Kaip pašalinti Windows 10 atnaujinimo klaidą 0x80073712?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti Windows 10 atnaujinimo klaidą 0x80073712?

Laba diena. Vargstu su Windows atnaujinimo klaidos 0x80073712 šalinimu Windows 10 operacinėje sistemoje jau keletą dienų. Naršydamas internete radau keletą būdų, tačiau akivaizdu, kad jie daugiau skirti Windows XP ir 7 sistemoms, todėl man netinka. Gal kas nors galėtų man pateikti idėjų, kaip šią klaidą būtų galima pašalinti? Labai ačiū!

Patvirtintas atsakymas

Microsoft reguliariai išleidžia sistemos atnaujinimus. Atnaujinimo procedūra yra būtina tam, kad Microsoft kompanijos technikai galėtų tinkamai palaikyti operacinės sistemos veiklą, pašalinti senas ir „šviežias“ klaidas, BSOD, panaikinti saugumo spragas jeigu tokių yra, palaipsniui įdiegti naujas sistemos funkcijas ir taip toliau. Taigi, kiekvienas naujai pasirodęs Windows operacinės sistemos atnaujinimai turi būti įrašomas. Deja, bet Windows 10 atnaujinimus sunku įsirašyti, nes, pavyzdžiui, Windows Update funkcija nesuranda neseniai išleistų naujinių nors kompiuterio savininkas tikrai žino, kad jie jau yra pasiekiami, kartais įrašymo procesas užstringa arba vos tik atnaujinimas yra įrašomas, sistema automatiškai jį atšaukia. Viena iš pastarųjų Windows 10 Update klaidų yra 0x80073712, kurioje įvardijamas techninis kodas ERROR_SXS_COMPONENT_STORE_CORRUPT. Ši klaida daugiausiai palietė tuos kompiuterius, į kuriuos norima įrašyti kaupiamąjį atnaujinimą KB3194798, kuris buvo išleistas 2016 metų spalio 11d. Vis dėlto, pastebėta, kad ši klaida taip pat gali pasirodyti Windows programų ir kitų atnaujinimo diegimo metu.

ERROR_SXS_COMPONENT_STORE_CORRUPT
14098 (0x3712)
The component store has been corrupted.

Deja, kolkas internete nerasite oficialių klaidos šalinimo būdų, tačiau mes tikime, kad Microsoft inžinieriams ši problema yra žinoma ir jie dirba ties jos šalinimu. Iki tol kol pasirodys 0x80073712 šalinimo būdas, galite išbandyti metodus, kuriuos mums pavyko surasti.

Kaip pašalinti Windows 10 atnaujinimo klaidą: 0x80073712 “ERROR_SXS_COMPONENT_STORE_CORRUPT”?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Manoma, kad ERROR_SXS_COMPONENT_STORE_CORRUPT klaidą galėjo sukelti vidiniai sistemos gedimai, įkaitant registrų įrašai ar pažeisti sistemos failai, todėl visų pirma siūlome nuskenuoti kompiuterį su Reimage ar kita profesionalia, kompiuterio oprimizavimui skirta, programa. Reikėtų pabrėžti tai, kad Reimage turi įmontuotą antivirusinės programos variklį, todėl ji ne tik optimizuos sistemą, bet ir pašalins virusus ir apsaugos nuo jų.

1 būdas. Aktyvuokite DISM skenerį

 • Spustelėkite Windows mygtuką + X ir pasirinkite Command Prompt (Admin).
 • Įveskite apačioje nurodytas komandas ir po kiekvienos iš jų spustelėkite Enter:
  DISM /Online /Cleanup-Image /CheckHealth
  DISM /Online /Cleanup-Image /ScanHealth
  DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth
 • Po to, perkraukite kompiuterį.

2 būdas. Panaudokite Windows Update Troubleshooter

 • Paspauskite ant šios nuorodos ir atsisiųskite Windows Update Troubleshooter.
 • Iššokančiame lange pasirinkite Open ir Save.
 • Paspauskite Next ir luktelėkite, kol trikčių šalinimo įankis baigs darbą.

3 būdas. Iš naujo paleiskite Windows atnaujinimo paslaugą

 • Paspauskite Windows mygtuką + R, įveskite services.msc ir spustelėkite Enter.
 • Suraskite Windows Update paslaugą.
 • Jeigu Windows Update statusas nėra įvardintas (stulpelis tuščias), dešiniu pelės klavišu ant jo spustelėkite ir pasirinkite Start.
 • Priverstinis Windows Update paslaugos aktyvavimas gali baigtis klaida. Tokiu atveju, suraskite Startup Type parinktį ir nustatykite ją Automatic.
 • Baigiant perkraukite savo kompiuterį ir patikrinkite, ar dabar galite įsirašyti Windows atnaujinimus.

Jeigu nei vienas iš viršuje pateiktų metodų nepadėjo, patartina atkurti Windows operacinę sistemą. Tam galite naudoti System Restore Point (jeigu anksčiau buvote susikūręs/-usi Restore Point), reset your PC fukciją arba USB atkūrimo diską. Daugiau informacijos apie Windows 10 atstatymą galite rasti čia. Tikimės, kad šis straipsnis jums buvo naudingas ir galiausiai jums pavyko pašalinti Windows Update Error Code 0x80073712.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Windows 10 atnaujinimo klaidą 0x80073712?"