Kaip pašalinti WdFilter.sys BSOD klaidą Windows įrenginyje?

Problema: Sveiki, man reikia pagalbos nes susidūriau su WdFilter.sys BSOD klaida Windows įrenginyje. Kas kart kai noriu paleisti HP kompiuterį mėlynas langas iššoka ir negaliu imtis nieko kito. Pasak klaidos žinutės, man reikia atkurti sistemą ir tai yra kritinė Windows įrenginio klaida susijusi su draiveriais ar WdFilter.sys failu. Ar tai tiesa? Ką galiu dabar padaryti? Ar atkurdamas viską neteksiu savo failų?

Patvirtintas atsakymas

WdFilter.sys BSOD klaidaMėlyno lango klaida yra susijusi su WdFilter.sys failo problemomis.

WdFilter.sys BSOD klaidą arba kitaip mėlyną sistemos mirties langą su šia žinute yra matęs ne vienas kompiuteriu besinaudojantis žmogus. Tai nėra reta sistemos klaida ar priežastis panikuoti. WdFilter.sys failas yra originali Windows operacinės sistemos dalis ir yra naudojama tiek Windows 8 tiek Windows 10 įrenginiuose.

Tai yra Windows Defender programos draiveris ir originaliai toks failas turėtų būti randamas sistemos aplanke (%WinDir%\\\\system32\\\\drivers\\\\WdFilter.sys), tad tai nėra pavojingas ar potencialiai su kibernetiniais kenkėjais susijęs failas. Pats failas nėra pavojingas ir toks failo tipas retai kada naudojamas virusų kūrėjų, kurie slepia pavojingus procesus paveikdami dažnai sistemoje aptinkamų failų pavadinimus.

Deja, nepaisant šių faktų WdFilter.sys iššaukia mėlyno mirties lango klaidą Windows įrenginiuose, kuri rodo ir konkrečius kodus. Tačiau visais atvejais ši klaidos žinutė yra susijusi su Windows Defender programa ir problemomis su aplikacijos draiveriais, kitais failais. WdFilter.sys BSOD klaida

Kaip pašalinti WdFilter.sys BSOD klaidą Windows įrenginyje

Norint pašalinti WdFilter.sys BSOD klaidą galima atnaujinti pačią programą ar ją išjungti. Taip pat išjungus realaus laiko apsaugą gali pasikeisti kai kurių failų naudojimas ir klaida nebepasirodys. Tačiau, gali būti, kad Windows Defender programa nėra klaidos priežastis ir klaida vis tiek pasirodo net atlikus konkrečius pakeitimus su saugumo įrankiu.

Jei konkretūs failai vis dar lieka paveikti konkretaus veiksnio ar sugadinti jums reikia juos atnaujinti arba visiškai iš naujo įrašyti. Pateikiame net kelis metodus, kurie turėtų padėti jums atsikratyti šios WdFilter.sys BSOD klaidos. Tačiau kartais tokias sistemos failų problemas galima sutvarkyti ir automatiškai su tokiais įrankiais kaip Fortect ar kitokia programa, skirta Windows failams atkurti ar kenkėjams išvalyti.

Atnaujinkite Windows Defender programą

Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect programos versiją.
 • Atidarykite Windows paiešką ir raskite Windows Defender programą.
 • Ją atidarę pasirinkite Virus & Threat Protection
  Programos atnaujinimas
 • Antivirusinių funkcijų būklė ir atnaujinimų informacija turėtų būti pateikta ekrane.
 • Taip pat galite paspausti Windows mygtuką ir I klaviatūroje, kad atidarytumėte šiuos Nustatymus.
 • Atidarykite Update & Security ir pasirinkite Check for updates.
 • Taip sistema jums automatiškai suras atnaujinimus.

Išjunkite Windows Defender funkcijas, kad galėtumėte pašalinti WdFilter.sys BSOD klaidą

 • Paleiskite Windows Defender programą ir raskite Nustatymus.
 • Išjunkite realaus laiko tikrinimo funkciją.
  Išjunkite Windows Defender funkcijas

Perkraukite įrenginį Saugiame režime

Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect programos versiją.
 • Kol kompiuteris kraunasi spauskite Shift mygtuką ir laikykite, kol pasirodys kiti pasirinkimai.
 • Spauskite Troubleshoot ir tada Advanced Options, kad išskleistumėte papildomą meniu.
 • Rinkitės Startup settings ir Restart opciją.
  Pašalinkite WdFilter.sys BSOD klaidą Safe Mode metu
 • Kai kompiuteris pilnai persikraus rinkitės Enable Safe Mode with Networking arba Low-Resolution Video mode.

Atnaujinkite grafikos draiverius, kad pašalintumėte WdFilter.sys BSOD klaidą Windows įrenginyje

 • Atidarykite Device Manager langą ir pasirinkite Display adapters funkciją.
 • Išskleiskite video draiverių skiltį ir rinkitės Update driver.
  Draiverių atinaujinimas
 • Jums gali prireikti visiškai išinstaliuoti tokius draiverius, tad nepamirškite rinktis oficialaus šaltinio ir failų, kurie atitinką jūsų įrenginį.

Pasinaudokite Driver Verifier programa

Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect programos versiją.
 • Paleiskite Komandos eilutę su administratoriaus teisėmis.
 • Įrašykite verifier ar spauskite Enter, kad paleistumėte komandą.
 • Atsidarius naujam langui pasirinkite Create standard settings ir spauskite Next.
  Komandos eilutės metodas
 • Rinkitės Automatically select all drivers installed on this computer.
 • Spauskite Finish ir patvirtinkite.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Fortect, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti WdFilter.sys BSOD klaidą Windows įrenginyje?"