Kaip pašalinti Windows 10 atnaujinimo KB3194798 įrašymo klaidą?

Problema: Rimtai? Dar vienas problematiškas Windows 10 atnaujinimas??? Daug kartų bandžiau įsirašyti KB3194798 atnaujinimą į savo Windows 10 1607 versiją, tačiau veltui. Kiekvieną kartą ekrane atsirasdavo pranešimas, kuriame teigiama: “Cumulative Update for Windows 10 Version 1607 for x64-based Systems (KB3194798) – Error 0x800705b4” arba “Failed to complete installing updates. Undoing changes.”Ar kas nors žino būdą, kaip pašalinti šią problemą? Būčiau dėkingas už bet kokią pagalbą.

Patvirtintas atsakymas

2016 metų spalio pradžioje Microsoft išleido dar vieną kaupiamąjį (angl. cumulative) atnaujinimą KB3194798, kuris skirtas Windows 10 sistemai, kurioje įdiegtas Jubiliejinis atnaujinimas (angl. Anniversary Update). Kaip ir ankstesnieji kaupiamieji atnaujinimai, KB3194798 yra skirtas tam, kad pagerintų Win 10 sistemoje esančių programų funkcionalumą bei užkirstų kelią klaidos. Problema yra ta, kad lygiai taip pat kaip ir ankstesnieji atnaujinimai, KB3194798 negali būti sklandžiai įdiegtas į visus kompiuterius. Žmonės pranešė, kad jiems niekaip nepavyksta šio atnaujinimo įdiegti, nes ekrane atsiranda 0x800705b4 klaida. Pilnas klaidos pranešimas atrodo taip:

Cumulative Update for Windows 10 Version 1607 for x64-based Systems (KB3194798) – Error 0x800705b4
or
Failed to complete installing updates. Undoing changes.

Po to, kai pasirodo ši žinutė, kompiuteris automatiškai persikrauna ir veikia taip, kaip veikė iki atnaujinimo paleidimo, tačiau po kurio laiko žmonės vėl sulaukia raginimo atnaujinti operacinę sistemą. Deja, bet kiti bandymai baigiasi lygiai taip pat kaip ir pirmasis. Kadangi Microsoft iki šiol oficialiai dar nepatvirtino šios klaidos, nėra visiškai aišku, kas neleidžia sėkmingai įrašyti kaupiamojo atnaujinimo KB3194798. Kaip jau minėjome, šios klaidos reikšmė – 0x800705b, tačiau kol kas ji mažai ką reiškia. Kol problema nėra patvirtinta, informacija apie ją yra labai preliminari. Belaukiant kol Microsoft oficialiai patvirtins šios klaidos šalinimo būdą, mes atradome keletą neoficialių būdų, padėsiančių sutvarkyti KB3194798 įrašymo problemą. Taigi:

Kaip pašalinti Windows 10 atnaujinimo KB3194798 diegimo klaidą?

1. Atsisiųskite/įsirašykite KB3194798 atnaujinimą rankiniu būdu

Pasak Windows ekspertų, KB3194798 atnaujinimui įdiegti gali trukdyti nepilnai atsiųstas atnaujinimas, todėl sistema negali sėkmingai išskleisti visų sistemos failų. Taigi, pabandykite atsisiųsti atnaujinimą rankiniu būdu, o tai galite padaryti spustelėjus ant apačioje esančių nuorodų. Pasirinkite versiją, kuri tinka jūsų operacinei sistemai ir ją įsirašykite:

KB3194798 x86
KB3194798 x64

2. Paleiskite Windows Update Troubleshooter funkciją

  1. Paspauskite Windows mygtuką + X vienu metu ir pasirinkite Control Panel.
  2. Įveskite troubleshooter ir paspauskite Enter.
  3. Pasirinkite Troubleshooting ir paspauskite Fix problems with Windows Updates (po System and Security parinktimi).
  4. Pasirinkite View All ir paspauskite ant Windows Update.
  5. ISekančiame lange pasirinkite Next.
  6. Po to, spustelėkite Advanced ir Run as an Administrator.
  7. Varnelėmis pažymėkite visus langelius, paspauskite Apply, o tada Next.
  8. Baigiant paspauskite Close ir patikrinkite ar dabar sėkmingai galite įdiegti kaupiamąjį Windows 10 atnaujinimą KB3194798.

3. Pabandykite atsisiųsti Windows 10 scriptą

Nemažai žmonių pranešė, kad jiems pavyko pašalinti KB3194496 atnaujinimo klaidą po to, kai atsisiuntė scriptą, kuris buvo išleistas kaupiamojo atnaujinimo KB3194496 (Cumulative Update 14393.222) problemoms spręsti kiek anksčiau. Taigi, jeigu negalite laukti, kol Microsoft paviešins būdą šiai problemai spręsti, pabandykite mūsų įvardintus metodus.

PASTABA: kaip jau minėjome, KB3194798 atnaujinimo įrašymo klaida nėra oficialiai išspręsta, o tai reiškia, kad aukščiau išvardinti metodai gali neveikti. Jeigu taip ir atsitiko, jums nelieka nieko kito, kaip tik laukti oficialaus Microsoft problemos sprendimo būdo.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Fortect, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Windows 10 atnaujinimo KB3194798 įrašymo klaidą?"