Kaip pašalinti “Something Went Wrong” klaidos kodą 0x803F8001 iš Windows parduotuvės?

Problema: Kai norėjau atsisiųsti programėlę iš Windows parduotuvės, ekrane atsirado pranešimas „Something went wrong” su klaidos kodu 0x803F8001. Negaliu atsisiųsti nei vienos programos. Ar kam nors teko susidurti su šia problema? Beje, naudoju Windows 10 operacinę sistemą. Iš anksto dėkoju už pagalbą!

Patvirtintas atsakymas

“Something went wrong, The error code is 0x803F8001, in case you need it” – tai klaidos pranešimas, kuris beveik visais atvejais pasirodo tuomet, kai kompiuterio savininkas bando atsisiųsti ar atnaujinti programas per Windows parduotuvę (angl. Windows Store). Keletas žmonių teigia gavę tokį patį klaidos langą žaidžiant su Xbox One konsole, tačiau šis atvejis yra gana retas. Laimei, Windows Store Error Code 0x803F8001 nėra labai sudėtinga triktis. Dažniausiai ji atsiranda dėl Windows Store slapukų, virusų, pažeistų sistemos failų, ne iki galo įrašytų sistemos atnaujinimų, sugadintų registrų įrašų ir panašių problemų. Taigi, visų pirma labai svarbu sekti, kokiomis aplinkybėmis atsiranda 0x803F8001 klaida tam, kad būtų galima išsiaiškinti jos priežastį. Pavyzdžiui, jeigu neseniai įsirašėte programinę įrangą ir iškart po to pastebėjote Windows Store klaidos kodą 0x803F8001, labai tikėtina, kad atsisiuntėte programinės įrangos paketą, kuris neigiamai paveikė jūsų kompiuterio darbą. Taigi, mes labai rekomenduojame nuskenuoti savo kompiuterį su Fortect ar kita patikima, kompiuterio optimizavimui skirta, programa. Jeigu po registrų įrašų, kenksmingų programų ir kitų problemų pašalinimo Windows Store vistiek neveikia, sekite instrukcijas, nurodytas apačioje.

Kaip pašalinti “Something Went Wrong, The error code is 0x803F800“ klaidą iš Windows Parduotuvės?

Kaip jau minėjome, pirmas dalykas, kurį jums reikėtų atlikti – tai patikrinti savo kompiuterį su profesionalia, optimizavimui skirta, programa, kuri galėtų patikrinti registrų įrašus, atnaujinimus, pažeistus failus, probleminę programinę įrangą, ir pan. Fortect yra būtent tokia programa, todėl galite ja pasitikėti. Vis dėlto, jeigu nuskenavus kompiuterį su šia programa 0x803F8001 klaidos langas niekur nedingo, turėtumėte išbandyti tris metodus, pateiktus apačioje.

1. Paleiskite Automatic Repair funckiją.

Dažnai įmontuoti Windows sistemos įrankiai, tokie kaip Automatic Repair, padeda pašalinti Windows klaidas automatiškai. Taigi, verta pabandyti:

 1. Spustelėkite Start ir į paieškos laukelį įveskite Advanced tam, kad atsidarytumėte Advanced Startup Options.
 2. Pasirinkite Restart now ir paleiskite sistemą Advanced startup režimu.
 3. Po to, pasirinkite Advanced Options, o tadaTroubleshoot.
 4. Baigiant pasirinkite Automatic Repair ir palaukite kol sistema automatiškai persikraus.

2. Pašalinkite Windows Store slapukus

Jeigu iki šiol niekada nevalėte Windows Store slapukų, tai gali būti priežastis, kodėl dabar ekrane atsiranda minėtas klaidos pranešimas. Kad tai sutvarkytumėte, pabandykite atlikti apačioje nurodytus veiksmus:

 1. Spustelėkite Windows mygtuką + R, įveskite WSReset.exe ir spustelėkite Enter.
 2. Kai atsidarys Command Prompt langas, o po to Windows Store langas, tai reiškia, kad slapukai buvo sėkmingai pašalinti.
 3. Dabar jums tereikia perkrauti savo kompiuterį, atsidaryti Windows Store ir pabandyti atsisiųsti/atnaujinti reikiamą programą.

3. Įsirašykite Windows atnaujinimus

Jeigu nei vienas iš aukščiau pateiktų būdų nepasiteisino, paskutinis dalykas, kurį patartume padaryti – tai atnaujinti Windows Services. Atnaujinimas yra atliekamas automatiškai, tačiau paleidimui reikalinga įvesti žemiau pateiktą komandą:

 1. Spustelėkite Windows mygtuką + S ir į paieškos laukelį įveskite Settings.
 2. Pasirinkite Settings ir spustlėkite ant Updates & Security.
 3. Paspauskite Windows Updates ir pasirinkite Check for Updates.
 4. Dabar operacinė sistema turėtų atuomatiškai ieškoti atnaujinimų, todėl būkite kantrūs ir palaukite, kol procesas bus baigtas.
 5. Jeigu sistema aptinka atnaujinimų, spustelėkite Update now.
 6. Baigiant perkraukite kompiuterį.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti “Something Went Wrong” klaidos kodą 0x803F8001 iš Windows parduotuvės?"