Kaip pašalinti XAMPP iš Mac OS X?

Problema: Sveiki,

Problema: Naudoju Mac kompiuterį, kurį įsigijau gal prieš metus. Deja, bet pastebėjau, kad jis veikia žymiai lėčiau nei jį įsigijus. Kiek žinau, taip galėjo nutikti dėl to, kad neteisingai šalinau nereikalingas programas? Jeigu taip, gal galėtumėte paaiškinti kaip teisingai jas ištrinti? Norėčiau pašalinti XAMPP programą. Taigi, gal galėtumėte padėti?

Patvirtintas atsakymas

Jeigu neseniai pradėjote naudoti Mac OS X operacinę sistemą, tikėtina, kad galite susidurti su sunkumais šalinant programinę įrangą. Žinoma, patyręs vartotojas greičiausiai pasakytų, kad mokytis programų, tokių kaip XAMPP, šalinimo yra tikras laiko švaistymas, nes šis procesas labai paprastas.

Vis dėlto, norint galutinai pašalinti programas iš Mac'o, reikia žinoti keletą dalykų, todėl patariame perskaityti šį straipsnį ir sužinoti kaip teisingai pašalinti XAMPP iš Mac OS.

How to uninstall XAMPP on Mac OS X?

Prieš pradėdami šios programos šalinimo procesą, turite suvokti skirtumą tarp sąvokų „šalinti“ (angl. 'remove') ir „išinstaliuoti“ (angl. 'uninstall'). Kai kalbama apie programos šalinimą, tai reiškia, kad programa yra patalpinama Trash aplanke, tačiau tai tikrai nereiškia, kad tokiu būdu programa dings iš jūsų kompiuterio visam laikui.

Jeigu norite ją visiškai pašalinti, turėsite ją išinstaliuoti. Išinstaliavimo procesas apima tiek programos nukreipimą į šiukšlinę (angl. Trash), tiek visų kitų susijusių failų bei registrų pašalinimą.

Jeigu klausimas kaip pašalinti XAMPP iš Mac OS X vis dar sukasi jūsų galvoje, negaiškite laiko. Perskaitykite šį straipsnį iki galo ir naudokitės instrukcijomis, kurios padės galutinai pašalinti šią programą iš savo kompiuterio.

Kaip pašalinti XAMPP iš Mac OS X

XAMPP yra legali programa ir jokiu būdu neturėtų būti siejama su kompiuterių virusais. Tai reiškia, kad ją galima tiek įsirašyti, tiek pašalinti rankiniu būdu. Norint atsikratyti XAMPP iš Mac'o, atlikite šiuos veiksmus:

1. Atidarykite Applications aplanką.
2. Spustelėkite ant XAMPP piktogramos ir laikykite ją tol, kol galėsite ją perkelti.
3. Nuvilkite piktogramą į Trash aplanką;
4. Paspauskite Ctrl ir Trash vienu metu ir pasirinkite funkciją „Empty Trash“.

Ši šalinimo dalis labai paprastai, tačiau jos įvykdymas nereiškia, kad galutinai pašalinote XAMPP iš Mac OS X. Nereikėtų pamiršti, kad tokios programos dažniausiai įrašo papildomus failus ir registrus, kuriuos taip pat būtina ištrinti. Norint juos surasti, turite patikrinti visus aplankus, kuriuose gali būti laikomi programų likučiai. Pirmiausia rekomenduojame peržiūrėti šiuos aplankus:

  • /Library/Application Support/
  • /Library/Preferences/.

Žinoma, visiškas programų išinstaliavimas reikalauja pastangų ir laiko, todėl jeigu norite išinstaliuoti XAMPP iš Mac OS X operacinės sistemos lengvai ir patikimai, rekomenduojame naudoti specialiai tam skirtą įrankį – MacKeeper programą.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
XAMPP šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus Mac Washing Machine X9 jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Mac Washing Machine X9 yra rekomenduojama programa išinstaliuoti XAMPP.
Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie kompiuterių apsaugą

Alisa Woods yra saugumo ekspertė, kuri tyrinėja ir analizuoja įvairius kibernetinius pavojus. Tinklalapyje ji dalinasi savo sukauptomis žiniomis ir siekia padėti vartotojams apsaugoti kompiuterius nuo pavojingų programų.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti XAMPP iš Mac OS X?"