Kaip pašalinti „This site is not secure“ pranešimą, kuriame įvardijamas DLG_FLAGS_SEC_CERT_CN_INVALID klaidos kodas?

Problema: Laba diena. Nuo vakar mano kompiuteryje vis pasirodo klaidos pranešimas „This site is not secure.“ Aš viską suprasčiau ir palikčiau svetainę, kuri rodo minėtą langą, ramybėje jeigu nebūčiau jos lankęs ilgą laiką prieš tai. Apačioje prisegu ekrano kopiją. Labai prašau pagalbos.

Patvirtintas atsakymas

"This site is not secure" klaida kompiuterio ekrane

„This site is not secure“ – tai klaidos pranešimas, pasirodantis Microsoft Edge, Google Chrome bei Mozilla Firefox naršyklėse. Jis gali atsirasti kiekvienoje Windows versijoje, tačiau šiuo metu daugiausiai nusiskudimų gaunama iš Windows 10 vartotojų.

Technine kalba „This site is not secure“ klaida vadinama DLG_FLAGS_INVALID_CA arba DLG_FLAGS_SEC_CERT_CN_INVALID, o pasirodo ji tuomet, kai kompiuterio savininkas bando atsidaryti tam tikras internetines svetaines.

Jeigu nesate tikri dėl blokuojamos svetainės saugumo, rekomenduojame jos vengti, tačiau jeigu blokuojamą svetainę anksčiau reguliariai lankydavote, galite tęsti, tačiau tik tuo atveju, jeigu „This site is not secure“ klaidos pranešime yra pateikiamas „Go on to the website (Not Recommended)“ mygtukas.

"This site is not secure" klaida kompiuterio ekrane

Kodėl aš nuolat matau „This site is not secure“ klaidos pranešimą?

Kartais „This site is not secure“ langas arba DLG_FLAGS_SEC_CERT_CN_INVALID klaida gali atsirasti dėl paslėptų našyklės failų, todėl slapukų pašalinimas, naršyklės parametrų nustatymas iš naujo ir jos perkrovimas turėtų padėti. Vis dėlto, dažniausia šios problemos priežastis yra svetainės saugumo sertifikatas, kuris galėjo būti neteisingai įrašytas arba jo galiojimo laikas baigėsi.

Be to, svetainei, kurią norite aplankyti, gali trūksti pagrindinio saugos sertificato, kurį išduoda sertifikavimo institucija (angl. Certification Authority (CA)). Biagiant reikėtų pridurti, kad gavus panašius pranešimus Chrome naršyklėje, rekomenduotina susilaikyti nuo blokuojamos svetainės lankymo, nes jos turinys gali būti pavojingas, pavyzdžiui, pavojingos reklamos, nuorodos ar kodai.

Praėjusį rudenį Chrome kūrėjai išplatino pranešimą, kuriame teigiama, kad ši naršyklė rodys „Not Secure“ įspėjimo žinutes tam, kad užblokuotų prieigą prie nesaugių svetainių, kuriose yra slaptažodžių ir kredito kortelių įvesties laukų.

Pirmas būdas. DLG_FLAGS_SEC_CERT_CN_INV klaidos šalinimas išvalant naršymo istoriją

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Prieš keisdami svarbius sistemos nustatymus, pabandykite pašalinti „This site is not secure“ klaidą paprasčiausiai pašalindami užslėptų naršyklės failų perteklių. Tam pašalinkite naršymo istoriją ir perkraukite naršyklę naudodami šias instrukcijas:

1. Jeigu būtent šiuo metu matote „There is a problem with this website’s security certificate“ langą, užverkite jį ir uždarykite naršyklę.
2. Atidarykite Google Chrome ir eikite į Menu.
3. Pasirinkite More Tools ir spustelėkite History.
4. Pasirinkite Clear Browsing Data:

Naršyklės atminties išvalymas This site is not secure klaidos pašalinimui

Šios parinktys daugiau ar mažiau yra panašios visose naršyklėse. Nors jų pavadinimai gali šiek tiek skirtis, lengvai atrasite atitinkančias parinktis tiek Firefox, tiek Edge ar IE naršyklėse. Būtinai pažeistoje naršyklėje pašalinkite visą naršymo istoriją, o po to, iš naujo nustatykite numatytuosius naršyklės parametrus.

Jeigu šis būdas nepadėjo, turėtumėte išbandyti žemiau pateiktus problemos sprendimo būdus:

Antras būdas. Įsirašykite trūkstamus sertifikatus

Vos tik „This site is not secure“ langas pasirodo, paspauskite „Continue to this website (not recommended)” mygtuką, esantį ekrano apačioje.

 • Pasirinkite Certificate Error parinktį, kurią rasite šalia raudono Address Bar laukelio.
 • Spustelėkite View Certificates.
  Trūkstamų sertifikatų įrašymas This site is not secure klaidos pašalinimui
 • Pasirinkite Install Certificate ir vykdykite ekrane pateikiamas instrukcijas.
 • Norint tęsti, paspauskite Yes.

SVARBU: jeigu internetinė svetainė yra nežinoma arba jos reputacija prasta, rankinis sertifikatų įsirašymas NĖRA rekomenduojamas.

Trečias būdas. Išjunkite „Warn about certificate address mismatch“ parinktį

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Problemos, susijusios su sertifikatais bei svetainių saugumu, gali kilti dėl „Warn about certificate address mismatch“ funkcijos. Norint patikrinti šią versiją, atlikite šiuos veiksmus:

 • Dešiniu pelės klavišu spustelėkite Windows mygtuką ir pasirinkite Contol Panel.
 • Atsidarykite Internet Options ir spustelėkite Advanced stulpelį viršuje.
 • Suraskite Security skyrių ir spustelėkite jį.
 • Suraskite „Warn about certificate address mismatch“ parinktį.
  This site is not secure klaidos taisymo procesas
 • Jeigu laukelis, esantis šalia šios parinkties, yra pažymėtas varnele, nuimkite varnelę tam, kad išjungtumėte fukciją.
 • Norint išsaugoti pakeitimus, paspauskite Apply ir OK, o tada užverkite visus matomus langus.

Norint užtikrinti sistemos apsaugą net tada, kai atsitiktinai užsukate į pažeistą internetinę svetainę, įsirašykite galingą antivirusinę programą, pavyzdžiui Fortect, ir reguliariai ją atnaujinkite.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie kompiuterių apsaugą

Alisa Woods yra saugumo ekspertė, kuri tyrinėja ir analizuoja įvairius kibernetinius pavojus. Tinklalapyje ji dalinasi savo sukauptomis žiniomis ir siekia padėti vartotojams apsaugoti kompiuterius nuo pavojingų programų.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti „This site is not secure“ pranešimą, kuriame įvardijamas DLG_FLAGS_SEC_CERT_CN_INVALID klaidos kodas?"