Kaip pašalinti "Some Settings Are Managed By Your Organization" klaidą Windows 10 operacinėje sistemoje?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti "Some Settings Are Managed By Your Organization" klaidą Windows 10 operacinėje sistemoje?

Praėjusią naktį atnaujinau Windows 8.1 sistemą į Windows 10 ir iškart pastebėjau, kad programų pranešimai (app notifications) yra išjungti (žymimasis langelis yra pilkas). Ekrano viršuje matau žinutę, kurioje teigiama: „Some settings are managed by your organization”. Tiesą sakant, man tai atrodo keista, nes mano Dell kompiuteris nėra priskirtas jokiai organizacijai. Ar aš esu vienintelis žmogus, kuris mato šį pranešimą? Prašau padėkite!

Patvirtintas atsakymas

Some Settings Are Managed By Your Organization – tai Windows 10 sistemos pranešimas, kuris, laimei, nereiškia nei klaidos nei sistemos sutrikimo. Šią žinutę generuoja Windows 10 sistema tuomet, kai jos vartotojas bando pakeisti nustatymus arba funkcijas, kurių prieiga yra ribojama. Tai nėra naujiena, nes visos Windows versijos turi nustatymų ir funkcijų paketą, kurios sukonfigūruotos taip, kad ribotų prieigą. Dažniausiai tokie nustatymai yra esminiai, užtikrinantys tinkamą sistemos veiklą, todėl tiek tyčinis, tiek netyčinis jų pakeitimas gali turėti labai rimtų pasekmių, susijusių su operacinės sistemos veikla bei asmenine informacija saugoma kompiuteryje.

Kai kompiuterio savininkas atnaujina operacinę sistemą į Windows 10, jis ar ji turėtų pastebėti su komercine veikla susijusias parinktis, kur klausiama “who owns this PC?” Yra du galimi atsakymai į šį klausimą – arba jums arba jūsų organizacijai. Abu atsakymai yra teisinga, tačiau jeigu pasirinksite atsakymą, kad šis kompiuteris priklauso organizacijai, tuomet jums nebus leista prieiti/koreguoti tam tikrų sistemos parametrų, o jeigu bandysite tai padaryti, gausite pranešimą „Some Settings Are Managed By Your Organization”. Taigi, neegzistuojanti organizacija riboja jūsų prieigą prie tam tikrų nustatymų bei funkcijų. Šiuo konkrečiu atveju, „Some Settings Are Managed By Your Organization” pranešimas gali būti laikomas kaip klaida, tačiau perkonfigūravus Windows 10 nustatymus, galima gana lengvai pašalinti „Some Settings Are Managed By Your Organization” klaidą gana lengvai.

Kaip pašalinti „Some Settings Are Managed By Your Organization” klaidą Windows 10 operacinėje sistemoje?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Norint gauti prieigą prie visų funkcijų bei nustatymų Windows 10 operacinėje sistemoje ir visam laikui pašalinti „Some Settings Are Managed By Your Organization” klaidą, jums reikės pasinaudoti administracinėmis privilegijomis, atsidaryti Group Policy redaktorių ir pakeisti keletą nustatymų. Taigi, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Spustelėkite Windows mygtuką + S ir įveskite gpedit.msc.
 2. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite paieškos rezultatą ir pasirinkite Run as Administrator.
 3. Naudodamiesi kairiuoju stulpeliu eikite į Computer Configuration -> Administrative Templates -> Windows Components -> Data and Preview Builds.
 4. Suraskite Allow Telemetry parinktį ir du kartus ant jos spustelėkite.
 5. Spustelėkite Enabled.
 6. Po to, eikite į Options, suraskite išskleidžiamąjį meniu ir pasirinkite Full.
 7. Spustelėkite OK tam, kad išsaugotumėte pakeitimus.
 8. Po to, du kartus aspauskite ant Allow Telemetry Group Policy redaktoriuje.
 9. Pasirinkite Not Configured ir paspauskite OK.
 10. Uždarykite Group Policy redaktorių ir nueikite į tą vietą, kurios nustatymų ar funkcijų jums nebuvo leista keisti. Patikrinkite ar “Some Settings Are Managed By Your Organization” klaida vis dar atsiranda.

Tuo atveju jeigu auksčiau pateikti žingsiai jums nepadėjo pašalinti problemos, tuomet pabandykite atlikite šiuos veiksmus naudojant registrų redaktorių (angl. Registry Editor):

 1. Spustelėkite Windows mygtuką + R, įveskite gpedit.msc is spustelėkite Enter.
 2. Naudodami kairį stulpelį, eikite į User Configuration -> Administrative Templates -> Start Menu and Taskbar.
 3. Suraskite Turn off all balloon notifications ir pasirinkite Disabled.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti "Some Settings Are Managed By Your Organization" klaidą Windows 10 operacinėje sistemoje?"