Kaip pašalinti "wimgapi.dll is missing" klaidą?

Problema: Laba diena. Visai neseniai mano ekrane atsirado pranešimas “Wimgapi.dll not found”. Ar turėčiau nerimauti? Galbūt mano kompiuteris yra užkrėstas virusu?

Patvirtintas atsakymas

Nesijaudinkite. Žinutė, kurią jūs gavote, nebūtinai reiškia, kad jūsų kompiuteris užkrėstas virusu. Vis dėlto, tokia versija yra tikėtina. Klaidos pranešimai, susiję su .dll failais reiškia, kad Windows programinė įranga yra sugedusi ir būtina ją patikrinti. Wimgapi.dll yra vienas iš sistemos failų, kuris dalyvauja daugybėje procesų ir yra naudojamas tam tikrų Windows programų. Jeigu šis .dll failiukas yra pažeidžiamas, kai kurios programos nebegali funkcionuoti, todėl jų negalima atidaryti. Be to, kompiuteris gali sulėtėti, kitos programos gali strigti ir t.t. Vos tik wimgapi.dll failas sugenda, kompiuterio vartotojas gauna tokį pranešimą:

Wimgapi.dll not found.
The file wimgapi.dll is missing.
Wimgapi.dll Access Violation.
Cannot register wimgapi.dll.
Cannot find C:\Windows\System32\\wimgapi.dll.
Cannot start Windows 7 Home Premium. A required component is missing: wimgapi.dll. Please install Windows 7 Home Premium again.
This application failed to start because wimgapi.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem.

Pasak ekspertų, viena iš priežasčių, kodėl atsiranda wimgapi.dll klaida yra Trojano virusas. Turbūt jau teko girdėti, kad tokie kompiuteriniai virusai gali pažeisti svarbius sistemos failus tam ir įrašyti užkrėstus tam, kad galėtų rinkti asmeninę vartotojų informaciją ir atlikti kitus nelegalius veiksmus. Retais atvejais, kompiuterio vartotojai patys pašalina wimgapi.dll failą. Be to, wimgapi.dll klaida gali atsirasti dėl programinės įrangos nesuderinamumo. Kitaip tariant, wimgapi.dll failo gali prireikti keletui programų tuo pačiu metu, tačiau failas negali aptarnauti jų visų. Yra ir daugiau priežasčių, sukeliančių šią klaidą, tačiau nevardinsime jų visų. Verčiau kitoje pastraipoje išvardinsime metodus, kurie dažniausiai taikomi wimgapi.dll klaidos pašalinimui.

Jeigu nenorite wimgapi.dll klaidos šalinti rankiniu būdu, galite šį procesą atlikti automatiškai atsisiuntę vieną iš šių programų: RegCure Pro arba Fortect. Abi jos yra nemokamos, tačiau tai tikrai nereiškia, kad jos nėra patikimos. Priešingai, žmonės šias programas vertina kaip pažangias kompiuterio optimizavimo priemones, kurios taip pat gali aptikti ir pašalinti kompiuterinius virusus, pasenusius registrų įrašus, atnaujinti programinę įrangą, ir atlikti daug kitų veiksmų.

Kaip pašalinti wimgapi.dll klaidą iš Windows?

Dauguma žmonių, susidūrusių su wimgapi.dll klaida, teigia, kad negali atidaryti šių programų: Mozilla, Quick Heal Security ir Baseball Mogul. Kitiems wimgapi.dll klaida atsiranda mėlyno mirties lango pavidalu kai šie perkrauna kompiuterį. Vienu ar kitu atveju, šio .dll failo klaida iškraipo kompiuterio darbą ir trukdo juo naudotis. Taigi, būtina kuo greičiau pašalinti wimgapi.dll klaidą.

  • Visų pirma, patikrinkite kompiuterio šiukšlinę. Kartais atsitinka taip, kad kompiuterio vartotojas netyčia arba manydamas, kad jis nesvarbus, pašalina wimgapi.dll failą. Jeigu manote, kad taip ir padarėte, atsidarykite šiukšlinė, į paieškos laukelį įveskite wimgapi.dll ir patikrinkite ar jis ten yra.
  • Įsirašykite patikimą antivirusinę programą ir ją paleiskite. wimgapi.dll klaida dažnai siejama su trojano virusu, todėl norėdami įsitikinti, kad jūsų kompiuteris nėra užkrėstas, pilnai patikrinkite sistemą.
  • Ištrinkite ir iš naujo įrašykite su klaida susijusias programas. Jeigu wimgapi.dll klaida atsiranda tik tada, kai bandote paleisti tam tikras programas, visas jas pašalinkite ir įsirašykite iš naujo. Tai gali padėti.
  • Atnaujinkite sistemos tvarkykles (angl. System drivers).
  • Atnaujinkite Windows operacinę sistemą. Nesvarbu kurią Windows versiją jūs naudojate, įsitikinkite, kad ji yra atnaujinta, o tai galite padaryti nuėję į oficialią Windows svetainę ir atsisiuntė Windows sistemos atnaujinimą. Paleiskite atsisiųstą failiuką ir sekite nurodymus.
  • Galiausiai jums reikėtų įsirašyti ir aktyvuoti kompiuterio optimizavimui skirtą programą, kuri automatiškai pašalins wimgapi.dll klaidą. Tam mes rekomenduojame naudoti RegCure Pro arba Fortect.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Fortect, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie kompiuterių apsaugą

Alisa Woods yra saugumo ekspertė, kuri tyrinėja ir analizuoja įvairius kibernetinius pavojus. Tinklalapyje ji dalinasi savo sukauptomis žiniomis ir siekia padėti vartotojams apsaugoti kompiuterius nuo pavojingų programų.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti "wimgapi.dll is missing" klaidą?"