Kaip pašalinti "The system cannot find the path specified" klaidą?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti "The system cannot find the path specified" klaidą?

Sveiki. Negaliu naudotis uTorrent programa. Kiekvieną kartą kai mėginu parsisiųsti torrent failą, kompiuteris parodo „The system cannot find the path specified?” klaidą. Jau mėginau perkrauti programą, tačiau vis tiek negaliu ja naudotis. Gal galėtumėte padėti išspręsti šią problemą?

Patvirtintas atsakymas

"The system cannot find the path specified" klaida"The system cannot find the path specified" yra klaida, su kuria susiduria Windows 10 vartotojai.

uTorrent programa leidžia vartotojams parsisiųsti didelės apimties failus, kurie yra suskirstyti į segmentus. Kitaip tariant vartotojas siunčiasi nedidelės apimties torrent failus, kurie nurodo iš kur ir kaip atsisiųsti norimus duomenis. Fragmentuota informacija gali būti perduodama ne iš vieno, o kelių kompiuterių taip užtikrinant greitą duomenų parsisiuntimą.

BitTorrent programa naudojasi centrine stotimi, kurie leidžia koordinuoti vartotojų veiksmus ir nurodyti iš kurio kompiuterio turi būti siunčiami duomenys. Tačiau vartotojai gali susidurti su „The system cannot find the path specified” klaida, kuri neleidžia parsisiųsti torrent failo.

Dažniausiai Error: The system cannot find the path specified klaida atsiranda todėl, kad failo parsiuntimo vieta yra nurodyta neteisingai. Nuorodoje gali būti įvesti nereikalingi tarpai ar simboliai, kurie sutrikdo torrent failo siuntimą. Todėl vartotojai turėtų atidžiai patikrinti failo vietos pavadinimą.

"The system cannot find the path specified" klaida

Taip pat, The system cannot find the path specified uTorrent klaida gali atsirasti dėl kitų potencialiai nepageidaujamų programų, kurios trukdo BitTorrent veiklai. Siūlome nuskenuoti savo kompiuterio sistema su patikima antivirusine programa, kuri pašalins visas klaidas ir nereikalingas aplikacijas. Ekspertai rekomenduoja Reimage.

Tačiau jei vis tiek susiduriate su šia problema, sekite instrukcijas apačioje ir sužinokite kaip pašalinti „The system cannot find the path specified” klaida Windows 10 kompiuteriuose. Ten pateikiami net keli metodai, kurie gali padėti susitvarkyti su uTorrent problemomis. Siūlome išmėginti visus ir atrasti jums tinkamiausią.

„The system cannot find the path specified” klaidos pašalinimas Windows 10 sistemose

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Lengviausias būdas pašalinti „The system cannot find the path specified” klaidą yra pamėginti perkrauti uTorrent sistemą. Uždarykite programą ir įjunkite ją vėl po kelių sekundžių. Tai vienas paprasčiausių būdu, tačiau gali padėti greitai atsikratyti sistemos klaidų.

Taip pat svarbu patikrinti torrent failo parsisiuntimo vietos pavadinimą. Jei jame yra nereikalingų simbolių ar tarpelių, vartotojai negali parsisiųsti failo ir susiduria su „The system cannot find the path specified” klaida. Ištrinkite juos ir pamėginkite pakartoti atsisiuntimo procesą.

Jei nei vienas iš aukščiau paminėtų būdu nepadėjo pašalinti „The system cannot find the path specified” klaidos, sekite instrukcijas apačioje. Jos pristatys sudėtingesnius metodus, kurie gali padėti susitvarkyti su uTorrrent parsisiuntimo proceso klaidomis.

Šiame video Jūs pamatysit siūlomus būdus šios klaidos pašalinimui:

1 būdas. Patikrinkite paskirties aplanką

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 1. Paspauskite dešinįjį pelės klavišą ant paskirties aplanko;
 2. Pasirinktie Properties;
  "The system cannot find the path specified" utorrent klaida
 3. Nueikite į General kortelę ir ieškokite Attributes;
 4. Atžymėkite Read-only žymę, jei ji pažymėta;
 5. Paspauskite Apply.

2 būdas. Ištrinkite neteisingai parsisiųstą torrent failą

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 1. Spauskite dešinįjį pelės klavišą ant pažeisto torrent failo;
 2. Užeikite ant Remove And skilties;
  "The system cannot find the path specified" Windows 10 klaida
 3. Pasirinkite Delete .torrent + Data;
 4. Pamėginkite pradėti parsisiuntimą iš naujo.

3 būdas. Pakeiskite failo parsiuntimo vietą

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 1. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite ant netinkamo torrent failo;
  "The system cannot find the path specified" paveikslėlis
 2. Suraskite Advanced ir pasirinkite Set Download Location;
 3. Parinkite kitą parsisiuntimo vietą, nei senoji ir pradėkite parsiuntimą iš naujo.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Kibernetinio saugumo tyrėja

Liucija Danes yra tinklalapio SaugusPC naujienų redaktorė. Jos žinių troškimas verčia ją keliauti ir dalyvauti įvairiose renginiuose ir konferencijose, kuriose dalinamasi naujausiomis kibernetinio saugumo žiniomis bei tendencijomis.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti "The system cannot find the path specified" klaidą?"