Kaip pašalinti Windows atnaujinimo klaidą 0x8007007e?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti Windows atnaujinimo klaidą 0x8007007e?

Sveiki. Nuo pat liepos pabaigos bandau įsirašyti funkcinį Windows 10 atnaujinimą, versiją 1703, tačiau kiekvieną kartą jis užstringa ir galiausiai atkuriami senosios versijos parametrai. Atnaujinimo procesas rodo klaidos kodą 0x8007007e. Niekaip nerandu tinkamo sprendimo būdo, išskyrus pasiūlymus, skirtus Windows XP kompiuteriams. Gal galėtumėte man padėti?

Patvirtintas atsakymas

Microsoft reguliariai išleidžia funkcinius, saugumo, taisymo ir pagrindinius atnaujinimus. Nepaisant jų dydžio ir klaidų skaičiaus, kurį siekiama pašalinti, kiekvieno naujo atnaujinimo paleidimas yra labai svarbus įvykis Microsoft kompanijoje. Pastaroji stengiasi užtikrinti sklandų atnaujinimų įdiegimą, patobulinimų realizavimą bei klaidų šalinimą. Deja, bet ankstesnė praktika rodo, kad Windows atnaujinimai dažnai neveikia taip, kaip tikėtasi, o tam įtakos turi daugybė veiksnių.

Viena iš dažnai sutinkamų Windows atnaujinimo klaidų yra žymima kodu 0x8007007e. Dažniausiai ji atsiranda Windows 10 funkcinių atnaujinimų diegimo metu (ypač dažnai pasitaiko diegiant atnaujinimus, išleistus liepos mėnesį ir rugpjūčio mėnesio pabaigoje). Atnaujinimo procesas tam tikrame taške užstringa, o ekrane pasirodo toks pranešimas:

Update Status
There were problems installing some updates, but we’ll try again later. If you keep seeing this and want to search the web or contact support for information, this may help:

  • Feature update to Windows 10, version 1703 – Error 0x8007007e
  • Microsoft NET Framework 4.7 for Windows 10 version 1607 and Windows Server 2016 for x64 (KB3186568) – Error 0x8000ffff

Eilutė, kurioje įvardijamas NET Framework 4.7, daug ką paaiškina. Joje įvardijama klaidos priežastis, todėl kompiuterio savininkas visų pirma turėtų įsirašyti NET Framework 4.7 offline įrašymo paketą. Vis dėlto, klaidos pranešimas gali skirtis, kadangi NET Framework nėra vienintelė priežastis, galinti trukdyti atsisiųsti ir įsirašyti naujausius Windows atnaujinimus. Taigi, pateiksime keletą alternatyvių 0x8007007e klaidos šalinimo būdų.

showing 0x8007007e error during Windows Update process

#1. Atsisiųstkite NET Framework 4.7 offline įrašymo paketą

Jeigu norimas atnaujinimas užstringa įrašymo metu dėl trūkstamo ar pažeisto Microsoft NET Framework 4.7 paketo, turėtumėte atsiųsti Microsoft NET Framework 4.7 offline įrašymo paketą. Atsidarykite šią svetainę (Microsoft Download Center) ir spustelėkite and download nuorodos. Sekite ekrane pateiktas instrukcijas ir įsirašykite paketą. Perkraukite kompiuterį, o tada pabandykite atsisiųsti reikiamą atnaujinimą. Problema turėtų būti išspręsta. How to Fix Windows Update Error 0x8007007e?

#2. Laikinai išjunkite antivirusinę programą ir Windows ugniasienę

SVARBU: nepalikite sistemos be apsaugos ilgam laikui. Išjunkite antivirusinę programą ir ugiansienę ir nedelsiant patikrinkite, ar šis būdas padėjo pašalinti 0x8007007e klaidą. Jeigu ne, iškart aktyvuokite apsaugines programas, kad išvengtumėte virusų įsirašymo.

#3. Paleiskite Windows Update Troubleshooter

  1. Atsidarykite oficialią Microsoft svetainę ir įveskite Windows Update Troubleshooter į paieškos laukelį.
  2. Paspauskite Download mygtuką ir paleiskite sąrankos failą.
  3. Sekite ekrane pateiktomis instrukcijomis ir įsirašykite įrankį. Nuskenuokite savo kompiuterį.
  4. Jeigu sistemoje randama gedimų, susijusių su Windows atnaujinimais, šis įrankis turėtų juos pašalinti automatiškai.

How to Fix Windows Update Error 0x8007007e?

#4. Iš naujo nustatykite Windows Update komponentus

Labai dažnai dėl neaiškių priežasčių BITS paslauga automatiškai nustoja veikti, ko pasekoje Windows atnaujinimo funkcija negali būti vykdoma. 0x8007007e klaida – ne išimtis. Jeigu nei vienas iš aukščiau išvardintų būdų nepadėjo šios klaidos pašalinti, pabandykite iš naujo aktyvuoti Windows Update komponentus. Tai padaryti nėra sudėtinga ir jums tikrai nereikia turėti techninio išsilavinimo. Instrukcijos, kurias rasite šiame straipsnyje, išsamiai paaiškins visus žingsnius.

How to Fix Windows Update Error 0x8007007e?

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Windows atnaujinimo klaidą 0x8007007e?"