Kaip pašalinti Sarahah paskyrą?

Problema: Esu vienas iš tų milijonų žmonių, kurie nusprendė išbandyti Sarahah programą. Deja, ji man nepasirodė įdomi, o, be to, informacija apie tai, kad ji yra susijusi su informacijos rinkimu apie vartotojus mane šokiravo. Nemanau, kad noriu priklausyti šiam tinklui, todėl prašau man paaiškinkite, kaip pašalinti Sarahah paskyrą?

Patvirtintas atsakymas

Sarahah – tai populiari, tačiau prieštaringa, programa, kuri buvo sukurta Saudo Arabijoje ir išleista 2016 metų spalį. Išvertus iš arabų kalbos, Sarahah reiškia „sąžinigumas” arba „atvirumas”. Nors programa buvo sukurta tam, kad suteiktų bendradarbiams galimybę keistis nuomonėmis ir vieni kitus padrąsinti, paaugliai jos privalumus linkę išnaudoti kitiems tikslams.

How to delete your Sarahah account?

Šiuo metu programą naudoja daugiau nei 18 milijonų iOS ir Android vartotojų. Populiarumo esmė slypi anoniminių pranešimų siuntimo funkcijoje, kuri leidžia žmonėms išsakyti savo nuomonę neatskleidžiant savo tapatybės.

Deja, bet ši programa yra laikoma terpe negatyvumui bei internetinėms patyčioms plisti, todėl ji susilaukia daug kritikos. Tėvai yra įspėti, kad ši programa gali neigiamai paveikti vaikų ir paauglių psichologinę sveikatą ir tai yra viena iš priežasčių, kodėl rekomenduotina ją pašalinti.

Kai kurie programos vartotojai nesutinka su tokiu požiūriu. Jų patirtis verčia manyti, kad ši platforma stiprina savigarbą ir suteikia galimybę skleisti geras emocijas anonimiškai. Vis dėlto, nemažai taip manačių žmonių galiausiai nusprendė pašalinti Sarahah paskyrą dėl to, nes ji kelia susirūpinimą dėl privatumo.

2017 metų rugpjūčio mėnesio pabaigoje mokslininkai aptiko duomenų apie tai, kad Sarahah renka vartotojų kontaktinę informaciją, įskaitant telefonų numerius bei elektroninių paštų adresus. Dar daugiau, tokia informacija yra saugoma įmonės serveryje be vartotojų leidimo. Kompanijos teigimu, tai tebuvo techninė problema, o visa surinkta informacija jau yra pašalinta, tačiau ne visus tokia informacija tenkina.

Vis dėlto, jeigu jūs mėgaujatės Sarahah platforma, galite paprasčiausiai pašalinti progamėlę iš savo išmaniojo telefono, kadangi visi su privatumu susiję klausimai kilo dėl internetinės programos versijos. Tokiu atveju, ir toliau šiame socialiniame tinkle galėsite siųsti bei gauti anonimines žinutes apie savo stipriąsias bei silpnąsias puses.

Jeigu nenorite naudotis šios platformos paslaugomis, turėsti pašalinti ir Sarahah paskyrą, o tą padaryti jums padės žėmiau esančios instrukcijos.

Sarahah paskyros šalinimo instrukcijos

Sarahah programėlės pašalinimas nepanaikins jūsų paskyros. Šiuo būdu pašalinsite tik programėlę iš savo išmaniojo telefono, todėl paskyra liks aktyvi. Galėsite prisijungti prie Sarahah paskyros iš naujo įsirašę programėlę arba naršyklėje.

Norint visiškai pašalinti Sarahah paskyrą, jums reikėtų prisijungti prie šio socialinio tinklo naudojant naršyklę, o tada atlikti šiuos veiksmus:

 1. Prisijunkite prie Sarahah paskyros per naršyklę.
 2. Kai prisijungsite, atsidarykite Settings langą, kurį rasite meniu viršuje, dešinėje pusėje.
  How to delete your Sarahah account?
 3. Kairėje pusėje turėtumėte matyti Remove account parinktį. Spustelėkite ją.
 4. Iškart po to turėtumėte pamatyti tokį įspėjimą:
  “Are you sure that you want to delete your account? Deleting the account is irreversible!”
  How to delete your Sarahah account?
 5. Paspauskite ant raudono Remove mygtuko tam, kad patvirtintumėte pašalinimą.
 6. Ištrynus paskyrą galite pašalinti Sarahah programėlę iš savo išmaniojo telefono taip atlaisvinant jame vietos.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus FortectMac Washing Machine X9 jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - IT specialistas

Linas Kiguolis yra kvalifikuotas IT specialistas, mėgstantis dalintis savo žiniomis apie Windows bei Mac operacinių sistemų problemas. Lino įžvalgos neretai padeda kitiems SaugusPC komandos nariams greičiau surasti tinkamus sprendimus puslapio lankytojų problemoms spręsti.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Sarahah paskyrą?"