Kaip pašalinti Skim iš Mac OS X?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti Skim iš Mac OS X?

Prašau pateikite detalias instrukcijas kaip reikėtų pašalinti Skim programą iš Mac’o, nes akivaizdu, kad ji įrašo ir paslepia dalį failų. Ačiū!

Patvirtintas atsakymas

Visų pirma, pateiksime jums trumpa ištrauką iš oficialios svetainės, kur ši programa yra pristatoma kaip: “Skim is a PDF reader and note-taker for OS X. It is designed to help you read and annotate scientific papers in PDF, but is also great for viewing any PDF file.”

Ši programa yra legali, todėl galite ją pasilikti ir naudoti kiekvieną dieną. Taigi, net jeigu ji ir įrašo ir paslepia dalį papildomų failų, tai dar nereiškia, kad ji nėra patikima. Kaip žinoma, kai kurios programos į Mac’o sistemą yra įrašomas kaip vienas vienetas, tačiau kai kurios išsibarsto dalimis po visą sistemą. Yra daugybė vietų, kuriose gali būti laikomi papildomi failai ir registrai, pvz.: /Library/LaunchAgents, /Library/PreferencePanes, /Library/StartupItems, /Library/Application Support/, /Library/ Preferences/ ir t.t. Taigi, tai reiškia, kad norėdami pašalinti Skim iš Mac OS X visam laikui, turėsite surasti visus jai priklausančius komponentus.

Žinoma, jeigu pašalinsite pagrindinį programos failą, gali atrodyti, kad ji dingo visam laikui. Deja, bet jos likučiai gali likti ir toliau veikti sistemoje. Kuo daugiau tokių nereikalingų failų lieka Mac’e, tuo daugiau kliūčių jam tenka pereiti norint dirbti visu pajėgumu, todėl anksčiau ar vėliau sistema gali sulėtėti. Be to, po kiek laiko tokie programų likučiai gali būti identifikuojami Skim programos likučius kaip trukdį ir imti jus informuoti apie įvairius gedimus/klaidas. Taigi, norint išinstaliuoti Skim iš Mac OS X kartą ir visiems laikams, turėsite patikrinti sistemą patys arba į pagalbą pasitelkti vieną iš šių programų: MacKeeper, CleanMyMac.

Kaip pašalinti Skim iš Mac OS X?

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Norint pašalinti Skim programą, visų pirma turėsite nuvilkti programos ikonėlę į šiukšlinę (angl. Trash). Toks procesas yra vadinamas pašalinimu, o jam atlikite jums reikės:

  • Atsidaryti „Applications“ aplanką;
  • Spustelėti ant Skim ikonėlės ir paspaudus ją kurį laiką palaikyti;
  • Nuvilkti ikonėlė į šiukšlinę (angl. „Trash“).
  • Ištuštinkite šiukšlinę.

Vis dėlto, atlikus šiuos veiksmus, jūs nepašalinsite šios programos iki galo. Tokiu būdu, pašalinsite tik pagrindinį vykdomąjį failą, tačiau nei vienas papildomas komponentas nebus ištrintas, o tai reiškia kad jie visi ir toliau sėkmingai veiks jūsų Mac’e. Kaip jau minėjome, tokius failiukus galima aptikti daug kur. Vis dėlto, tikėtina, kad daugiausiai failų, kuriuos reikia pašalinti rasite šiuose aplankuose:

~/Library/Application Support/;
~/Library/ Preferences/.

Būkite labai atidūs ir niekada neskubėkite trinti Skim ar kitai panašiai programai priklausančių failų. Be to, patikrinkite visas galimas jų buvimo vietas, net ir tas, kurios nėra tokios dažnos. Nepamirškite, kad failiukų sąrašas gali būti sudarytas iš kelių šimtų ar net tūkstančių failų, todėl būkite labai atsargūs, nes netyčia galite pašalinti ne tuod failus.

Jeigu norite pašalinti Skim iš Mac OS X visam laukui, o šiam tikslui įdėti labai mažai pastangų, turime jums pasiūlymą. Rekomenduojame įsirašyti arba MacKeeper arba CleanMyMac programą. Abi jos yra skirtos Mac’ų sistemos optimizuoti. Be to, programų atsisiuntimas ir naudojimas nieko nekainuoja!

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Fortect jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie kompiuterių apsaugą

Alisa Woods yra saugumo ekspertė, kuri tyrinėja ir analizuoja įvairius kibernetinius pavojus. Tinklalapyje ji dalinasi savo sukauptomis žiniomis ir siekia padėti vartotojams apsaugoti kompiuterius nuo pavojingų programų.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Skim iš Mac OS X?"