Kaip pašalinti Windows Live Mail klaidos pranešimą 0x8007007A?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti Windows Live Mail klaidos pranešimą 0x8007007A?

Kai noriu išsiųsti elektroninį laišką per Windows Live Mail, ekrane atsiranda 0x8007007A klaidos pranešimas. Negaunu laiškų ir negaliu jų išsiųsti. Ar kas nors galėtų man padėti? Būčiau labai dėkinga!

Patvirtintas atsakymas

0x8007007A – tai sistemos klaida, kuri dažniausiai atsiranda Windows operacinėse sistemose, kurių vartotojai naudojasi Windows Live Mail (WLM) paslauga. WLM yra atnaujinta Outlook Express ir Windows Mail versija, todėl jeigu prieš tai nors vieną iš jų naudojote, nereikia vardinti šios programos privalumų. Tie, kurie iki šiol nesusidūrė su WLM, turėtų žinoti, kad ši programėlė leidžia naudoti keletą elektroninio pašto paskyrų, suteikia prieigą prie internetinio elektroninio pašto, nuotraukų pašto, leidžia peržiūrėti gautus ir išsiųstus laiškus kai kompiuteris nėra prijungtas prie Interneto ryšio, ir taip toliau. Deja, bet visai neseniai žmonės pradėjo reikšti pasipiktinimą dėl Windows Live Mail gedimo, kuris atsiranda norint išsiųsti ar laukiant elektroninio laiško. Tuomet ekrane atsiranda klaidos pranešimas Error Code 0x8007007A. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad WML programa veikia, nes prieiga prie duomenų nėra užblokuota, nauji laiškai gali būti kuriami, seni gali būti trinami ir t.t. Vis dėlto, kai į elektroninį paštą ateina naujas laiškas arba kai kompiuterio vartotojas bando išsiųsti laišką, pasirodo minėtas klaidos pranešimas ir jokios tolesnės funkcijos nėra vykdomos. Pasak pranešėjų, 0x8007007A Live Mail klaida atsiranda tik tuomet, kai bandoma išsiųsti elektroninį laišką su prisegtu nuotraukų albumu. Specialistai pažymi, kad ši problema iškyla dėl Live Mail ir One Drive programų nesuderinamumo, todėl jeigu matote pranešimą, kuriame teigiama: “An unknown error Occurred. Windows Live Mail Error ID: 0x8007007A”, jums reikėtų atlikti keletą veiksmų, kad jį panaikintumėte.

Kaip pašalinti Windows Live Mail klaidą 0x8007007A?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Nors, kaip žinoma, 0x8007007A klaida gali atsirasti visose Windows operacinės sistemos versijose, įskaitant 7, 8, 8.1, Vista, XP ir 10, panašu kad Windows 10 versija yra labiausiai pažeidžiama. Laimei, yra keletas būdų, kurie gali jums padėti pašalinti 0x8007007A klaidą.

1 sprendimo būdas: pašalinkite ir perkonfigūruokite WLM paskyrą

 1. Atsidarykite WLM ir spustelėkite Tools.
 2. Meniu parinktyje suraskite Accounts ir spustelėkite ant elektroninio pašto adreso, kurį jums reikia pašalinti.
 3. Pasirinkite Remove ir spustelėkite OK.
 4. Po to, perkonfigūruokite elektroninio pašto paskyrą. Kad tai padarytumėte, spustelėkite Tools dar kartą ir pasirinkite Accounts.
 5. Suraskite Add parinktį ir ją spustelėkite, o tada pasirinkite Email account.
 6. Spustelėkite Next ir įveskite savo duomenis (elektroninio pašto adresą, slaptažodį, and type your credentials (mail address, password, slapyvardį).
 7. Kai suvesite visus reikiamus duomenis, paspauskite Next, o tada Finish.

2 sprendimo būdas: Pataisykite Windows Live Mail gedimus

 1. Eikite į Control Panel -> Programs -> Programs and Features.
 2. Dešiniu pelės klavišu paspauskite ant Windows Live Essentials 2012 ir pasirinkite Uninstall/Change.
 3. Kai atsivers dialogo langas, pasirinkite Repair all Windows Live programs.
 4. Dabar jums beliko palaukti, kol vykdomas procesas bus baigtas, o tada perkraukite savo kompiuterį.

Tikimės, kad šie paprasti žingsniai padėjo jums pašalinti 0x8007007A klaidą. Jeigu, vis dėlto, jūs vis dar matote ši klaidos pranešimą, informuokite mus ir mes pasistengsime išsiaiškinti, kokios priežastys tai lemia ir kokie sprendimo būdai dar gali būti taikomi.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Windows Live Mail klaidos pranešimą 0x8007007A?"