Kaip pašalinti Server Error 3219 arba 0x8de00005 klaidą Windows Live Mail programoje?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti Server Error 3219 arba 0x8de00005 klaidą Windows Live Mail programoje?

Sveiki! Man skubiai reikalinga jūsų pagalba. Negaliu naudotis elektroniniu paštu, o man tai yra labai labai didelė problema. Nuolatos gaunu klaidos pranešimą, kuriame rašoma: Server error 3219, Windows Live Mail error 0x8DE00005. Patikrinau kompiuterį su antivirusine programa, tačiau tai nepadėjo. Ką dar turėčiau padaryti, kad pašalinčiau šitą problemą?

Patvirtintas atsakymas

Error 3219 arba 0x8de00005 on Windows Live Mail klaida jau seniai žinoma problema, kuri, deja, iki šiol nebuvo pataisyta. Jeigu netikėtai nebegalite siųsti elektroninių laiškų ir gaunate pranešimus apie šią klaidą, tai reiškia, kad Windows Live Mail negali prisijungti prie Hotmail, Outlook arba MSN serverių. Pasak ekspertų, šios problemos esmė yra dvi serverio atpažinimo rūšys, kurios naudoja tuos pačius įgaliojimus tuo pačiu metu. Pirmoji rūšis reikalinga prisijungimui, o kita pašto serveriui. Dažniausiai su Error 3219 klaida susiduria kompiuterių vartotojai, kurie konfigūravo WLM tam, kad galėtų prisijungti arba sinchronizuoti el-paštą per Secure HTTPS nuorodą. WLM perkrovos ir atnaujinimų problema jau yra seniai žinoma, tačiau dėl įvairiausių priežasčių nepašalinta, todėl žmonėms, naudojantiems elektroninio pašto programas, tokias kaip Windows Live Mail, rekomenduojama konfigūruoti paskyras per IMAP arba POP. Taigi, jeigu norite pašalinti server error 0x8DE00005 on Windows perkonfigūruokite savo elektroninio pašto paskyrą. Instrukcijos kaip pašalinti Error 3219 yra pateikiamos apačioje.

Kaip pašalinti Server Error 3219 arba 0x8de00005 klaidą Windows Live Mail programoje?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Dauguma žmonių pašalino Server Error 3219 tada, kai perkonfigūravo savo elektroninio pašto paskyras. Šią užduotį jums teks atlikti rankiniu būdu, todėl atlikite šiuos veiksmus:

  1. Spustelėkite ant Accounts Tab – suraskite + simbolį su @ ženkleliu ir ant jo paspauskite.
  2. Įveskite savo elektroninio pašto adresą, slaptažodį ir rodomą vardą
  3. Pažymėkite Manually Configure Server Settings.
  4. Pasirinkite IMAP, esantį prie Incoming Server Information.
  5. Įveskite imap-mail.outlook.com į serverio adrese laukelį (Server Address) ir lange įveskite 993.
  6. Pažymėkite Requires a secure connection SSL
  7. Suraskite Outgoing Server Information.
  8. Šiame lange įveskite smtp-mail.outlook.com kaip serverio adresą, o lange įrašykite 587.
  9. Pažymėkite Requires a secure connection SSL ir Requires Authentication.
  10. Spustelėkite Next.

Viskas. Jūsų elektroninis paštas jau yra perkonfigūruotas. Dabar turėtumtėte matyti naujai sukurtą Windows Live Mail (kairėje) paskyrą. Jeigu ankstesnėje paskyroje turėjote kažkokių svarbių žinučių, galite jas importuoti į naują paskyra paprasčiausiai jas ‘nuvelkant’ ir ‘numetant’ į pasirinktą aplanką. Po to, reikėtų pašalinti senąją paskyra, o tai galite paspaudę ant jos ir pasirinkę Remove Account.Labai tikimės, kad serverio perkonfigūravimas padėjo jums pašalinti Live Mail Server Error 3219 (0x8DE00005) klaidą.

Beje, jeigu Windows sistemoje atsiranda bet kokių problemų, mes labai rekomenduojame pirmiausia įsirašyti Reimage programą.Ją galima pavadinti „sistemos gydytoja,“ nes ji tikrina Windows sistemą ir automatiškai pataiso registrų klaidas, pakeičia pažeistus failus, aptinka virusus, pašalina pasikartojančius failus ir atlieka daug kitų naudingų funkcijų. Taigi, prieš šalinant Live Mail Server Error 3219 (0x8DE00005) klaidą rankiniu būdu pabandykite patikrinti sistemą su Reimage ir patikrinkite ar minėta klaida vis dar pasirodo.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Server Error 3219 arba 0x8de00005 klaidą Windows Live Mail programoje?"