Kaip pašalinti VLC Media Player iš Windows?

Problema: Man labia reikia instukcijos, kaip pašalinti VLC Media Player. Ar aš per kvaila ar kame esmė, bet faktas tas, kad man niekaip nepavyksta pašalinti šios programos. Noriu naudoti kitą leistuvę, todėl kiekvieną kartą vos tik paspaudus ant vaizdo įrašo ir atsidarius VLC Media Player’iui susinervinu.

Patvirtintas atsakymas

Kaip teigia šios programos kūrėjai, VLC Media Player yra viena iš geriausių vaizdo įrašų leistuvė rinkoje. Ji giriama už tai, kad palaiko labia daug failų formatų, įskaitant MKV, WMV, MPEG, MP4, MOV, AVI, DIVX, XVID, FLV, FLAC, WAV, REAL, VOB ir daug kitų. Be to, teigiama, kad šią programą labia lengva naudoti. Norėtume pridurti, kad geriausiai ši programa veiks jeigu įsidiegsite 2 versiją, nes jos vartoto sąsaja buvo patobulinta, o palaikomų failų kiekis papildytas. Dar daugiau, ši programa taip pat gali transliuoti televizijos kanalus, tokius kaip National Geographic, Reuters, ir daug kitų. Taigi, VLC Media Player tikrai gali būti viena iš geriausių vaizdo įrašų grotuvų, kuriuos tik galima rasti. Vis dėlto, galima atrasti ir keletą neigiamų savybių, kurios gali nulemti jūsų sprendimą pašalinti VLC Media Player iš sistemos. Kai kurie vartotojai, pavyzdžiui, skundžiasi per daug lėkšta vartotojo sąsaja.

Kalbant apie neigiamas savybes reikėtų paminėti, kad VLC Media Player gali inicijuoti sistemos klaidas, todėl jūsų kompiuterio ekrane gali pasirodyti iššokantys langai, tokie kaip, kuriuose teigiama, kad “VLC is closed with no reason” ar “VLC can’t play MKV, MOV, MP4, DVD”. Pasak specialistų, VLC Media Player klaidos gali kilti dėl netinkamo vaizdo ir garso failų sinchronizavimo. Be to, kartais geriau šią programą pašalinti turint omenyje kiek daug vietos ji užima ir kiek daug resursų sunaudoja, o tai, žinoma, gali sulėtinti kitų programų ar net visos sistemos darbą.

Taigi, jeigu nepaisant visų teigiamų šios programėlės savybių visgi norite ištrinti VLC Media Player, taip ir padarykite. Tam jūs galite naudoti Perfect Uninstaller ir pašalinti nepageidaujamą program automatiškai arba skirti šiek tiek daugiau laiko šiam procesui ir išinstaliuoti VLC Media Player rankiniu būdu. Paruošėme detalias instrukcijas kaip tai padaryti:

Kaip pašalinti VLC Media Player iš Windows OS?

Galime spėti, kad esate vienas/-a iš tų vartotojų, manačių, kad norint pašalinti programą, užtenka spustelėti ant jos piktogramos ir pasirinkti ‘Delete’. Na, tai dalis tiesos, tačiau tokiu būdu jokios programos nepašalinsite iki galo. Taigi, jeigu kartą ir visiems laikams norite pašalinti VLC Media Player, turėtumėte atlikti visus šiuos veiksmus:

Instrukcijos Windows 7 vartotojams:

Įjunkite savo kompiuterį, arba perkraukite jį. Dar prieš pasirodant juodam ekranui su Windows ženklu, imkite spaudinėti F8 mygtuką. Tai iššauks Advanced Boot Options meniu. Pasirinkite vieną iš šių variantų:

 • Safe Mode
 • Safe Mode with Networking
 • Safe Mode with Command Prompt.

Kai kompiuteris užsikraus, atverkite Start meniu: paspauskite ant Windows logo, esančio dešiniajame apatiniame ekrano kampe. Tuomet eikite į Control Panel -> Uninstall a Program.

Kuomet pamatysite visų programų sąrašą, suraskite VLC Media Player, paspauskite ant jo ir tuomet paspauskite Uninstall mygtuką. Jei ekrane pasirodys pranešimas, klausiantis ar norite perkrauti kompiuterį, pasirinkite Later/No.

 • Vėl atidarykite Start meniu, įrašykite regedit ir paspauskite Enter mygtuką.
 • Taip atversite Windows registrų tvarkyklę. Dabar turite rasti HKEY_CURRENT_USER/Software/ aplanką ir surasti jame esantį VLC Media Player aplanką.
 • Kuomet jį rasite, paspauskite ant jo dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete.
 • Perkraukite savo kompiuterį.

Instrukcijos Windows 8/8.1 vartotojams:

 1. Nuveskite pelės žymeklį į dešinį apatinį ekrano kampą – taip atversite Charms bar. Paspauskite ant Search ir įrašykite msconfig. Paspauskite Enter mygtuką, tuomet paspauskite ant Boot kortelės, pasirinkite Safe boot ir tuomet spauskite OK.
 2. Vėl nuveskite žymeklį į apatinį dešinį ekrano kampą ir atverkite Charms bar. Paspauskite ant Search ir įrašykite: control panel. Tuomet spauskite Enter mygtuką, o po to – Uninstall a Program.
 3. Visų programų sąraše raskite VLC Media Player, paspauskite ant jo dešiniuoju pelės klavišu bei pasirinkite Delete. Atsivėrus iššokančiajam langui, atsisakykite perkrauti kompiuterį pasirinkdami Later/No.
 4. Vėl atverkite Charms bar. Spauskite ant Search, įrašykite regedit ir paspauskite Enter mygtuką.
 5. Atsivėrus Registrų tvarkyklei, raskite HKEY_CURRENT_USER/Software aplanką, o jame – VLC Media Player aplanką. Ištrinkite jį paspausdami ant jo dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkdami Delete.
 6. Perkraukite savo kompiuterį.

Šias instrukcijas galite pritaikyti ir kitoms Windows versijoms. Vienintelis skirtumas – tai kitokie parinkčių pavadinimai. Vis dėlto, jeigu atlikus aukščiau nurodytus veiksmus šis grotuvas vistiek pasirodo kaip numatytasis, rekomenduojame VLC Media Player šalinti automatiškai su Perfect Uninstaller.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
pašalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Fortect jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti VLC Media Player iš Windows?"