Kaip pašalinti WMVcore.dll is Missing klaidą iš Windows 10?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti WMVcore.dll is Missing klaidą iš Windows 10?

Negaliu atidaryti Camtasia programos dėl trūkstamo WMVcore.dll failo. Nuolat pasirodo klaidos pranešimas. Ką aš turėčiau daryti? Įsirašyti šitą failiuką?

Patvirtintas atsakymas

Ar žinote, kad jau nebegalima nemokamai atsisiųsti Windows 10 atnaujinimo? Jeigu vis dėlto dr spėjote ir atsisiuntėte atnaujinimą mažiau nei prieš savaitė, tačiau iškart po to pastebėjote, kad, norint atidaryti kai kurias programas, pasirodo WMVCORE.DLL is missing klaidos langas, akivaizdu, kad jūsų kompiuteryje Winodows 10 nebuvo įrašyta visiškai sėkmingai, ko pasekoje ir atsirado minėta klaida.

Dauguma žmonių teigia, kad dažniausia WMVCORE.DLL klaida pasirodo tada, kai bandoma paleisti Camtasia arba Adobe Premier Pro programas. Deja, bet ši klaida ne tik neleidžia Windows vartotojams atsidaryti tam tikrų programų, bet taip pat praneša apie trūkstamus ar sugadintus sistemos failus. Tai reiškia, kad reikia imtis tam tikrų priemonių klaidoms sutvarkyti, o galbūt net iš naujo atnaujinti Windows 10. Taigi, neignoruokite klaidos lango, kuriame dažniausiai teigiama:

„The program can’t start because the Wmvcore.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix the problem.“
„The file wmvcore.dll is missing.“
„Cannot start [Program]. A required component is missing: wmvcore.dll. Please install [program] again.“
„Wmvcore.dll Not Found“
„This application failed to start because wmvcore.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem.“
„Cannot find [path/directory]\wmvcore.dll“

Akivaizdu, kad ši klaida atsiranda dėl trūkstamo arba sugadinto .dll failiuko. Kaip jau turbūt žinote, tokie failiukai yra sistemos dalelės, kurios yra laikomos registruose ir naudojamos tam tikrų programų paleidimui ir sėkmingam veikimui. Taigi, jeigu vienas iš sistemos failiukų sugenda arba jo išvis nebėra dėl tam tikrų priežasčių, atsiranda klaidos, tokios kaip WMVcore.dll.

Pats klaidos langas įvardija problemos sprendimą, t.y. iš naujo įsirašyti programą, kurios negalite atsidaryti. Deja, bet praktika rodo, kad šis būdas retai padeda. Taigi, jeigu pabandėti iš naujo įsirašyti programinę įrangą, kuri kelia problem, tačiau ji vis tiek neatsidaro dėl WMVcore.dll klaidos, pabandykite kitus WMVcore.dll klaidos šalinimo būdus, išvardintus apačioje.

Kaip pašalinti WMVcore.dll klaidą?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

1 Būdas. Automatinis WMVcore.dll klaidos šalinimas.

Jeigu jūs nesate prieš papildomos programinės įrangos įsirašymą, mes rekomenduojame pašalinti WMVcore.dll klaidą automatiškai. Tai reiškia, kad jums reikia atsisiųsti ir įsirašyti kompiuterio optimizavimo progamą, sekti jis įdiegimo instrukcijas ir ją paleisti. Rekomenduojame šias programas (visas galima atisiųsti nemokamai):
RegCure Pro
Reimage

2 Būdas. Rankinis WMVcore.dll klaidos šalinimas

 • Eikite į This PCLocal Disk (C:).
 • Suraskite Windows.Old aplanką ir jį atidarykite. Čia turėtumėte rasti System32 aplanką.
 • Spustelėkite ant jo, o atsidarius į paieškos laukelį įveskite WMVcore.dll.
 • Jeigu tarp paieškos rezultatų gausite WMVcore.dll failą, jį nukopijuokite ir grįžkite į C: diską.
 • Atsidarykite Windows aplanką ir jame suraskite System32.
 • Įklijuokite WMVcore.dll failą šiame aplanke.

Jeigu šie būdai jus nepadėjo pašalinti WMVcore.dll klaidos, pabandykite šiuos būdus:

 • Tam, kad patikrintumėte, ar netyčia nepašalinote .dll failiuko, atsidarykite Šiukšlinę (angl. Recycle Bin), įveskite WMVcore.dll į paieškos laukelį ir pažiūrėkite, ar šis failiukas atsiranda tarp paieškos rezultatų. Jeigu jis ten yra, spustelėkite ant jo ir pasirinkite Restore.
 • Patikrinkite kompiuterį su patikima antivirusine programa. Venkite trečiųjų šalių programų, nes jos ne visada aptinka nepageidaujamas/pavojingas programas, todėl WMVcore.dll klaidos šalinimas gali nepavykti.
 • Jeigu yra tik viena ar kelios programos, kurių negalite atsidaryti dėl WMVcore.dll klaidos, rekomenduojame jas pašalinti ir įdiegti iš naujo. Jeigu nežinote, kaip tai padaryti, pateiksite instrukcijas:
  -Eikite į Start (arba Windows ženklelis kairėje apatiniame kampe) – atsidarykite Control Panel – pasirinkite
  ProgramsPrograms and Features.
  -Suraskite jums reikalingą programą, dešiniu pelės klavišu spustelėkite ant jos ir pasirinkite Uninstall.
  -Po to, atsisiųskite šią programą iš naujo (pageidautina iš oficialios svetainės, nes trečiųjų šalių šaltiniai
  dažnai platina programinės įrangos paketus) ir ją įsirašykite.
 • Atnaujinkite tvarkykles. Pasenusios tvarkyklės gali susipriešinti ir pradėti rodyti klaidas, įskaitant WMVcore.dll. Taigi, eikite į Start – suraskite Update Device Drivers ir paleiskite šią funkciją.
 • Paleiksite sfc /scannow funckiją. Tam jums reikia eiti į Start, įrašyti sfc /scannow ir aktyvuoti šią funkciją. Ji leidžia aptikti sugedusus sistemos failus ir juos pataisyti, tačiau tik tuo atveju, jeigu Windows sistema turi sugadinto failo kopiją.

Jeigu nei vienas iš aukščiau išvardintų būdų nepadėjo pašalinti WMVcore.dll klaidos, mes labai rekomenduojame įsirašyti Reimage, RegCure Pro arba SpeedyPC Pro programą ir pilnai atstatyti kompiuterio sistemą.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti WMVcore.dll is Missing klaidą iš Windows 10?"