Kaip pašalinti Windows 10 Media Creation Tool klaidą 0x80070456 - 0xA0019?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti Windows 10 Media Creation Tool klaidą 0x80070456 - 0xA0019?

Sveiki. Bandžiau susikurti USB laikmeną su Windows 10 įsirašymui naudojant Windows 10 Media Creation Tool, bet nesėkmingai. Failas atsisiunčia sėkmingai, bet įrašant jį į USB laikmeną procesas užstringa. Kiekvienas bandymas baigiasi tokiu klaidos pranešimu: „Something went wrong … 0x80070456 – 0xA0019“.

Patvirtintas atsakymas

„Something went wrong … 0x80070456 – 0xA0019“ – tai Windows 10 Media Creation Tool klaida. Šis įrankis – tai nedidelė programa, kurią galima naudoti Windows 10 ISO failo atsiuntimui ir paleidimui, o pastarąjį vėliau galima naudoti Windows 10 įrašymui į DVD arba USB laikmeną. Media Creation įrankio atsisiuntimas nereikalauja turėti Windows produkto rakto.

Media Creation Tool galima naudoti tiek sistemos atnaujinimui į Windows 10, tiek „švariam“ operacinės sistemos įdiegimui. Ši programėlė leidžia sukurti startinį DVD arba USB laikmeną su operacinės sistemos sąranka. Be to, šis įrankis leidžia ne tik įdiegti ar atnaujinti sistemą, bet taip pat gali padėti pašalinti esamas sistemos klaidas. Norint atsisiųsti Windows 10 Media Creation Tool, jums reikia atsidaryti oficialią Microsoft svetainę ir susirasti šį įrankį naudojant paiešką.

0x80070456 - 0xA0019 error when using Media Cretion Tool for Windows 10 install

Deja, bet Media Creation Tool gana dažnai užstringa failų perkėlimo į CD, DVD or USB laikmeną metu. Keletas žmonių pranešė apie klaidos kodą 0x80070456 – 0xA0019, kuris pasirodo Windows 10 Media Creation failų perkėlimo į išorinį diską (CD, DVD, USB) metu.

Dažniausiai problema kyla dėl pažeistų dabartinės Windows operacinės sistemos failų, todėl norint pašalinti 0x80070456 – 0xA0019 klaidą, rekomenduojame pašalinti $windows.~WS ir $windows.~BT aplankus. Apačioje esančiose instrukcijose detaliai paaiškinsime, kaip tai padaryti.

Windows 10 Media Creation Tool Klaidos 0x80070456 – 0xA0019 Šalinimas

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Visų pirma, įsitikinkite, kad išorinėje laikmenoje, kurią naudojate Media Creation Tool įrašymui, yra pakankamai laisvos vietos, t.y. bent jau 8 GB. Nors Microsoft teigimu įrašymo įrankio sukūrimui reikalinga ne mažiau 4 GB laisvos vietos, visa failų kompozicija kartais gali viršyti 4 GB, todėl net keletas MB, gali sukelti 0x80070456 – 0xA0019 klaidą. Jeigu jokių problemų, susijusių su išorine laikmena, nepastebėjote, tuomet pabandykite iš naujo nustatyti Media Creation Tool.

 • Prisijunkite prie sistemos naudojant administracines privilegijas. Jeigu nežinote, koks jūsų paskyros tipas, atsidarykite Control Panel -> User Accounts -> Change your account type.
 • Jūsų paskyros tipas turėtų būti Administrator. Jeigu jūs naudojate Local account, pakeiskite tipą į Administrator.

Change account type

 • Atsidarykite Control Panel dar kartą. Tą galima padaryti įvedus Control Panel į Windows Search laukelį.
 • Lango viršuje pasirinkite Large Icons arba Small Icons.
 • Atsidarykite File Explorer Options ir spistelėkite View.
 • Suraskite Hidden files and folders parinkti ir pažymėkite Show hidden files, folders and drives.

Show hidden files and folders

 • Uždarykite File Explorer Options ir atsidarykite My Computer arba This PC.
 • Atsidarykite šakninį sistemos diską (dažniausiai C: diskas).
 • Suraskite ir pašalinkite $windows.~WS ir $windows.~BT aplankus.
 • Uzdarykite File Explorer.

Remove $windows.~WS and $windows.~BT

 • Baigiant atsidarykite Windows paiešką ir įveskite Disc Cleanup. Šis įrankis pašalins laikinus sistemos failus, kurie taip pat gali būti pažeisti.
 • Po to, iš naujo įsirašykite Windows 10 Media Creation Tool įrankį ir pabandykite jį įdiegti į išorinę laikmeną.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - IT specialistas

Linas Kiguolis yra kvalifikuotas IT specialistas, mėgstantis dalintis savo žiniomis apie Windows bei Mac operacinių sistemų problemas. Lino įžvalgos neretai padeda kitiems SaugusPC komandos nariams greičiau surasti tinkamus sprendimus puslapio lankytojų problemoms spręsti.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Windows 10 Media Creation Tool klaidą 0x80070456 - 0xA0019?"