Kaip pašalinti Windows atnaujinimo klaidą 0x80244007?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti Windows atnaujinimo klaidą 0x80244007?

Sveiki, susidūriau su klaida atnaujinant operacinę WIndows sistemą. Norint patikrinti ar yra galimų atnaujinimų ir pradedant naujinių patikrinimą Windows Update Error 0x80244007 klaida atsiranda ekrane. Noriu atnaujinti kompiuterį, kad pašalinčiau kelias problemas, bet dėl šio 0x80244007 klaidos kodo negaliu. Ką dar galima padaryti?

Patvirtintas atsakymas

Kaip pašalinti Windows atnaujinimo klaidą 0x80244007Windows atnaujinimo klaida su kodu 0x80244007 paasirodo norint atnaujinti jau esamus Windows 10 arba norint pakeisti Windows 8 operacinę sistemą.

Vartotojai dažnai ieško kaip pašalinti Windows atnaujinimo klaidą 0x80244007 jų kompiuteriuose ir ne vienas iš tų, kurie susidūrė su konkrečia problema nežino ko imtis ir kokia yra sutrikimo priežastis. Dažniausiai be konkretaus klaidos kodo „There were some problems installing updates, but we’ll try again later“ žinutė yra pateikiama negalint atlikti konkretaus veiksmo, šiuo atveju – rasti operacinės sistemos naujinio.

Windows atnaujinimo klaidą 0x80244007 dažniausiai mato žmonės norintys atnaujinti jau esamą Windows 10 versiją, bet ir Win 8 vartotojai norėdami atnaujinti sistemą iš esmės turi nemalonumų su iškilusiu klaidos langu. Deja problema slypi giliau atnaujinimų sistemoje, tad kompiuterio perkrovimas ir panašūs sprendimo būdai nėra veiksmingi.

Nėra sunku pašalinti Windows atnaujinimo klaidą 0x80244007, nes tai yra viena iš daugelio Windows operacinės sistemos naujinimo problemų. Konkretus klaidos kodas praneša apie galimas priežastis, kaip pavyzdžiui pažeisti sistemos failai ar funkcijos. Taip pat problema gali būti susijusi su registro failais arba laikinais sistemos atnaujinimo aplankais.

Pastarieji, remiantis naudotojų atsiliepimais internete ir yra dažniausia Windows atnaujinimo klaidos su kodu 0x80244007, priežastis. Aplankas pavadinimu Software Distribution, kuriame saugomi Windows parduotuvės laikini failai, kurių gali prireikti sistemos atnaujinimo procesams vienas iš aplankų keliančių bėdas. Tai buvo patvirtinta, nes daugelis vartotojų ištrynę aplanko turinį atsisveikino ir su Windows 0x80244007 klaida.

Taip pat šio aplanko failai gali iššaukti klaidos žinutę kai turinys yra paveiktas kenkėjiškos programos ar kitokių veiksnių ir trukdo tinkamam naujinimo procesui. Ši klaida gali pasirodyti ekrane su skirtingu tekstu, bet klaidos kodas lieka tas pats, tad sprendimo būdai gali keistis ir priklausyti nuo konkrečios priežasties. Mes jums pristatome kelis metodus, kurie padės pašalinti Windows atnaujinimo klaidą 0x80244007.Kaip pašalinti Windows atnaujinimo klaidą 0x80244007

Kaip pašalinti Windows atnaujinimo klaidą 0x80244007

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Yra nemažai tradicinių būdų, kuriais galite kliautis norėdami pašalinti Windows atnaujinimo klaidą 0x80244007. Jie yra daugiau bendriniai ir susiję su problemos priežasčių paieškomis ir sprendimo būdais. Vienas tokių yra Troubleshoot funkcija, kuri turėtų rasti ir paaiškinti sistemos problemas, pritaikyti reikiamą sprendimą.

Deja, tai nėra pats patikimiausias būdas, nes ne visos klaidos ir problemos gali būti aptinkamos tokiu automatiniu būdu. Kadangi 0x80244007 klaida yra susijusi su pažeistais sistemos failais programa kaip Reimage gali jums padėti rasti konkrečius failus ar aplankus, kurie sukelia šias problemas su jūsų įrenginiu ir automatiškai juos atkurti ar pakeisti naujais ir Windows sistemos failų bazės, kuria naudojasi programos kūrėjai.

Ištrinkite Software Distribution aplanką norėdami pašalinti 0x80244007 klaidą

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Atidarykite Komandos eilutės langą spausdami dešinį klavišą ant Windows logotipo apačioje.
 • Paleiskite toliau nurodytas komandas ir spauskite Enter po kiekvienos iš jų.
  net stop wuauserv
  del C:\\\\Windows\\\\SoftwareDistribution\\\\DataStore\\\\Datastore.edb
  net start wuauserv
  wuauclt /detectnowKomandos eilutės metodas

Įrašykite naujesnę versiją, kad pašalintumėte Windows klaidą 0x80244007

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Ši klaida buvo būdinga senesniam Windows naujinio variantui. Dabar galite bandyti atnaujinti sistemą vėl ir pasitelkę patį naujausią variantą turėtumėte nebematyti šios klaidos ir saugiai įrašyti naujausią Windows versiją be problemų.

Pakeiskite Windows naujinimo komponentus

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Spauskite Windows klavišą ir X vienu metu, kad atidarytumėte Komandos eilutė su administratoriaus teisėmis.
 • Patvirtinkite prieigą iššokusiame lange spausdami Yes.
 • Paleiskite toliau esancias komandas ir taip išjungsite reikiamus (MSI Installer, Windows Update Services, BITS services) procesus.
  net stop wuauserv
  net stop cryptSvc
  net stop bits
  net stop msiserver
 • Spauskite Enter po kiekvienos komandos.
 • Paleiskite C:\\\\Windows\\\\System32\\\\catroot2 Catroot2.old ir C:\\\\Windows\\\\SoftwareDistribution SoftwareDistribution.old komandas.
 • Toliau jums reikia vėl iš naujo paleisti sustabdytas programas. Tam:
  net start wuauserv
  net start cryptSvc
  net start bits
  net start msiserver
 • Po kiekvienos eilutės spauskite Enter.
 • Uždarykite Komandos eilutę ir iš naujo pabandykite įrašyti reikiamą naujinį.

Pasinaudokite System Restore metodu

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Perkraudami įrenginį prisijunkite kaip administratorius.
 • Spauskite Pradžios mygtuką ir pasirinkite All programs. Accessories, System tools.
 • Raskite System Restore ir paspaudę pasirinkite norimą tašką iki kurio norite atkurti įrenginį
 • Perkraukite kompiuterį ir patikrinkite ar vis dar susiduriate su problemomis.
  System Restore metodas gali padėti su 0x80244007 klaida

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Windows atnaujinimo klaidą 0x80244007?"