Kaip pašalinti Windows atnaujinimo klaidą 0x80070013?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti Windows atnaujinimo klaidą 0x80070013?

Kai bandau paleisti Windows 10 Anniversary atnaujinimą, susiduriu su 0x80070013 klaida, kuri sustabdo procesą ir toliau jau niekas nevyksta. Bandžiau atnaujinimą paleisti kelis kartus, tačiau kiekvieną kartą gaunu minėtą klaidos pranešimą. Kartais jis pasirodo pačioje pradžioje, tačiau keletą kartų atnaujinimas buvo pradėtas krauti, bet po kiek laiko sustojo ir tada atsirado mėlynas klaidos langas. Kodėl taip yra?

Patvirtintas atsakymas

0x80070013 – tai dar viena Windows 10 atnaujinimo sukelta klaida, kuri, patikrinus Microsoft ir kitus internetinius forumus, atrodo, palietė tūkstančius Windows 10 sistemos vartotojų. Kaip ir minėjome, šis klaidos pranešimas atsirado kartu su Windows Anniversary atnaujinimu, tačiau, nors ji ir yra dar gana naujas reiškinys, specialistai jau atrado būdą jį išspręsti. Dažniausiai tokias sistemos klaidas sukelia virusai ar kitos kenksmingos programos, programinė įranga, registrų klaidos, paleisties programos ir pan. Šiuo atveju, 0x80070013 klaidą sukelia tvarkyklė (angl. driver), tiksliau tariant, arba jūs bandote įsirašyti tvarkyklę, kuri jau ir taip yra jūsų sistemoje, arba ta, kurią bandote įdiegti, nėra suderinama arba yra mažiau suderinama su jūsų sistemos technine įranga (angl. hardware). Reikia pabrėžti, kad tol, kol nepašalinsite 0x80070013 klaidos, negalėsite atnaujinti savo Windows sistemos, o tai tikrai nėra gerai.

Kaip pašalinti Windows atnaujinimo klaidą 0x80070013?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Tikriausiai nereikia nei sakyti, kad kiekviena sistema turi būti reguliariai atnaujinta tam, kad veiktų sklandžiai ir greitai. Taigi, Windows atnaujinimo klaida 0x80070013 gali būti gana rimta problema. Norint užbaigti šią nemalonią situaciją, pabandykite iš naujo nustatyti Windows atnaujinimo komponentus (angl. Windows Update Components). Šis 0x80070013 klaidos šalinimo būdas gali būti atliktas tik atsidarius Command Prompt panelę, o tai galima padaryti atlikus šiuos veiksmus:

  1. Kairiame kampe apačioje suraskite Windows piktogramą, spustelėkite ją ir tuo pačiu metu paspauskite X mygtuką ant savo klaviatūros.
  2. Kai atsidarys išskleidžiamas meniu, suraskite Command Prompt (Admin) parinktį ir ją spustelėkite.
  3. Jeigu atsiras User Account Control patvirtinimo langas, paspauskite Yes.

Vos tik atsidarysite Command Prompt langą, jūsų užduotis – sustabdyti keletą Windows paslaugų (MSI Installer, Windows Update Services, BITS). Labai svarbu viską atlikti atidžiai ir būtinai patikrinti, kad nepalikote rašybos klaidų. Taigi, atsidariusiame juodame Command Prompt lange, įveskite žemiau pateiktas komandas ir po kiekvienos iš jų paspauskite Enter klavišą.

net stop wuauserv
net stop cryptSvc
net stop bits
net stop msiserver

Po to, jums reikia pakeisti Catroot2 ir SoftwareDistribution aplankų pavadinimus. Tam jums reikia įvesti For that, you ren C:\\Windows\\System32\\catroot2 Catroot2.old ir ren C:\\Windows\\SoftwareDistribution SoftwareDistribution.old komandas į Command Prompt (Admin) langą ir spustelėti Enter po kiekvienos iš jų.

Pabaigai, iš naujo paleiskite procesus, kuriuos anksčiau sustabdėte. Taigi, neuždarykite Command Prompt (Admin) lango ir įveskite žemiau nurodytas komandas į jį. Be to, nepamirškite po kiekvienos komandos paspausti Enter.

net start wuauserv
net start cryptSvc
net start bits
net start msiserver

Dabar jau galite uždaryti Command Prompt (Admin) langą, o tai galite padaryti arba įvedę Exit komandą ir paspaudę Enter arba spustelėję X mygtuką viršutiniame dešiniajame kampe.

Tikimės, kad 0x80070013 klaidos šalinimas jums pasirodė lengvesnis nei iš pradžių galvojote. Vis dėlto, būkite labai labai atsargūs, nes palikus klaidų, Windows sistema gali nesuprasti jūsų nurodymų arba, dar blogiau, jas suprasti neteisingai, o tai gali sukelti dar daugiau rūpesčių. Jeigu jau atlikote visus aukščiau nurodytus veiksmus, patikrinkite ar 0x80070013 klaidos šalinimas pavyko, o kad tai padarytumėte, paprasčiausiai paleiskite Windows 10 atnaujinimą dar kartą.

PASTABA: kiekvieną kartą kai jūsų įrenginyje pasirodo klaida, patartina įsirašyti patikimą programinę įrangą iš leisti jai automatiškai aptikti sistemos klaidas. Pasak ekspertų, Reimage ir RegCure Pro programų rezultatai taisant su Windows atnaujinimu susijusias klaidas yra labai geri, todėl apsvarstykite vienos iš šių programų įsirašymą.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

ekrano nuotrauka
 ekrano nuotrauka ekrano nuotrauka ekrano nuotrauka
Apie autorių
Julie Splinters - Kompiuterių optimizavimo specialistė

Kompiuterių optimizavimas - tai Julijos Splinters sritis. Ar tai būtų lėtai veikiantis išmanusis telefonas, ar Windows, Mac arba Linux operacinę sistemą palaikantis kompiuteris, ji vos per kelias minutes suras problemą bei tinkamą jos šalinimo būdą.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Windows atnaujinimo klaidą 0x80070013?"