Kaip pašalinti Zoosk Messenger iš Mac OS X

Klausimas

Problema: Kaip pašalinti Zoosk Messenger iš Mac OS X

Daug metų naudojau Windows operacinę sistemą ir niekada neiškilo klausimų, kaip reikia išinstaliuoti programas, tačiau visai neseniai tėvai man nupirko Mac’ą ir dar tik pradedu suprasti kaip juo naudotis. Šiuo metu niekaip nesuprantu kaip pašalinti Zoosk Messenger. Žinau, kad tai nėra sudėtinga, bet galbūt galėtumėte man paaiškinti, kaip tą yra geriausia padaryti?

Patvirtintas atsakymas

Pastaruoju metu tokie klausimai jau tapo mūsų kasdienybe. Mac kompiuterių rinkoje daugėja, todėl žmonės vis dažniau susiduria su tokiomis problemomis kaip programų išinstaliavimas ir panašiai. Jeigu jūs susidūrėte su iš pažiūros paprastu klausimu – kaip išinstaliuoti Zoosk Messenger iš Mac OS X, jūs esate tinkamoje svetainėje. Atidžiai perskaitykite šį straipsnį ir jūs surasite visus būdus, kaip paprastai išinstaliuoti šią programą iš kompiuterio.

Dažniausia klaida, kurią žmonės padaro bandydami išinstaliuoti Zoosk Messenger iš Mac OS X, yra ta, kad jie tiesiog nuvelka programos ikoną į Trash aplanką ir įsivaizduoja, kad taip ištrynė visus šiai programai priklausančius failus. NE, tai nėra tiesa! Jeigu norite tinkamai pašalinti nereiklaingas programas, turite suprasti, kad ‘išinstaliuoti’ ir ‘pašalinti’ nėra tas pats. Tiesą sakant, ‘pašalinti’ ir reiškia nuvilkti programos ikoną į šiukšlinę, tačiau po šio proceso įvairiose Mac’o vietose lieka papildomų programos komponentų, kurie gali stipriai sulėtinti kompiuterio darbą. Jeigu norite to išvengti, turite išinstaliuoti programas, o ne vien tik jas pašalinti. Kitaip tariant, jūs turite ištrinti pagrindinį programos failą kartu su visais kitais jai priklausančiais komponentais. Žinoma, visa tai galite padaryti rankiniu būdu (instrukcijas rasite sekančioje pastraipoje). Jeigu pirmenybę teikiate specialiai tam pritaikytai programinei įrangai, mes rekomenduojame naudoti MacKeeper.

Kaip išinstaliuoti Zoosk Messenger iš Mac OS X rankiniu būdu

Pašalinkite dabar! Pašalinkite dabar!
Tam, jog pašalintumėte šiuos failus, reikės įsigyti licencijuotą Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 programinės įrangos versiją.

Kaip jau turbūt supratote, norint visam laikui pašalinti Zoosk Messenger iš Mac OS X, pirmiausia turite ‘pašalinti’ pagrindinį programos failą, kas reiškia, kad turite atlikti tokius veiksmus:

  1. Atsidarykite Applications aplanką.
  2. Suraskite Zoosk Messenger ikoną, spustelėkite ją ir laikykite tol, kol galėsite perkelti į kitą vietą.
  3. Nuvilkite šią ikoną į Trash aplanką.
  4. Ištuštinkite Trash aplanką (spustelėkite Ctrl ir ‘Empty Trash’ mygtukus vienu metu).

Sekanti užduotis – užbaigti programos išinstaliavimą. Tai reiškia, kad jūs turite patikrinti visas įmanomas vietas, kuriose gali būti saugomi papildomi programos komponentai. Rekomenduojame pirmiausia patikrinti šiuos aplankus:

  • /Library/Application Support
  • /Library/ Preferences/

Suradę programos likučius, nedelsdami juos pašalinkite. Vis dėlto, jeigu negalite rasti susijusių failų arba jeigu norite sutaupyti kažkiek savo brangaus laiko, turite išinstaliuoti Zoosk Messenger iš Mac OS X. Automatiškai tai padaryti galite MacKeeper pagalba.

Pašalinkite programas vienu pelės spustelėjimu

Šią programą galite išdiegti sekdami išsamias sauguspc.lt ekspertų paruoštas instrukcijas. Norėdami sutaupyti jūsų laiką, mes taip pat parinkome programas, padėsiančias atlikti tą pačią užduotį automatiniu būdu. Jei skubate arba manote, jog nesate pakankamai patyrę, jog pašalintumėte nepageidaujamą programą patys, rinkitės vieną iš mūsų siūlomų sprendimų:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Zoosk šalinimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Iškilo problemų?
Jei pasitelkus jums nepavyko išdiegti nepageidaujamos programos, praneškite apie tai mūsų komandai. Būtinai pateikite kuo daugiau problemą apibūdinančių detalių. Aprašykite visas smulkmenas, kurias, jūsų manymu, turėtumėme žinoti apie jūsų problemą.
Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 yra rekomenduojama programa išinstaliuoti Zoosk.
- patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - PC ir Mac kompiuterių ekspertė

Olivija Moreli - jauna, tačiau įžvalgi IT ekspertė, šiuo metu universitete siekianti programų sistemų bakalauro laipsnio. Ją labiausiai domina kibernetinio saugumo tema, tačiau gilių žinių apie kompiuterių tinklus, programinę bei techninę kompiuterio įrangą dėka Olivija ras būdą pašalinti bet kokią PC arba Mac kompiut...

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pašalinti Zoosk Messenger iš Mac OS X"