Kaip pašalinti „VCRUNTIME140_1.dll was not found“ klaidą iš „Windows“?

Problema: Sveiki, kiekvieną kartą, kai bandau atidaryti „Firefox“, gaunu „VCRUNTIME140_1.dll was not found“ klaidos pranešimą. Gal žinote kaip tai sutvarkyti? Ačiū!

Patvirtintas atsakymas

„VCRUNTIME140_1.dll was not found“ klaida dažniausiai pasirodo tuo metu, kai vartotojai bando paleisti tam tikrą programą savo „Windows 10“ ar kitose operacinės sistemos versijose.

Panašiai kaip „VCRUNTIME140.dll“, „VCRUNTIME140_1.dll“ yra „Dynamic Link Library“ failas, kurį naudoja kelios programos, kad paleistų konkrečias komandas arba tam tikrą kodą. Failas nėra „Windows“ operacinės sistemos dalis, tačiau paprastai jis reikalingas trečiųjų šalių programoms, kad šios galėtų sklandžiai veikti.

Dažnai vartotojai susiduria su šia klaida, kai sistemoje nėra failo – todėl neleidžiama paleisti ir veikti programai, kurios tinkamas veikimas priklauso nuo šio failo. Deja, trūkstami DLL failai nėra naujiena kai kuriems „Windows“ vartotojams (kiti pavyzdžiai – MSVCP140.dll ir MSVCP100.dll), o tokios iššokančios klaidos gali itin varginti.

Žmonės spėjo pranešti, kad jie susidūrė su „VCRUNTIME140_1.dll was not found“ klaida bandydami paleisti įvairias programas, įskaitant žaidimų modifikavimo programinę įrangą ar asmeniškai sukurtas programas. Įprastai vartotojai pirmiausiai bando ieškoti trūkstamo failo savo kompiuteriuose tiesiog pasinaudodami paieškos funkcija. Tačiau jiems taip ir nepavyksta rasti faila, ir tai visiškai nestebina. Pats klaidos pranešimas atrodo taip:

The code execution cannot proceed because VCRUNTIME140_1.dll was not found. Reinstalling the program may fix this problem

„VCRUNTIME140_1.dll“ elementas rodo, kad trūkstamas DLL yra iš „Microsoft Visual C ++ Redistributable“ paketo, kuris iš pat pradžių turėtų būti įdiegtas sistemoje. Tačiau dėl kelių priežasčių šie failai gali būti pakeisti, ištrinti arba sugadinti. Būtent todėl vartotojai negali paleisti programų, kurioms reikalingas minimas failas.

Kaip pašalinti VCRUNTIME140_1.dll missing or not found klaidą?

Daugelis vartotojų, kurie bandė ištaisyti „VCRUNTIME140_1.dll was not found“ klaidą, bandė iš naujo įdiegti programą, kaip kad siūloma klaidos pranešime. Tačiau padarius tai net ir kelis kartus, problema vis tiek niekur nedingo.

Žemiau rasite būdus, kurie turėtų padėti išspręsti problemą. Jei norite viską ištaisyti itin greitai, rekomenduojame atlikti nuskaitymą naudojant FortectMac Washing Machine X9 taisymo programą, galinčią automatiškai rasti ir pakeisti pažeistus „Windows“ sistemos failus.

1 sprendimas. Įdiekite visus galimus „Windows“ naujinius

 • „Windows“ paieškoje įveskite Updates ir paspauskite Enter,
 • dešinėje pusėje spustelėkite Check for updates,
  Atnaujinkite Windows
 • palaukite, kol „Windows“ viską įdiegs,
 • nepamirškite įdiegti visų pasirenkamų naujinimų,
 • perkraukite sistemą.

2 sprendimas. Iš naujo įsirašykite „Visual C++ Redistributable“ paketą

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Norint pašalinti VCRUNTIME140_1.dll klaidą, IT specialistai rekomenduoja iš naujo įsirašyti „Visual C++ Redistributable“ paketą.

 • Apsilankykite oficialioje „Microsoft“ svetainėje, kurioje siūlomi naujausi „Visual C ++“ variantai,
 • atsisiųskite ir įdiekite vc_redist.x86.exe (32-bit) ir vc_redist.x64.exe (64-bit) versijas,
  Atsisiųskite Visual C++ paketą
 • užbaigus šį žingsnį perkraukite sistemą.

Pastaba: jei jau esate įdiegę visus „Visual C ++ Redistributable“ paketus, pašalinkite juos prieš diegdami naujus. Tai padarysite atlikę kelis nesudėtingus žingsnius:

 • „Windows“ paieškoje įveskite Control Panel ir paspauskite Enter,
 • eikite į Programs > Uninstall a program
 • sąraše raskite Visual C++ Redistributable paketus,
 • dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite kiekvieną iš jų ir pasirinkite Uninstall,
  Pašalinkite Visual C++
 • dabar iš naujo įdiekite paketus, kaip paaiškinta aukščiau.

3 sprendimas. Iš naujo įsirašykite VCRUNTIME140_1.dll failą

 • „Windows“ paieškoje įveskite cmd,
 • dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Command Prompt ir pasirinkite Run as administrator,
 • šiame lange nukopijuokite ir įklijuokite šias komandas, po kiekvienos iš jų paspausdami Enter:

  regsvr32 /u VCRUNTIME140_1.dll
  regsvr32 VCRUNTIME140_1.dll

 • Iš naujo paleiskite kompiuterį ir patikrinkite, ar problema išspręsta.
  Iš naujo įregistruokite DLL failą

4 sprendimas. Nukopijuokite trūkstamą DLL iš kitos vietos

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Kadangi „VCRUNTIME140_1.dll“ naudojamas keliose programose ir yra „Microsoft Visual C ++ Redistributable“ paketo dalis, jį galima lengvai nukopijuoti. Štai ką jums reikia padaryti:

 • Paspauskite Win + E, kad atidarytumėte File Explorer,
 • eikite į View skirtuką ir įsitikinkite, kad Hidden items laukelis yra pažymėtas,
  Peržiūrėkite paslėptus daiktus
 • dabar eikite į šią vietą:

  C:\\Program Files\\WindowsApps

 • čia turėtumėte ieškoti aplanko, pavadinto taip (atkreipkite dėmesį, kad 14.0.29231.0_x64__ yra kintamasis, kuris keičiasi priklausomai nuo versijos):

  Microsoft.VCLibs.140.00.UWPDesktop_14.0.29231.0_x64__8wekyb3d8bbwe

 • Eikite į programinių failų skiltį
 • čia slinkite žemyn ir suraskite VCRUNTIME140_1.dll failą, paspauskite Ctrl + C, kad jį nukopijuotumėte,
  Nukopijuokite trūkstamą DLL failą
 • dabar eikite į programos, su kuria patiriate problemų, aplanką, pvz., C:\\Program Files\\Mozilla Firefox ir įklijuokite failą paspausdami Ctrl + V.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti „VCRUNTIME140_1.dll was not found“ klaidą iš „Windows“?"