Kaip pašalinti Windows Media Player triktį 0xc0000005 (file CompPkgSup.DLL) iš Windows 10 operacinės sistemos?

Problema: Negaliu atsidaryti nei MPG, nei WTV programų Windows 10 x64 sistemoje. Jos abi užstringa ir rodo klaidos pranešimą kodu 0xc0000005. Taip pat pastebėjau, kad pranešime minimas CompPkgSup.DLL failas. Vakar įsirašiau KB4013429 atnaujinimą, todėl esu beveik įsitikinęs, kad jis yra problemos priežastis. Ar kas nors galėtų man padėti?

Patvirtintas atsakymas

multimedijos trikties 0xc0000005 šalinimas

KB4013429 – tai naujausias kaupiamasis Windows 10 operacinės sistemos atnaujinimas. Microsoft jį išleido 2017m. kovo viduryje ir siekė pašalinti daug problemų, kurias sukėlė ankestesni atnaujinimai. Deja, bet panašu, kad išėjo atvirkčiai, nes naujinys sukėlė daugiau naujų problemų, nei pašalino senų. Nors pasipiktinusių Windows 10 vartotojų skaičius vis daugėja, būtu naivu tikėtis, kad Microsoft nedelsiant adresuos į visas šio atnaujinimo problemas ir pateiks šalinimo būdus. Dauguma Windows 10 vartotojų sėkmingai atsisiuntė kaupiamąjį atnaujinimą KB4013429, tačiau negali jo įsirašyti. Tokiu atveju, Microsoft rekomenduoja įsirašyti atnaujinimą rankiniu būdu. Tam tereikia nueiti į oficialią Microsoft svetainę, atsisiųsti atnaujinimą ir įsirašyti jį kaip ir bet kurią kitą Win32 programą. Vis dėlto, daugiausiai kaltinimų Microsoft sulaukė ne dėl atnaujinimo įsirašymo, o dėl to, kad įsirašiusieji KB4013429 atnaujinimą nebegali naudotis Windows DVD Player ir kitomis trečiųjų šalių programomis, kurių paleidimui naudojama Microsoft MPEG-2 skaityklė. Microsoft oficialiai patvirtinimo šią triktį, tačiau jos šalinimo būdų dar nepateikė.

Žmonės pranešė negalintys paleisti Windows DVD Player, Windows Media Player ir daug kitų programų, nes jos paprasčiausiai neatsako arba užstringa ir ekrane atsiranda klaidos langas 0xc0000005 (file CompPkgSup.DLL). Kaip jau minėjome, oficialių šios problemos sprendimo būdų dar nėra, tačiau yra keletas būdų, kuriuos nemažai žmonių jau išbandė ir patys pašalino triktį. Jeigu norite pabandyti, apačioje pateiksime lengvai suprantamas instrukcijas, paaiškinančias kaip pašalinti Windows DVD Player klaidą 0xc0000005. Jeigu, vis dėlto, nepritariate neoficialių trikčių šalinimo metodų praktikavimui, galite laikinai išspręsti šią problemą paprasčiausiai atšaukdami naujausią atnaujinimą. Po to, jums reikės luktelėti kol Microsoft pataisys visas triktis, o tuomet iš naujo įsirašyti kaupiamąjį atnaujinimą KB4013429.

Kaip pašalinti Windows Media Player triktį 0xc0000005 (file CompPkgSup.DLL), kurią sukėkė KB4013429 atnaujinimas?

Pirmas būdas. Pašalinkite KB4013429 atnaujinimą

  • Spustelėkite Windows mygtuką + I tam, kad atsidarytumėte Settings.
  • Pasirinkite Updates & Security.
  • Atsidarykite Update History ir ekrano viršuje paspauskite Uninstall Updates.
  • Suraskite „Cumulative Update KB4013429”, dešiniu pelės klavišu ant jo spustelėkite ir pasirinkite Uninstall.

Deja, bet nevisi kaupiamieji atnaujinimai gali būti pašalinti. Jeigu jums neleidžiama ištrinti KB4013429 atnaujinimo, pabandykite atlikti žemiau nurodytus veiksmus, kad pašalintumėte Windows multimedijos klaidą 0xc0000005.

Antras būdas. Įsirašykite seną CompPkgSup.dll failo versiją

Naujausias Windows atnaujinimas įrašo atnaujintą CompPkgSup.dll failo versiją, tačiau jis yra pažeistas, todėl sukelia multimedijos gedimą. Problema atsiranda tik tuomet, kai norima programa naudoja Microsoft DTV-DVD Video Decoder (msmpeg2vdec.dll), o šiame dekoderyje yra aktyvuota MPEG-2 skaityklė. Taigi, CompPkgSup.dll klaidą galima pašalinti atlikus apačioje nurodytus veiksmus. SVARBU: kadangi šis būdas nėra oficialiai patvirtintas, praktikuodami jį jūs prisiimate visą atsakomybę.

  • Spustelėkite Windows mygtuką + X ir pasirinkite Command Prompt (Admin).
  • Nukopijuokite ir Command Prompt lange įklijuokite Dir / a / b / s „% windir% \ WinSxS \ CompPkgSup.dll” | Find „_10.0.14393.0_”> „% userprofile% \ Desktop \ CompPkgSup.dll.txt” komandą ir spustelėkite Enter.
  • Tada perkraukite savo kompiuterį ir atsisiųskite šį failą.
  • Sekite ekrane pateikiamas instrukcijas tam, kad išskleistumėte zip failą.

Viršuje pateikta nuoroda yra saugi, tačiau .dll failų atsisiuntimas ir įsirašymas nėra pats geriausias sprendimo būdas. Vis dėlto, tai jums gali padėti pašalinti 0xc0000005 klaidą bent jau iki tol, kol Microsoft oficialiai pašalins šią triktį. Beje, jeigu ketinate naudoti pateiktą CompPkgSup.dll failą, atkreipkite dėmesį į tai, kad sfc / scannow automatiškai atkuria dabartinės sistemos failus, priklausančius 10.0.14393.953 konstrukcijai.

PATARIMAS: mes labai rekomenduojame įsirašyti ir nuskenuoti savo kompiuterį su Fortect. Ši programa optimizuos Windows 10 ar bet kurią kitą operacinę sistemą ir apsaugos ją nuo kenksmingų programų įsirašymo.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Fortect, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Windows Media Player triktį 0xc0000005 (file CompPkgSup.DLL) iš Windows 10 operacinės sistemos?"