Kaip pašalinti “There are no more files” klaidą iš Windows 10?

Problema: Birželio 15d. įsirašiau Windows 10 atnaujinimą. Kai kompiuteris persikrovė, ekrane atsirado klaidos pranešimas “There are no more files.” Jis atsiranda kas kartą kai noriu ką nors išsaugoti vietiniame standžiajame diske.

Problema: Tikėkite ar ne, bet ši problema labai erzina, ypač dėl to, kad niekur negaliu rasti su ja susijusios informacijos. Ar kas nors man galėtų padėti?

Patvirtintas atsakymas

Remiantis naujausiais duomenimis, Windows 10 atnaujinimas KB4022725, kuris pasirodė 2017m. biržlio 13d., sukėlė nemažai problemų, įskaitant Microsoft Edge gedimus bei “There are no more files” klaidą.

Kadangi probemas, susijusias su Edge naršykle, mes jau aptarėme, šiame straipsnyje pateiksime aktualią informaciją, susijusią su „There are no more files” klaida.

How to fix “There are no more files” error on Windows 10?

Ką reikią žinoti apie “There are no more files” klaidą?

“There are no more files”- tai klaidos pranešimas, kuris pasirodo ASUS kompiuteriuose, kuriuose įdiegta Windows 10 Pro arba Home versija. Pirmą kartą jis buvo užregistruotas birželio 13 dieną, t.y. tą pačią dieną, kai buvo išleistas kaupiamasis atnaujinimas KB4022725 (OS Build 15063.413 and 15063.414).

Taigi, akivaizdu, kad jis ir sukėlė minėtą klaidą. “There are no more files” pranešimas pasirodo tuomet, kai kompiuterio savininkas nori išsaugoti failus vietiniame standžiajame diske.

Nesvarbu ar bandoma išsaugoti MS Office Suite 2010, Adobe Acrobat X, Adobe Photoshop, nuotraukas (.jpeg, .png), vaizdo įrašus ar kitus failus, klaida vistiek atsiranda, o tai reiškia, kad problema nėra susijusi su tam tikrais failų tipais. Bloga žinia yra ta, kad “There are no more files” klaida dar nėra oficialiai patvirtinta, todėl ir jos šalinimo būdų nerasite.

Vis dėlto, yra ir gera žinia. Informacines technologijas išmanatys žmonės jau užčiuopė “There are no more files” klaidos šaltinio pėdsakus, todėl nemažai žmonių jau sugebėjo patys šią bėdą išspręsti. Pasak jų, problemą gali sukelti ASUS Data Security Manager (ADSM) arba trečiųjų šalių programinė įranga, skirta apsaugoti kompiuterius nuo virusų.

“There are no more files” klaidos šalinimas

Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect programos versiją.

Jeigu naudojate ASUS kompiuterį, kuriame veikia Windows 10 operacinė sistema, ir vos tik įsirašius KB4022725 atnaujinimą sistema pradėjo generuoti “There are no more files” pranešimą, mes patartume sustabdyti ADSM paslaugą ir pašalinti ASUS data security management programą:

  • Atsidarykite Start meniu, įveskite services.msc ir spustelėkite Enter.
  • Slinkite pele žemyn tol, kol surasite ADSM paslaugą.
  • Dukart ant jos spustelėkite ir pasirinkite Stop. Jeigu paslauga yra išjungta, pereikite prie tolesnių nurodymų.
How to fix “There are no more files” error on Windows 10?
  • Dešiniu pelės klavišu spustelėkite ant Windows mygtuko ir pasirinkite Control Panel.
  • Atsidarykite Programs and Features ir suraskite ASUS data security management programą.
  • Spustelėkite ją ir pasirinkite Uninstall.
  • Perkraukite kompiuterį.

Jeigu ASUS data security management programos pašalinimas nepadėjo pašalinti “There are no more files” klaidos, gali būti, kad problemos priežastis yra trečiųjų šalių antivirusinė programa ar kita netinkama programinė įranga. Norint tai patikrinti, reikėtų perkrauti sistemą „Clean Boot” režimu:

  • Spustelėkite Windows mygtuką + R, įveskite msconfig ir spustelėkite OK.
  • Atsidarykite Services stulpelį ir pažymėkite Hide all Microsoft services lauklį.
  • Pasirinkite Disable all.
  • Tuomet atsidarykite Startup stulpelį ir pasirinkite Open Task Manager.
How to fix “There are no more files” error on Windows 10?
  • Spustelėkite kiekvieną ant kiekvienos paleisties programos ir pasirinkite Disable.
  • Kai baigsite, uždarykite Task Manager'į ir spustelėkite OK.
  • Perkraukite kompiuterį.

Jeigu „Clean Boot” padėjo išspręsti “There are no more files” problemą ir jums pavyko sėkmingai išsaugoti failus vietiniama standžiajame diske, tuomet turėsite aktyvuoti paleisties programas po vieną tam, kad sužinotumėte, kuri programa yra netinkama. Kai ją surasite, nedelsiant išinstaliuokite ją tam, kad Save As komandos klaida “There are no more files” daugiau nebepasirodytų.

PASTABA: norint užtikrinti visišką Windows 10 sistemos optimizavimą, įsirašykite Fortect ir reguliariai su šia programa nuskenuokite kompiuterį.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Fortect, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Kibernetinio saugumo tyrėja

Liucija Danes yra tinklalapio SaugusPC naujienų redaktorė. Jos žinių troškimas verčia ją keliauti ir dalyvauti įvairiose renginiuose ir konferencijose, kuriose dalinamasi naujausiomis kibernetinio saugumo žiniomis bei tendencijomis.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti “There are no more files” klaidą iš Windows 10?"