Kaip pašalinti Windows parduotuvės klaidą 0x80131500?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti Windows parduotuvės klaidą 0x80131500?

Kaip galėčiau pašalinti 0x80131500 klaidą iš Windows parduotuvės? Dėl jos negaliu atsisiųsti reikiamų programėlių, todėl būčiau labai dėkingas už bet kokią pagalbą.

Patvirtintas atsakymas

Būtų labai sunku neatsilikti nuo naujausių programėlių, naujienų bei įvairių patogumų, suderinamų su jūsų operacine sistema jeigu Windows Store imtų ir nebeveiktų. Deja, bet Windows 10 operacinė sistema gana dažnai susiduria su Windows parduotuvės klaidomis ir, žinoma, dėl to atsiranda labai daug nepatenkintų žmonių. Šį kartą žmonės pranešė apie 0x80131500 klaidą, kuri arba neleidžia atsisiųsti programų arba iš viso atsidaryti Windows partuotuvės. Nors Windows 10 sistema yra labiausiai pažeidžiama, visos kitos versijos, įskaitant Windows 7, 8, 8.1, XP ir Vista, taip pat gali būti pažeistos. Kadangi Microsoft iki šio oficialiai nepatvirtino šios klaidos ir napateikė nei vieno tinkamo sprendimo būdo, žmonės ilgai vargo, kol patys jį surado. Iš gausybės siūlytų klaidos šalinimo metodų, mes atrinkome tuos, kurie tikrai veikia.

Kaip pašalinti Windows parduotuvės klaidą 0x80131500?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Pirmas būdas. Pašalinkite paslėptus Windows parduotuvės failus

 1. Paspauskite Windows mygtuką + R, į laukelį įveskite WSReset.exe ir spustelėkite Enter.
 2. Tuomet vienas po kito turėtų pasirodyti Command Prompt ir Windows Store langai. Tai reiškia, kad užslėpti failai buvo sėkmingai pašalinti.
 3. Po to, jums reikėtų perkrauti savo kompiuterį, atsidaryti Windows parduotuvę ir pabandyti atsisiųsti/atnaujinti reikiamas programėles.

Antras būdas. Iš naujo nustatykite regioninius nustatymus

 1. Atsidarykite Settings ir pasirinkite Time & Language.
 2. Pasirinkite Region & Language ir po Language antrašte pasirinkite Add a Language.
 3. Pasirinkite English (United States)/ (United Kingdom).
 4. Po to, paspauskite Options, o tada Download mygtuką.
 5. Kai baigsite, atsidrykite prieš tai buvusį langą ir pasirinkite Speech.
 6. Po Speech-language parinktimi, paspauskite (English (United States)/ (United Kingdom)) kalbą, t.y. tą pačią, kurią rinkotės jau anksčiau, ir uždarykite visus langus.
 7. Baigiant perkraukite savo kompiuterį.

Tinkamiausios regiono kalbos yra United States, Canada arba UK. Jeigu jūsų regiono kalba dėl tam tikrų priežasčių buvo pakeista, būtinai ją pakeiskite.

Trečias būdas. Susikurkite naują vartotojo paskyrą

 1. Eikite į SettingsAccountsFamily & other users.
 2. Slinkite pele žemyn tol, kol pamatysite Other users parinktį.
 3. Paspauskite Add someone else to this PC.
 4. Pasirinkite I don’t have this person’s sign-in information, o tada Add a user without a Microsoft account.

Jeigu, vis dėlto, nei viena iš aukščiau pateiktų klaidos šalinimo būdų nepadėjo, rekomenduojame įsirašyti patikimą kompiuterio optimizavimo programą (pvz.: Reimage) ir su ja nuskenuokite savo kompiuterį. Gali būti, kad 0x80131500 klaidą sukėlė pažeisti registrų įrašai, kenkėjiškos programos, trūkstami dll failai ar kiti su sistema susiję nesklandumai, todėl sistemos optimizavimo kompiuteris gali padėti pašalinti šią problemą.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Julie Splinters - Kompiuterių optimizavimo specialistė

Kompiuterių optimizavimas - tai Julijos Splinters sritis. Ar tai būtų lėtai veikiantis išmanusis telefonas, ar Windows, Mac arba Linux operacinę sistemą palaikantis kompiuteris, ji vos per kelias minutes suras problemą bei tinkamą jos šalinimo būdą.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Windows parduotuvės klaidą 0x80131500?"