Kaip pašalinti "Unknown Hard Error" klaidą Windows 10 operacinėje sistemoje?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti "Unknown Hard Error" klaidą Windows 10 operacinėje sistemoje?

DDE Server Window: explorer.exe – System Warning: Unknown Hard Error – mano kompiuteris išmeta šią klaidą ir ekranas tampa juodas. Nebegaliu daugiau naudotis kompiuteriu, galiu tik atidaryti Task Manager ir sustabdyti šiuo metu veikiančias programas. Jau bandžiau perkrauti savo kompiuterį, tačiau tai nepadėjo, problema ir toliau kartojasi. Gal galėtumėte man padėti?

Patvirtintas atsakymas

„DDE Server Window: explorer.exe – System Warning: Unknown Hard Error“ – klaida, kuri dažniausiai pasireiškia Windows 10 operacinėje sistemoje ir sutrigdo normalų jos veikimą. Ji gali pasirodyti kai jūs žaidžiate kompiuterinis žaidimus, atidarote arba uždarote programas, arba naudojant kitas kompiuterio funkcijas. „Unknown Hard Error“ gali gana rimtai sutrikdyti jūsų kompiuterio veikimą, kadangi, kaip jau buvo paminėta, šios klaidos langas ekraną paverčia juodu, sustabdo Task Manager funkciją bei panaikina darbalaukio piktogramas.

„Unknown Hard Error“ problema gali būti susijusi su įvairiais vykdomaisiais failais – explorer.exe, sihost.exe, ctfmon.exe ir kt. Todėl visų pirma rekomenduojame išsiaiškinti, kuri programa yra atsakinga už minėtą problemą ir ją atnaujinti arba laikinai pašalinti.

How to Fix „Unknown Hard Error” on Windows 10?

Dažniausiai „Unknown Hard Error“ klaida yra susijusi su sugadintais sistemos failais arba klaidingais registro įrašais. Tokiu atveju, rekomenduojame parsisiųsti ir įdiegti Reimage. Ši programa patikrins jūsų kompiuterio sistemą ir pašalins visas registro įrašų klaidas. Tuo pat metu jūs galėsite patikrinti savo kompiuterį ir įsitikinti, ar jis nėra užkrėstas.

„DDE Server Window: explorer.exe – System Warning: Unknown Hard Error“ problema taip pat gali būti susujusi su automatiniais Windows atnaujinimais. Dešimtys kompiuterių vartotojų pranešė mums apie šios klaidos atsiradimą po paskutinio Windows atnaujinimo įdiegimo. Tokiu atveju, įmanoma, kad į operacinę sistemą buvo įdiegti nekokybiški atnaujinimai arba atnaujinimai sugadino kai kuriuos Windows failus.

Jeigu išbandėte viską, ką žinote apie kompiuterius, ir problemos išspręsti nesugebėjote, ją pašalinti galite naujai įdiegdami Windows operacinę sistemą. Prieš išbandydami tokius drąsius veiksmus, išbandykite žemiau pateiktus metodus:

1-as metodas. Pilnas operacinės sistemos perkrovimas

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Jeigu problema atsirado dėl neįprastai veikiančios programos, išbandykite visiįkai perkrauti operacinę sistemą. Tam atlikite šiuos veiksmus:

 1. Paspauskite Windows mygtuką + R ir įrašykite msconfig;
 2. System Configuration lange, atidarykite Services skirtuką;
 3. Pažymėkite Hide all Microsoft services langelį ir pasirinkite Disable all;
 4. Spustelėkite Startup kortelę ir Open Task Manager.How to Fix „Unknown Hard Error” on Windows 10?
 5. Paspauskite ant kiekvienos programos ir pažymėkite Disable;
 6. Uždarykite Task Manager ir paspauskite OK System Configuration;
 7. Perkraukite savo kompiuterį;

Jeigu šis metodas padėjo jums atsikratyti „Unknown Hard Error“ problemos, įjungti kiekvieną programą atskirai tam, kad sužinotumėte, kuri yra sutrikusi. Buvo pastebėta, kad dažniausiai šiuos keblumus sukelia Realtek Audio Service.

2-as metodas. Išbandykite scf /scannow ir CHKDSK funkcijas

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Šis metodas yra gana primityvus, tačiau nevertėtų nuvertinti jo galimybių. System File Checker yra patikima funkcija, kuri gali susidoroti su įvairiomis operacinės sistemos klaidomis.

 1. Dešiniu pelės mygtuku paspauskite ant Windows mygtuko ir pasirinkite Command Prompt (Admin);
 2. Į dialogo langą įrašykite sfc /scannow ir paspauskite Enter;Run sfc / scannow
 3. Kai tik programa baigs tikrinimą, jūs pamatysite visų programų sąrašas ir jų būseną (ištaisyta arba neištaisyta);
 4. Tuomet įveskite chkdsk /f /r komandą ir paspauskite Enter;
 5. Palaukite kol Check Disk atliks skenavimą ir ištaisys visas surastas klaidas.

3-ias metodas. Pašalinkite naujausius Windows atnaujinimus

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Kadangi dauguma vartotojų susidūrė su „DDE Server Window: explorer.exe – System Warning: Unknown Hard Error“ klaida po paskutinių Windows operacinės sistemos atnaujinimų, pabandykite pašalinti šiuos atnaujinimus. Tam atlikite šiuos veiksmus:

 1. Paspauskite and Windows mygtuko + I, kad atvertumėte Settings funkciją;
 2. Pasirinkite Update & Security ir atidarykite Update History;
 3. Tuomet paspauskite Uninstall Updates;
 4. Sistema atidarys paskutinių atnaujinimų sąrašą. Jūsų užduotis – pasirinkti naujausią atnaujinimą ir paspausti Uninstall;How to Fix „Unknown Hard Error” on Windows 10?

Jeigu nepavyko panaikinti šių atnaujinimų, taip pat galite pasinaudoti System Restore funkcija:

 1. Paspauskite Windows mygtuką ir įrašykite Create a Restore point;
 2. Pasirinkite System Protection ir spustelėkite System Restore;
 3. Paspauskite Next ir pasirinkite atkūrimo datą (pasirinkta data turi būti prieš tai, kai pastebėjote Unknown Hard Error klaidą);
 4. Paspauskite Next ir Finish;
 5. Perkraukite kompiuterį.How to Fix „Unknown Hard Error” on Windows 10?

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Kibernetinio saugumo tyrėja

Liucija Danes yra tinklalapio SaugusPC naujienų redaktorė. Jos žinių troškimas verčia ją keliauti ir dalyvauti įvairiose renginiuose ir konferencijose, kuriose dalinamasi naujausiomis kibernetinio saugumo žiniomis bei tendencijomis.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti "Unknown Hard Error" klaidą Windows 10 operacinėje sistemoje?"