.1 versijų.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
programa sutaisyti Runtime Error 217 Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
programa sutaisyti Runtime Error 217 Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect Mac Washing Machine X9 yra rekomenduojama programa pataisyti Runtime Error 217.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Runtime Error 217?"