Kaip pašalinti SFC triktį “Windows resource protection cannot perform the requested operation”?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti SFC triktį “Windows resource protection cannot perform the requested operation”?

Mano kompiuteris tapo labai lėtas, todėl keliuose IT forumuose paprašiau patarimo, ką man reikėtų daryti, ir man buvo pasiūlyta paleisti sfc / scannow funkciją. Nevardinsiu visų metodų, kurie man buvo pasiūlyti, nes ne čia problemos esmė.

Esmė yra ta, kad kiekvieną kartą, kai bandau paleisti SFC komandą, procesas sustoja pasiekęs tam tikrą procentų skaičių, o tada pasirodo toks pranešimas: „windows resource protection cannot perform the requested operation“. Net neįsivaizduoju, kodėl jis atsiranda ir kaip man atkurti sfc. Prašau padėkite.

Patvirtintas atsakymas

SFC arba System File Checker – tai įrankis, įmontuotas kiekvienoje Windows operacinės sistemos versijoje pagal numatytuosius parametrus ir skirtas Windows operacinės sistemos techninei priežiūrai. SFC paskirtis – kruopščiai nuskenuoti Windows sistemą, aptikti pažeistus/virusų sugadintus/trūkstamus sistemos failus ir automatiškai juos pataisyti. Taigi, SFC naudingumas yra nenuginčijamas.

Norint paliesti sfc / scannow (dar žinomas kaip sfc.exe), kompiuterio vartotojas turi atsidaryti Command Prompt ir lange įvesti šią komandą. Deja, dėl įvairiausių priežasčių sfc skenavimo procesas gali nutrūkti arba kai sistema nuskenuojama, ekrane gali pasirodyti pranešimas, kuriame teigiama: “Windows resource protection cannot perform the requested operation”.

How to fix SFC error “Windows resource protection cannot perform the requested operation”?

Visų pirma, kompiuterio savininkas informuojamas, kad sfc aptiko keletą problematiškų sistemos failų, tačiau negali automatiškai jų pataisyti. Po to, žinutėje nurodoma, kad SFC įrankis taip pat yra sugedęs. Deja, bet Microsoft iki šiol oficialiai nepatvirtino šios problemos ir greičiausiai neketina to padaryti artimiausiomis dienomis, nes ji nėra labai dažna.

Bloga žinia yra ta, kad SFC – „Windows resource protection cannot perform the requested operation“ trikties priežastys nėra aiškios, tačiau yra ir gera žinia – specialistai atrado keletą būdų, galinčių šią triktį pašalinti, todėl mes pasidalinsime jais su jumis.

How to fix SFC error “Windows resource protection cannot perform the requested operation”?

Kaip pašalinti SFC “Windows resource protection cannot perform the requested operation” klaidą?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Pirmas būdas. Paleiskite CHKDSK skenerį

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Spustelėkite Windows mygtuką ir įveskite cmd.
 • Dešiniu pelės klavišu paspauskite ant paieškos rezultato ir pasirinkite Run as Administrator.
 • Jeigu jūsų prašoma įvesti administratoriaus slaptažodį, įveskite jį.
 • Tada Command Prompt lange įveskite CHKDSK C: /R ir spustelėkite Enter.
  How to fix SFC error “Windows resource protection cannot perform the requested operation”?
 • Po to, parašykite y ir vėl paspauskite Enter.
 • Perkraukite savo kompiuterį ir palaukite kol CHKDSK skeneris baigs patikrinimą.
 • Jeigu po to galite paleisti SFC skenerį, tai reiškia, kad problema buvo pašalinta.

Antras būdas. Pakeiskite saugumo aprašus

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Jeifu SFC skeneris nepasileidžia dėl to, nes neturi prieigos prie winsxs aplanko, tuomet reikėtų rankiniu būdu pakeisti šio aplanko saugumo aprašus, o tai padaryti galima atlikus šiuos veiksmus:

 • Spustelėkite Windows mygtuką ir įveskite cmd.
 • Dešiniu pelės klavišu spustelėkite ant paieškos rezultatų ir pasirinkite Run as Administrator.
 • Jeigu jūsų prašoma įvesti administratoriaus slaptažodį, įveskite jį.
 • Command Prompt lange įveskite ICACLS C:\\Windows\\winsxs komandą ir spustelėkite Enter.
  How to fix SFC error “Windows resource protection cannot perform the requested operation”?
 • Po to, uždarykite Command Prompt ir perkraukite savo kompiuterį.

Jeigu aukščiau pateikti būdai jums nepadėjo pašalinti SFC klaidos lango “Windows resource protection cannot perform the requested operation”, turėtumėte pabandyti nuskenuoti savo kompiuterį su profesionalia, kompiuterio optimizavimui skirta, programa.

Taip patikrinsite, ar problemos šaltinis nėra virusas, programinės įrangos nesuderinamumas ar panašios problemos. Mes rekomenduojame naudoti Reimage.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

ekrano nuotrauka
 ekrano nuotrauka
Apie autorių
Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti SFC triktį “Windows resource protection cannot perform the requested operation”?"