Kaip pašalinti svchost.exe application error

Problema: Įjungus ar paleidus kompiuterį susiduriu su „svchost.exe application error”. Jos tekste rašoma: „The instruction at “0x7c918fea” referenced memory at “0x00000010″. The required data wasn’t placed into memory because of an I/O error status of 0×000000009”. Paspaudžiu OK mygtuką, bet nieko neįvyksta. Kaip išspręsti šią problemą?

Problema:

Patvirtintas atsakymas

Svchost.exe dažnai tampa virusinių programų auka. Pastarieji pasinaudoja faktu, kad vienu metu gali veikti keli tokie procesai. Dėl šios priežasties virusai pavadinami svchost.exe arba panašiu netaisyklingu programos pavadinimo variantu, kaip, pavyzdžiui, „svhost.exe” arba „svchosl.exe”. Tokia klaida gali įvykti dėl dviejų priežasčių: kompiuteris užkrėstas virusu, kuris pažeidžia sistemą arba pažeista Windows Update veikla Windows XP operacinėje sistemoje.

Kaip pašalinti svchost.exe application error rankiniu būdu

Visų pirma turite patikrinti savo kompiuterį antivirusine programa ir įsitikinti, kad ši klaida atsirado ne dėl virusų veiklos Jūsų kompiuteryje. Jei dėl klaidos atsiradimo kaltas ne virusas, rekomenduojame atlikti žemiau nurodytus veiksmus:

1. Eikite į Start > Run ir įveskite „services.msc„. Spustelėkite OK.
2. Suraskite Automatic Updates pasirinktį ir dukart ant jos spustelėkite. Patikrinkite, ar atidarytas numatytasis Log On skirtukas.
3. Nuimkite varnelę prie pasirinkties „Allow service to interact with desktop„.
4. Raskite skirtuką General ir patikrinkite, ar numatytas automatinis paleidimas. Jei ne, nustatykite jį patys.
5. Grįžkite į Service Status langą. Įgalinkite jį paspausdami Start. Pakartoti tai dar kartą Background Intelligent Transfer Service komponente.
6. Eikite į Start > Run. Įveskite „cmd„. Spustelėkite OK.
7. Įveskite REGSVR32 WUAPI. DLL ir paspauskite Enter.
8. Kai matote pranešimą „DllRegisterServer in WUAPI.DLL succeeded„, spustelėkite OK.
Dabar turėtumėte tą patį padaryti su šiomis komandomis:
REGSVR32 WUAUENG. DLL
REGSVR32 WUAUENG1. DLL
REGSVR32 ATL. DLL
REGSVR32 WUCLTUI. DLL
REGSVR32 WUPS. DLL
REGSVR32 WUPS2. DLL
REGSVR32 WUWEB. DLL
9. Eikite į Start > Run ir įrašykite „net stop WuAuServ„. Paspauskite Enter.
10. Įveskite „cd % windir %” ir dar kartą paspauskite Enter .
11. Dabar įveskite ren SoftwareDistribution SD_OLD. Tada įveskite „net start WuAuServ„. Uždaryti langą įvesdami „Exit” ir paspauskite Enter. Perkraukite kompiuterį.

Tai turėtų išspręsti šią problemą. Tačiau yra dar vienas būdas tai padaryti.

Kaip pašalinti svchost.exe application error automatiškai

Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect programos versiją.

Kaip matote, šią problemą galima išspręsti rankiniu būdu, tačiau tai atima daug laiko. Dėl šios priežasties turėtumėte naudotis RegCure Pro. Pilnas sistemos patikrinimas padės Jums atsikratyti visų nepageidaujamų programų ir išspręsti šią problemą be papildomų pastangų.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
programa sutaisyti svchost.exe application error Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Fortect, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect yra rekomenduojama programa pataisyti svchost.exe application error.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Kibernetinio saugumo tyrėja

Liucija Danes yra tinklalapio SaugusPC naujienų redaktorė. Jos žinių troškimas verčia ją keliauti ir dalyvauti įvairiose renginiuose ir konferencijose, kuriose dalinamasi naujausiomis kibernetinio saugumo žiniomis bei tendencijomis.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti svchost.exe application error"