Kaip pašalinti TextWrangler iš Mac OS X

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti TextWrangler iš Mac OS X

Prieš kurį laiką savo Mac kompiuteryje instaliavau programą, kuri vadinasi TextWrangler. Kelis kartus bandžiau ją ištrinti, bet man nepavyko. Kaip lengviausia ištrinti programą iš Mac kompiuterio?

Patvirtintas atsakymas

Kiekvienas, kuris naudojasi Mac kopiuteriu anksčiau ar vėliau susiduria su būtinybe ištrinti nebereikalingas programas iš jo. Lengviausia tą padaryti – jas tiesiog nutempiant į šiukšliadėžę ir vėliau ją ištuštinant. Bet ar tai tikrai yra geriausia išeitis Jūsų Mac kompiuteriui? Deja, atsakymas į ši klausimą – neigiamas. Kadangi jūs norite iš savo kompiuterio išinstaliuoti TextWrangler, mes paaiškinsime, kaip tai padaryti pačiu veiksmingiausiu būdu ir kuo šis būdas skiriasi nuo paprasto programos ištrynimo iš Mac’o.

Galvodami, kad norėtumėte išinstaliuoti TextWrangler iš Mac OS X, ko gero uždavėte sau klausimus „kaip pašalinti TextWrangler iš Mac OS X“ arba „kaip ištrinti TextWrangler iš Mac OS X“. Nors šios frazės ir skamba panašiai, bet šie veiksmai turi gana skirtingas pasekmes. Ištrynęs/usi TextWrangler iš Mac OS X jūs pašalinsite tik pagrindinį šios programos failą. Kiti failai, kurie buvo įrašyti į jūsų kompiuterį kartu su šia programa, ir toliau liks jame. Tai nėra rekomenduojama, nes tokie programų „likučiai” užima vietą ir lėtina sistemos darbą.

Kad suprastumėte skirtumą tarp programos pašalinimo ranka ir automatinio jos išinstaliavimo, mes pateikiame jums datelų kiekvieno iš šių metodų planą. Pirmiausia pažvelkime į patį paprasčiausią TextWrangler pašalinimo iš Mac OS X metodą. Jį atlikti galite pasikliaudami šiomis instrukcijomis:

  1. Atverkite Applications aplanką.
  2. Paspauskite ant TextWrangler ikonos ir laikykite ją.
  3. Nutempkite šią ikoną į Trash aplanką.
  4. Išvalykite šį aplanką spustelėdami Control ir Empty the Trash.

Nors ši procedūra pašalina pagrindinį programos failą, toks veiksmas visiškai programos neištrina. Kaip jau minėjome, tai yra susiję su tuo, kad pagrindinio failo ištrynimas automatiškai nepašalina kitų programos failų, kurie gali būti įvairiuose aplankuose. Taigi, kad visiškai pašalintumėte TextWrangler, Jūs turite dvi galimybes, kurias netrukus ir aptarsime.

Kaip išinstaliuoti TextWrangler iš Mac OS X rankiniu būdu

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Kaip jau minėjome, jei perkelsite pagrindinį failą į Trash aplanką, tai nereikš, kad programą pašalinote. Dėl to Mac’e gali prisikaupti nereikalingų failų ir sulėtėti jo sistemos veikla. Dėl to TextWrangler Jūs turite pašalinti iš savo kompiuterio. Jei norite atlikti tai rankiniu būdu, turėsite rasti visus papildomusfailus ir ištrinti Juos visiems laikams. Nors jie gali būti laikomi arba slepiami skirtinguose aplankuose, norėdami Jums palengvinti šią užduotį patarsime šių failų pirmiausia paieškoti žemiau pateiktuose aplankuose:

  • /Library/Preferences/
  • /Library/Application Support/.

Nuėję į šiuos aplankus raskite visus failus, kurie yra susiję su TextWrangler. Pasistenkite juos ištrinti. Visgi, nėra jokios garantijos, kad radote ir pašalinote visus failus, taigi toks būdas nėra itin veiksmingas. Dėl to rekomenduotumėme naudotis patikimas ir specialiai tam sukurta programa MacKeeper, kuri padės jums greitai ir veiksmingai atsikratyti visų nereikalingų failų.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
TextWrangler šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 yra rekomenduojama programa išinstaliuoti TextWrangler.
- patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Kibernetinio saugumo tyrėja

Liucija Danes yra tinklalapio SaugusPC naujienų redaktorė. Jos žinių troškimas verčia ją keliauti ir dalyvauti įvairiose renginiuose ir konferencijose, kuriose dalinamasi naujausiomis kibernetinio saugumo žiniomis bei tendencijomis.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti TextWrangler iš Mac OS X"