Kaip pašalinti Skitch iš Mac OS X?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti Skitch iš Mac OS X?

Sveiki, gal galėtumėte man padėti atlikti vieną iš pažiūros paprastą užduotį? Niekaip negaliu išinstaliuoti Skitch iš savo Mac’o. Tik neseniai pradėjau naudoti šį kompiuterį, todėl gal galėtumėte pateikti bent jau pagrindinius žingsnius, kuriuos reikia atlikti norint pašalinti Skitch iš Mac OS X?

Patvirtintas atsakymas

Jeigu skaitote šį straipsnį, tikriausiai jums nepavyksta išinstaliuoti Skitch iš Mac OS X. Informacija, kurią pateksime šiame straipsnyje, gali būti panaudota bet kokios programos išinstaliavimui, taigi perskaitykite jį atidžiai.

Pirmiausia, turime pasakyti, kad mes nė kiek nesistebime, kad jūs nusprendėte atsisiųsti Skitch. Ši programa yra tikrai puikus įrankis norintiems užfiksuoti, redaguoti ir vėliau peržiūrėti momentines ekrano kopijas. Vis dėlto, jeigu šios programos jau kurį laiką nenaudojate, turėtumėte pagalvoti apie jos išinstaliavimą, nes priešingu atveju jūsų Mac kompiuteris gali sulėtėti.

Nors programų išinstaliavimas iš pirmo žvilgsnio jums gali pasirodyti kaip labai paprasta užduotis, iš tiesų taip nėra. Žmonės vis dar mano, kad norint išinstaliuoti programą, pakanka nuvilkti jos ikoną į Trash aplanką. Iš tiesų, toks mąstymas nėra teisingas. Norint visiškai išinstaliuoti programą iš Mac kompiuterio, būtina atskirti bei suvokti kuo skiriasi ‘pašalinimas’ nuo ‘išinstaliavimo’.

Jeigu norite visam laikui išinstaliuoti Skitch iš Mac OS X, nepamirškite, kad tam nepakanka nuvilkti programos ikoną į šiukšlinę (angl. Trash). Šis procesas yra vadinamas ‘pašalinimu’ ir reiškia, kad dalis programos failų bus palikti sistemoje. Efektyviausias programų ištrynimo būdas yra vadinamas ‘išinstaliavimu’. Jo metu yra pašalinamas ne tik pagrindinis programos failas, bet ir su juo susiję komponentai. Vis dėl to, tam yra būtina surasti su programa susijusius failus ir juos pašalinti. Tia nėra sunku jeigu naudojate automatinį programos išinstaliavimo būdą ir tokias programas kaip MacKeeper.

Taigi, jeigu visam laikui norite atsikratyti Skitch, turite skirti tam laiko ir pašalinti visą nereikalingą programos paketą. Žemiau pristatome du būdus, kaip tai galima padaryti.

Kaip išinstaliuoti Skitch iš Mac OS X

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Jeigu atidžiai perskaitėte pirmąją pastraipą, greičiausiai jau supratote, kad norint visiškai ištrinti Skitch iš Mac OS X, pirmiausia reikia ją pašalinti. Tai galite padaryti atlikdami šiuos veiksmus:

  1. Atsidarykite Applications aplanką.
  2. Spustelėkite ant Skitch piktogramos ir laikykite ją tol, kol galėsite perkelti į kitą vietą.
  3. Nuvilkite ją į Trash aplanką.
  4. Ištuštinkite Trash aplanką (tam spustelėkite Ctrl ir Empty Trash mygtukus vienu metu).

Jeigu manėte, kad šių veiksmų užtenka norint išinstaliuoti nereikalingą programą, tai nėra taip paprasta. Jeigu norite, kad jūsų Mac kompiuteris visada veiktų puikiai, pirmiausia turite pašalinti programas, įskaitant Skitch, o po to išinstaliuoti visus su jomis susijusius failus. Juos galite surasti šiuose aplankuose:

  • /Library/Application Support/
  • /Library/ Preferences/

Jeigu failų ieškojimas jums pasirodė kaip itin sunki užduotis, galite rinktis automatinį programų išinstaliavimo būdą. Tam jums tereikės įsirašytiMacKeeper.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Skitch šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 yra rekomenduojama programa išinstaliuoti Skitch.
- patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Skitch iš Mac OS X?"