Kaip pašalinti Windows 10 kaupiamojo atnaujinimo KB3194496 klaidą ir atkurti pelės/klaviatūros nustatymus?

Problema: Neseniai atsisiunčiau kaupiamąjį Windows 10 atnaujinimą KB3194496 į savo Dell nešiojamąjį kompiuterį. Iš pradžių įrašymo procesas vyko kaip įprastai, tačiau po kurio laiko pasirodė mėlynas langas, kuriame buvo teigiama „choose your keyboard layout.” Problema ta, kad nei pelė nei klaviatūra neveikia. Koks būdas tinkamiausias šiai problemai spręsti?

Patvirtintas atsakymas

Kaupiamasis atnaujinimas KB3194496 pasirodė visai neseniai, tačiau jau sulaukė nemažai nepatenkintų žmonių atsiliepimų. Windows operacinės sistemos entuziastai skundžiasi, kad būtent šis atnaujinimas sukėlė daugiau problemų, nei jų pašalino. Tiesą sakant, Microsoft dar galėjo padirbėti su šiuo atnaujinimu ir tinkamai viską sudėlioti į vietas. Nepaisant to, žmonėms jis tapo prieinamas praėjusią savaitę ir, kaip buvo tikėtasi, turėjo paliesti daugiau kaip 10 probleminių sistemos vietų. Nors kai kuriems šis atnaujinimas puikiai veikė, kiti taip ir liko klaidų sprendimo sūkūryje. Viena iš pagrindinių problemų, apie kurias žmonės pranešė, yra susijusi su klaviatūros ir pelės funkcijų sutrikimais. Pasak jų, po atnaujinimo įdiegimo arba jo įdiegimo metu, pelė ir klaviatūra nebeveikia bei pasirodo mėlynas mirties langas (angl. Blue Screen of Death), kuriame prašoma pasirinkit pageidautiną klaviatūros išdėstymą. Deja, čia pelė ir klaviatūra nustoja veikę. Ši problema yra itin erzinanti, ypač tuomet, jei procesas visiškai užstringa, o perkrovus sistemą viską reikia pradėti nuo pradžių.

Nors nėra žinoma kiek žmonių visame pasaulyje ši problema palietė, oficialioje Microsoft pagalbos svetainėje jų galima rasti tūkstančius. Nors patys žmonės atrado keletą būdų, kaip pašalinti šią problemą, iki šiol oficialiai patvirtinto sprendimo būdo dar nėra. Vis dėlto, visai neseniai Microsoft išleido KB3194496 atnaujinimo klaidos pašalinimo sertifikatą, kurį galima atsisiųsti iš oficialios Microsoft svetainės, kuriame jis pristatomas kaip: „Windows 10 1607 Script fix to unblock update for Windows Insiders”. Taigi, nors Windows vartotojai ir atrado būdų, kurie jiems padėjo sėkmingai užbaigti šio atnaujinimo įrašymą ir išvengti pelės ir klaviatūros gedimų, mes nerekomenduojame jums taikyti nepatvirtintų metodų savo kompiuteriui. Vietoj to, atsisiųskite oficialų sertifikatą, kuris ne tik pašalins klaviatūros funkcijos sutrikimus, bet taip pat ir kitus nesklandumus, kuriuos sukėlė KB3194496 atnaujinimas.

Atnaujinimą galite atsisiųsti čia: https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=53942 arba paleisti automatinę atnaujinimų paiešką ir leisti sistemai įrašyti atnaujinimus automatiškai.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Fortect, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Windows 10 kaupiamojo atnaujinimo KB3194496 klaidą ir atkurti pelės/klaviatūros nustatymus?"