Kaip pašalinti Windows Store klaidą 0x80073cf9?

Problema: Kai bandau įsirašyti programas iš Windows parduotuvės, ekrane atsiranda klaidos pranešimas 0x80073CF9. Taip nutinka su visomis programomis, todėl net neįsivaizduoju, kodėl taip yra ir ką man reikėtų daryti.

Problema: Event Viewer'is nepadeda. Taip pat bandžiau įsirašyti Fears of War, Carcassonne, Candy Crush ir keletą kitų programų, o Event Viewer'is paprasčiausiai įvardija faktą, kurį aš ir taip žinau, pavyzdžiui: “Installation Failure: Windows failed to install the following update with error 0x80070490: Gears of War.”

Patvirtintas atsakymas

Windows Store – tai pagrindinė programa, skirta kitų programų atsisiuntimui Windows operacinėje sistemoje. Nors pirmiausia ji buvo orientuota į „Universal Windows Platform” programų platinimą, šiuo metu čia galima rasti per 669 000 universalių programų, kurių dalis skirta išmaniesiems telefonams bei Windows NT. Windows parduotuvėje žmonės gali rasti tiek nemokamas, tiek mokamas programas, o kainos svyruoja nuo $1 iki $1000.

How to Fix Windows Store Error Code:0x80073cf9?

Nuo 2015 metų Windows Store įkainiai buvo sumažinti ir dabar siekia apie 20%, todėl vis daugiau programų kūrėjų prisijungia prie Windows Store bendruomenės.

Trečiųjų šalių programų atsisiuntimo svetainės dažnai kaltinamos kenkėjiškų bei padirbtų programų platinimu, todėl žmonės linkę labiau pasitikėti tokiais šaltiniais kaip Windows Store. To priežastis – filtrų naudojimas ir bendradarbiavimas su patikimais programų kūrėjais. Vis dėlto, yra viena problema – Windows Store programa gana dažnai nustoja veikusi dėl įvairiausių klaidų, todėl visos siūlomos programos laikinai tampa neprieinamomis.

Viena iš šiuo metu dažnai sutinkamų Windows Store klaidų yra žymima 0x80073cf9 kodu. Dažniausiai ji atsiranda kai kompiuterio savininkas bando įsirašyti Windows atnaujinimus, tačiau gali pasirodyti ir atsitiktinių programų siuntimosi metu.

Internetiniuose forumuose galima rasti daugybę šios klaidos priežasčių, pavyzdžiui, Windows Store slapukai, registrų klaidos, virusai ir pan. Taigi, mes pateiksime 0x80073cf9 klaidos šalinimo metodus, padėjusius Windows 10 vartotojams išspręsti iškilusią problemą.

How to Fix Windows Store Error Code:0x80073cf9?

1 būdas. Iš naujo įsirašykite Windows Store programą

Keletas žmonių pranešė, kad ištrynus ir iš naujo įsirašius Windows Store programą, 0x80073cf9 klaida dingo. Jeigu norite išbandyti šį būdą, jums prireiks 10AppsManager programos. Kai pašalinsite Windows Store programą, iš naujo ją įsirašykite ją naudojant PowerShell aplinką, o tai galite padaryti atlikus šiuos veiksmus:

 • Spustelėkite Windows mygtuką + R, įveskite PowerShell ir spustelėkite Enter.
 • Dešiniu pelės klavišu paspauskite and PowerShell paskolos rezultato ir pasirinkite Run as Administrator.
  How to Fix Windows Store Error Code:0x80073cf9?
 • PowerShell lange įveskite Get-AppxPackage *windowsstore* komandą ir spustelėkite Enter, kad ją aktyvuotumėte.

2 būdas. Nuskenuokite kompiuterį su patikima antivirusine programa

Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect programos versiją.

Jeigu aukščiau nurodytas būdas nepadėjo pašalinti Windows Store klaidos 0x80073cf9, patikrinkite, ar sistemoje nėra kenkėjiškų programų. Reikėtų paminėti, kad kompiuterinės infekcijos gali blokuoti prieigą prie įvairių programų atsisiuntimo svetainių, įskaitant Store, tam, kad kompiuterio savininkas neatsisiųstų antivirusinių programų.

Taigi, rekomenduojame įsirašyti Fortect ir nuskenuoti kompiuterį su ja. Ši programa tikrina, ar sistemoje nėra virusų ir tuo pačiu metu pašalina registrų klaidas, pažeistus sistemos failus ir kitas esamas Windows 10 problemas.

3 būdas. Pašalinkite Windows Store Catche

 • Paspauskite Windows mygtuką + R, įveskite WSReset.exe ir paspauskite Enter.
 • Po to, ekrane turėtų pasirodyti Command Prompt bei Windows Store langai. Tai reiškia, kad Windows Store kešas buvo sėkmingai pašalintas.
  How to Fix Windows Store Error Code:0x80073cf9?

4 būdas. Perkraukite Windows Update paslaugų teikimą

Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect programos versiją.

Jei 0x80073cf9 klaida ekrane pasirodo tada, kai norite atsisiųsti Windows atnaujinimus naudojant Windows Store programėlę, pabandykite perkrauti Windows Update paslaugų teikimą:

 • Paspauskite Windows mygtuką + R, o tada Enter klavišą.
 • Paleisties laukelyje įveskite services.msc ir paspauskite Enter.
 • Dešiniu pelės klavišu paspauskite ant Windows Update mygtuką.
 • Ši komanda iš naujo įjungs Windows Update paslaugą, o tai gali padėti jeigu paslaugos teikimas dėl tam tikrų priežasčių buvo sustojusi.
 • Baigiant perkraukite savo kompiuterį.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Fortect, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie kompiuterių apsaugą

Alisa Woods yra saugumo ekspertė, kuri tyrinėja ir analizuoja įvairius kibernetinius pavojus. Tinklalapyje ji dalinasi savo sukauptomis žiniomis ir siekia padėti vartotojams apsaugoti kompiuterius nuo pavojingų programų.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Windows Store klaidą 0x80073cf9?"