Kaip pašalinti Xinput1_3.dll is Missing klaidą?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti Xinput1_3.dll is Missing klaidą?

Sveiki! Niekaip negaliu paleisti Rage. Jeigu bandau paleisti šį žaidimą, vis pasirodo Xinput1_3.dll is Missing langas. Bandžiau atnaujinti vaizdo tvarkyklę ir parsisiunčiau trūkstamą Xinput1_3.dll failiuką, tačiau tai vistiek nepadėjo. Gal kas nors turite minčių, kaip pašalinti Xinput1_3.dll is missing klaidą?

Patvirtintas atsakymas

Pirmiausiai reikėtų pradėti nuo to, kad pats Xinput1_3.dll failas yra vienas iš daugybės failų, sudarančių Microsoft DirectX programinės įrangos paketą. Jeigu esate ištikimas kompiuterinių žaidimų fanas, tikriausiai jums nereikia toliau aiškinti, kam skirta ši programinė įranga, tačiau esame įsitikinę, kad yra daug žmonių, kurie apie ją nieko negirdėjo. Taigi, trumpai tariant, DirectX yra programa, veikianti per grafikos plokštę ir padedanti sukurti itin aukštos kokybės ir raiškos aplinką nesukeliant sistemos sulėtėjimų. Dažniausiai DirectX programa yra platinama kartu su žaidimais, kurie reikalauja itin aukštos grafikos. Vis dėlto pastebėjome, kad internete pilna skundų, kad dėl Xinput1_3.dll is Missing klaidos, žaidimų fanai dažnai negali paleisti Rage, the Crew from the Stream, Call of Duty, Sims 2, WoW ir daugybės kitų populiarių žaidimų. Dažniausiai pasitaikantys Xinput1_3.dll is Missing pranešima teigia, kad:

“the file xinput1_3.dll is missing”
„Xinput1_3.DLL Not Found”
„File xinput1_3.dll not found”
„Xinput1_3.dll not found. Reinstalling might help fix this.”

Jeigu esate vienas iš tų vartotojų, kurie nuolat susiduria su šia klaida, tai reiškia, kad Xinput1_3.dll failas jūsų kompiuteryje yra pažeistas ir dėl tam tikrų priežasčių negali tinkamai funkcionuoti. Savaime suprantama, kad dėl to neveikia visa DirectX programa, todėl jūsų mėgstamas žaidimas neveikia. Laimei, atsidūrėte tinkamoje vietoje, nes šiame straipsnyje mes jums pateiksime keletą patarimų, kurie turėtų jums padėti pašalinti Xinput1_3.dll is Missing klaidą. Jeigu būtent tai jus ir domina, rekomenduojame atidžiai perskaityti sekantį skyrių.

Kaip pašalinti Xinput1_3.dll is Missing?

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
  1. Xinput1_3.dll is Missing klaida gali tapti nuolatiniu galvos skausmu, nes dėl jos kaltės jūsų mėgstamas žaidimas gali neįsijungti. Iškart po to kai gausite šią klaidos žinutę, mes jums siūlome perkrauti savo kompiuterį. Gana dažnai Xinput1_3.dll failas netinkamai įkraunamas, todėl kompiuterio perkrovimas gali priversti DirectX programą iš naujo paleisti visus komponentus.
  2. Jeigu kompiuterio perkrovimas nepadeda, rekomenduojame jums parsisiųsti naujausią DirectX programinę įrangos versiją, kurią galima rasti įvairiuose internetiniuose šaltiniuose. Vis dėlto, įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas šaltinis yra patikimas bei patikrinkite, kad programa nėra pripildyta papildomų komponentų.
  3. Deja, bet ir tai gali neveikti jeigu xinput1_3.dll failiukas, kuris buvo įdiegtas kartu su DirectX yra pažeistas ir gana pavojingas. Tokiu atveju rekomenduotina naudoti kompiuterio optimizavimo priemonę, kuri turėtų automatiškai surasti visus nereikalingus, pažeistus ir pasenusius failus. Be to, yra daugybė kompiuterio optimizavimo įrankių, kurie taip pat automatiškai siūlo pasenusius failus atnaujinti. Taigi, manome, kad tai gali padėti pašalinti Xinput1_3.dll is Missing klaidą. Siūlome pabandyti RegCure Pro.

PASTABA: nepaisant to, kad yra daugybė internetinių svetainių, siūlančių parsisiųsti .dll failiukus, patikėkite, tai tikrai nėra pats geriausias sprendimas. Turėtumėte žinoti, kad svetainės, platinančios .dll failiukus nėra patvirtintos. Taigi, siųsdamiesi .dll failiukus rizikuojate užkrėsti savo kompiuterį virusu ar įsirašyti failą, kurį internetiniai sukčiai gali panaudoti tam, kad jus apgautų.

Baigiant reikėtų pridurti, kad parisiuntę Xinput1_3.dll ar bet kurį kitą .dll failą nepašalinsite Xinput1_3.dll is Missing klaidos. Taigi, geriausia, ką jūs galite padaryti – tai susirasti patikimą šaltinš (šiuo atveju Microsoft) ir parsisiųsti visą reikalingos programinės įranogs paketą (šiuo atveju DirectX).

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
programa sutaisyti Xinput1_3.dll is Missing Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
programa sutaisyti Xinput1_3.dll is Missing Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect Mac Washing Machine X9 yra rekomenduojama programa pataisyti Xinput1_3.dll is Missing.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Jake Doe
Jake Doe - Kompiuterinių technologijų žinovas

Jake Doe yra SaugusPC tinklalapio naujienų redaktorius. Nuo pat pažinties pradžios su Ugniumi Kiguoliu 2003-iaisiais, jie kartu jau spėjo pristatyti ne vieną internetinį projektą, skirtą kibernetinio saugumo, virusų ir kitų kompiuterinių problemų sprendimui.  Jake'o idėja sukurti tinklalapį, kurio turinį formuoj...

Susisiekite su Jake Doe
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Xinput1_3.dll is Missing klaidą?"