Kaip pašalinti Windows atnaujinimo klaidą 800B0109?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti Windows atnaujinimo klaidą 800B0109?

Sveiki, nežinau ko imtis, kad atsikratyčiau Windows Update 800B0109 klaida. Toks klaidos kodas iššokančiame lange pasirodo kai bandau atnaujinti programas. Bandžiau su keliomis Windows aplikacijomis ir klaida kartojasi. Kokia to priežastis ir kaip galėčiau pašalinti šią klaidą? Ar susijęs operacinės naujinys or jo nebuvimas, nes naudoju Windows 8 versiją. 

Patvirtintas atsakymas

Kaip pašalinti Windows naujinio 800B0109 klaidąWindows 800B0109 klaida pasirodo norint atnaujinti programas ar net operacinę sistemą.

Windows atnaujinimo klaida 800B0109 nėra nauja problema, nes vartotojai susiduria su šia sistemos žinute gana dažnai. Tai yra išskirtinai Windows operacinės sistemos problema, kuri pasirodo įvairiose versijose, įskaitant ir Windows Vista ir Windows 7 sistemas.

Pasak naudotojų, kurie susidūrė su šia klaida, klaida pasirodo kai norima atnaujinti tokias programas kaip Microsoft Health ar Podcast aplikaciją. Nepaisant kiek ir kokias programas norite atnaujinti, Windows Update 800B0109 klaida yra sunkiai pašalinama ir kelianti klausimus, nes nėra lengviau paaiškinama.

Taip pat tie, kurie susiduria su Windows atnaujinimo 800B0109 klaida teigia, kad ji pasirodo norint įrašyti programas, tad klaidos žinutė trukdo tinkamai instaliuoti programą ar įrankį. Tačiau nėra vieno paaiškinimo ir sprendimo būdo, kuris galėtų būti universalus visiems vartotojams.

Kadangi pati klaida turi ne vieną pasirodymo priežastį, būdų kaip pašalinti Windows atnaujinimo klaidą 800B0109 irgi yra ne vienas. Pačios programos gali turėti netinkamų failų susijusių su jomis arba pažeidimų, kurie nebuvo tinkamai įrašyti iš pat pradžių, tad atnaujinimas irgi nevyksta sklandžiai.

Norint pašalinti Windows atnaujinimo klaidą 800B0109 gali pakakti automatinio failų patikrinimo ar paveiktų, sugadintų failų pašalinimo naudojantis automatiniu sistemos įrankiu ar optimizavimo programa. Tačiau gali prireikti ir sudėtingesnių nustatymų pakeitimų, tad peržvelkite visus metodus apačioje ir iššbandkytie bent vieną jų, kad nebesusidurtumėte su šia klaida. Kaip pašalinti Windows naujinio 800B0109 klaidą

Kaip pašalinti Windows atnaujinimo klaidą 800B0109

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Sistemos pilnas atnaujinimas taip pat gali būti išieitimi, nes operacinės sistemos naujinys pašalins įvairias problemas, bet Windows 800B0109 klaida gali neleisti to padaryti. Netinkamo operacinės sistemos įrašymo rezultatas gali būti Windows klaida su šiuo ar kitu kodu.

Kitos šios probblemos priežastys gali būti susiję su sistemos klaidomis ir paveiktais ar pažeistais failais, netinkamomis programų versijomis, tačiau Reimage ir kiti sistemos optimizavimo įrankiai gali jums padėti pašalinti problemas automatiškai. Jei to nepakanka, pasitelkite metodus žemiau. Išbandykite bent kelis iš jų kol klaida bus pašalinta. Tai nėra daug laiko užimantys metodai, tad tik padėsite savo įrenginiui veikti sklandžiau.

Paleiskite SFC sistemos patikrinimą

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Kaip minėjome Windows Update 800B0109 klaida gali būti susijusi su pažeistais failais, kad rastumėte tokius Sistemos Failų Patikrinimas gali jums padėti. Tam reikės atidaryti Komandos eilutės langą.

 • Windows paieškoje įrašykite cmd ir atidarykite Command Prompt langą.
 • Paleiskite programą su administratoriaus teisėmis.
  SFC patikra
 • Įrašykite sfc/ scannow ir spauskite enter.
 • Leiskite sistemai persikrauti.

Patikrinkite diską, kad pašalintumėte Windows Update 800B0109 klaidą

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Atverkite Komandinė eilutės langą vėl ir įrašykite chkdsk C: /f, spauskite Enter.
 • Palaukite kol procesas baigsis ir perkraukite įrenginį.
  Pašalinkite Windows 800B0109 klaidą

Perkraukite kompiuterį pasinaudoję Safe Mode funkcija

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Spauskite and Pradžios meniu ir pasirnite Power ikoną.
 • Laikykite Shift mygtuką klaviatūroje ir pasirinkite perkrauti įrenginį.
 • Kai perkrovimo opcijos pasirodys ekrane, pasirinkite Troubleshoot > Advanced options.
 • Tęskite pasirinkdami Startup Settings ir tada restart.
  Safe Mode funkcija
 • Palaukite kol kompiuteris pradės krautis ir spauskite F4 mygtuką, kad atsidurtumėte Safe Mode būsenoje.
 • Patikrinkite ar klaida pasirodo ekrane.

Atkurkite ankstesnius parametrus su System Restore

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 • Spauskite Windows mygtuką ir paieškoje įrašykite Create a Restore point.
 • Naujame lange pasirinkite System protection.
 • Pasirinkite System Restore mygtuką ir spauskite Next apačioje.
  Windows naujinio 800B0109 klaidos šalinimas su System Restore
 • Pasirinkite konkretų laiką, kol nematydavote klaidos ir spaauskite Next.
 • Finish, po to kai baigsis procesas ir perkrovę kompiuterį pakartokite tai kas sukeldavo problemas.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie kompiuterių apsaugą

Alisa Woods yra saugumo ekspertė, kuri tyrinėja ir analizuoja įvairius kibernetinius pavojus. Tinklalapyje ji dalinasi savo sukauptomis žiniomis ir siekia padėti vartotojams apsaugoti kompiuterius nuo pavojingų programų.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Windows atnaujinimo klaidą 800B0109?"