Kaip pašalinti “Your PC needs to be repaired. Error code: 0xc000014c“ problemą?

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti “Your PC needs to be repaired. Error code: 0xc000014c“ problemą?

Kai įsijungiau savo kompiuterį, pasirodė juodas langas, kuriame teigiama, kad Windows sistemos negalima paleisti ir kad man reikia ją sutaisyti. Be to, teigiama, kad rasta trūkstamų įkrovos konfigūracijos duomenų arba jie yra pažeisti. Klaidos kodas 0xc000000f. Ką tai reiškia ir kaip galėčiau problemą pašalinti?

Patvirtintas atsakymas

Your PC/device needs to be repaired. Error code: 0xc000014c“ tai klaida, kuri taip pat žinoma kaip 0xc000000f. Manoma, kad ji atsiranda tuomet, kai sistema aptinka pažeistų ar netinkamų Windows įrašymo failų. Dėl šios priežasties, nepavyksta tinkamai paleisti įkrovos proceso. Nors ši problema nėra labai dažna, jos atsiradimas sukelia gana daug rūpesčių ir reikalauja nemažai kompiuterio savininko laiko ir kantrybės. Neteisingai sukonfigūruotos tvarkyklės gali būti viena iš šios klaidos atsiradimo priežasčių, tačiau net jeigu jūsų ekrane ir pasirodė 0xc000014c klaida, nereikėtų jaudintis, kadangi sistemos darbą galima atstatyti atlikus žemiau nurodytus veiksmus.

1 Būdas. Windows atkūrimui naudokite bootrex.exe failą

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.
  1. Įsijunkite savo kompiuterį naudodami DVD diską arba USB raktą.
  2. Atsidarykite Windows Recovery Environment (WinRE). Paleiskite Command Prompt ir įveskite Bootrec /RebuildBCD. Aktyvuokite komandą spustelėdami Enter.
  3. Perkraukite kompiuterį.

Pastaba. Jeigu minėti veiksmai nepadėjo, Command Prompt RE lange įveskite šias komandas:

  1. bcdedit /export C:\BCD_Backup
  2. c:
  3. cd boot
  4. attrib bcd -s -h -r
  5. ren c:\boot\bcd bcd.old
  6. bootrec /RebuildBcd

2 Būdas. Iš naujo įsirašykite Windows 10

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Labiausiai nepageidautinas problemos sprendimo būdas – tai operacinės sistemos perrašymas. Tam jums reikės atsisiųsti ISO failą iš oficialios Microsoft svetainės, o tada, naudojant diegimo vedlį, pasirinkti paleidžiamąjį DVD diską. Kai įrašymo procesas bus baigtas, jums reikės pasirinkti paleisties proceso tvarką. Pasirinkite paleisti sistemą naudojant DVD. Tuomet ekrane turėtų pasirodyti pranešimo piktograma „Repair”. Spustelėkite šį pasirinkimą, o tuomet kai procesas bus baigtas, perkraukite kompiuterį. Kai sėkmingai paleisite savo kompiuterį, patikrinkite jį su RegCure Pro programa tam, kad įsitikintumėte, ar registrų failai tinkamai funkcionuoja.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant FortectMac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Duomenų atkūrimo programos gali padėti atgauti prarastus failus

Duomenų atkūrimo programa gali pagelbėti, kai norite atkurti savo failus. Net ir ištrynus failą, jis nepranyksta visiškai, kadangi jis vis tiek išlieka kietąjame diske, kol vietoj jo nėra įrašyti nauji duomenys. Data Recovery Pro yra atkūrimo programa, galinti surasti ištrintų failų kopijas jūsų įrenginio standžiajame diske. Naudodamiesi šiuo įrankiu išvengsite vertingų dokumentų praradimo, įskaitant nuotraukas, vaizdo įrašus, darbui skirtus failus ir daug kitų.

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Kompiuterių ekspertas

Ugnius Kiguolis yra tinklalapio SaugusPC įkūrėjas ir vyriausiasis redaktorius. Jis yra kibernetinio saugumo specialistas ir patyręs virusų tyrėjas, IT srityje dirbantis daugiau nei 20 metų.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti “Your PC needs to be repaired. Error code: 0xc000014c“ problemą?"