Kaip pašalinti Unknown HResult Error code: 0x87e10bc5 klaidą, atsiradusią po Windows jubiliejinio atnaujinimo įsirašymo?

Problema: Kai bandau atsisiųsti Facebook aplikaciją, programą, skirtą atidaryti Rar failus ir keletą kitų programėlių iš Windows parduotuvės, ekrane atsiranda klaida Unknown HResult Error code: 0x87e10bc5, po kurios negaliu nei vienos iš minėtų programų atsisiųsti. Neseniai įsirašiau Jubiliejinį Windows atnaujinimą, kuris, įtariu, viską ir sumaišė. Kaip galima šią problemą išspręsti?

Patvirtintas atsakymas

Unknown HResult Error code: 0x87e10bc5 – tai vienas iš Windows 10 Jubiliejinio atnaujinimo sukeliamų klaidų ir, nors ji ir gali atsirasti kitose Windows operacinės sistemos versijose, nei vienas Windows 8, 7, ir t.t. vartotojas nepranešė apie šios klaidos pasirodymą. Taigi, panašu, kad ši klaida yra būtent Windows 10 vartotojų problema. Jubiliejinis atnaujinimas yra plačiai aptarinėjamas internete ir dažnai kaltinamas tuo, kad sujaukia visą Windows sistemos veiklą. Vis dėlto, Windows bendruomenė deda visas pastangas, kad kuo greičiau pašalintų kiekvieną iškilusią problemą.

Unknown HResult Error code: 0x87e10bc5 dažniausiai pasirodo tada, kai kompiuterio savininkas lankosi Windows parduotuvėje. Nėra aišku, kurias programas siunčiantis dažniausiai atsiranda šis klaidos langas, todėl tai gali būti bet kuri programa, kurios, deja, ši klaida jums gali neleisti atsisiųsti. Kartais net gavę klaidos pranešimą, žmonės kažkokiu būdu atsisiunčia norimą programą, tačiau po to negali jos paleisti, nes vėl pasirodo minėtas langas. Akivaizdu, kad jo pasirodymas reiškia, kad yra tam tikrų problemų su Windows Store ir kompiuterio sistema. Vis dėlto, nereikia nerimauti, nes šiame straipsnyje mes pateiksime keletą būdų, kurie gali padėti pašalinti Unknown HResult Error code: 0x87e10bc5 klaidą.

Kaip pašalinti Unknown HResult Error code: 0x87e10bc5 klaidą iš Windows?

1 Sprendimas. Įsirašykite sistemos optimizavimui skirtą programinę įrangą

Labai dažnai sistemos klaidos, tokios kaip Unknown HResult Error code: 0x87e10bc5 atsiranda dėl nedidelių neatitikimų Windows registruose, paleisties programose, paleisties procesuose, ir pan. Be to, tokios problemos gali iškilti dėl virusų ar kitų kenksmingų programų. Taigi, turint tai omenyje, pirmiausia, ką jums reikėtų padaryti norint pašalinti Unknown HResult Error code: 0x87e10bc5 klaidą, tai patikrinti savo kompiuterį su patikima programa, tokia kaip Fortect, RegCure Pro ar SpeedyPC Pro.

2 Sprendimas. Patikrinkite interneto ryšį

Prieš metant kaltinimus Windows 10 atnaujinimui dėl 0x87e10bc5 klaidos pranešimo, reikėtų patikrinti, ar jūsų įrenginys yra tinkamai prijungtas prie interneto. Jeigu jums pavyko atsisiųsti programą iš Windows parduotuvės, tai dar nereiškia, kad ji veiks be interneto ryšio. Šimtai programų, siūlomų internete, veikia tik tuomet, kai kompiuteris yra prijungtas prie interneto.

3 Sprendimas. Patikrinkite ekrano rezoliuciją

Daug programų, kurias galima atsisiųsti iš Windows parduotuvės, veikia tik tada, kai minimali ekrano rezoliucija siekia 1024 x 768 taškų, tačiau dalis programų gali veikti tik tada, kai rezoliucija siekia daugiau nei 1366 x 768. Deja, bet senesni įrenginiai pasižymi žemesne ekrano rezoliucija, todėl tai gali būti priežastis, kodėl jums neleidžiama atsisiųsti ar paleisti tam tikrų programėlių.

4 Sprendimas. Patikrinkite Datos ir Laiko nustatymus

Pasak ekspertų, neteisingai nustatyta data ir laikas Windows sistemoje gali sukelti daugybę programų. Error code: 0x87e10bc5 – ne išimtis. Taigi, patikrinkite Datą ir laiką, o tai galima padaryti atlikus šiuos veiksmus:

  • Dešiniu pelės klavišu spustelėkite ant laikrodžio piktogramos (dešiniajame apatiniame kampe) ir pasirinkite Change date and time settings.
  • Patikrinkite ar data ir laikas nustatyti teisingai. Jeigu pastebėjote neatitikimų, iš naujo nustatykite datą, laiką ir paspauskite OK.
  • Taip pat reikėtų patikrinti, ar laiko juosta nustatyta teisinga. Jeigu ne, pasirinkite jums tinkamą laiko juostą.
  • Po to kai viską pakeisite, perkraukite savo kompiuterį.

5 Sprendimas. Pašalinkite Windows Store podėlį (angl. cache)

  • Paspauskite Windows piktogramą (apatiniame kairiajame kampe) ir tuo pačiu metu spustelėkite R klavišą.
  • Įveskite WSReset.exe į pasirodžiusį langą ir paspauskite OK.
  • Perkraukite savo kompiuterį.

Jeigu nei vienas iš aukščiau nurodytų sprendimo būdų nepadėjo, rekomenduojame patikrinti kompiuterį su profesionalia antivirusine ir optimizavimui skirta programa, tokia kaip Fortect.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Fortect, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Kibernetinio saugumo tyrėja

Liucija Danes yra tinklalapio SaugusPC naujienų redaktorė. Jos žinių troškimas verčia ją keliauti ir dalyvauti įvairiose renginiuose ir konferencijose, kuriose dalinamasi naujausiomis kibernetinio saugumo žiniomis bei tendencijomis.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Unknown HResult Error code: 0x87e10bc5 klaidą, atsiradusią po Windows jubiliejinio atnaujinimo įsirašymo?"