Kaip pašalinti Windows 10 atnaujinimo klaidą KB3189866?

Problema: Windows 10 sistemos atnaujinimas KB3189866 užstringa ties 45 arba 95 procentais ir neįsirašo! Perkroviau kompiuterį, išvaliau talpyklą ir slapukus, tačiau tai nepadėjo. Kaip tai sutvarkyti?

Patvirtintas atsakymas

Kol vieni Windows vartotojai mėgaujasi Windows 10 sistemos naujovėmis, kitiems ši operacinė sistema toli gražu neveikia neveikia sklandžiai. Šiomis dienomis KB3189866 Windows atnaujinimo klaida yra viena iš labiausiai aptarinėjamų problemų Microsoft ir kituose internetiniuose forumuose. Žmonės pranešė, kad susidūrė su kaupiamojo (angl. cumulative) Windows atnaujinimo klaida, dėl kurios įrašymo procesas užstringa ties 45 arba 95 procentų riba. Kol kas Microsoft oficialiai dar nepatvirtino šios problemos, todėl nerasite jokio patvirtinto jos sprendimo būdo nei oficialioje internetinėje svetainėje, nei internetiniuose forumuose. Mes taip pat nerekomenduojame patiems ieškoti būdų, kaip apeiti šią problemą, nes galite neigiamai paveikti savo kompiuterio darbą ar net pažeisti operacinę sistemą. Be to, nepasitikėkite žmonėmis, kurie forumuose, susijusiuose su technologijomis, teigia atradę tobulą būdą, padėsiantį pašalinti šią problemą, nes tai tikrai nereiškia, kad tai, kas suveikė jiems, suveiks ir jums. Tiesą sakant, tai gali tik pabloginti situaciją.

Patikrinus KB3189866 atnaujinimo klaidą buvo pastebėta, kad ją pataisyti galima atsisiuntus atnaujinimus tiesiogiai iš Microsoft Catalog. Tai reiškia, kad problemos esmė gali būti susijusi su automatinio atnaujinimo kodu, todėl labai tikėtina, kad Microsoft artimiausiu metu išspręs šią problemą. Tuo tarpu iki tol, kol taip atsitiks, jūs galite šią klaidą pašalinti atsisiųsdami KB3189866 atnaujinimą rankiniu būdu, o tai padaryti galite spustelėjus ant apačioje pateiktų nuorodų:

KB3189866 x64 (431MB)
KB3189866 x86 (255MB)

Šios nuorodos yra saugios ir nukreips jus tiesiogiai į Microsoft serverį, kuriame laikomi šie atnaujinimai. Tą patį galite padaryti apsilankius Microsoft Update Catalog puslapyje ir ten susirasti reikiamą atnaujinimą.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Fortect, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Windows 10 atnaujinimo klaidą KB3189866?"