Kaip pataisyti pažeistą PST failą?

Klausimas

Problema: Kaip pataisyti pažeistą PST failą?

Sveiki. Turiu problemą su savo MS Outlook programa, nes man niekaip nepavyksta jos atidaryti. Klaidos žinutėje sakoma, kad programos negalima atverti dėl to, kad neatsidaro tam tikras failas. Ar yra būdas tai pataisyti? Lauksiu atsakymo. 

Patvirtintas atsakymas

Jei iškyla problema, atsiranda ir būdas ją išspręsti. Prieš aptardami tai, kaip išspręsti šią problemą, trumpai aptarkime, kam skirtas Microsoft Outlook. Tai gana populiari el. pašto paslauga, kuria naudojasi tiek individualūs, tiek verslo pašto turėtojai. MS Office siūlo tokias paslaugas kaip kalendorius, įvykių dienotvarkė ir RSS šaltiniai bei, žinoma, el. pašto valdymas. Visi šios programos duomenys saugomi specialiame faile su .PST (angl. personal storage table) prievardžiu. Ši duomenų bazė yra standžiajame Jūsų kompiuterio diske (angl. hard drive), tačiau kad ir kokia populiari bebūtų MS Outlook programa, ja besinaudojantiems žmonėms neretai kyla įvairių problemų, susijusių su sugadintu PST failu, taigi nieko nelaukdami ir aptarkime, kaip spręsti šią problemą.

PST pažeidimo priežastys

Atkurkite dabar! Atkurkite dabar!
Norint atkurti reikalingus sistemos komponentus, reikės įsigyti licencijuotą Fortect Mac Washing Machine X9 programos versiją.

PST failai gali būti pažeisti dėl daugybės priežasčių. Dažniausiai ši problema kyla dėl staigaus programos išjungimo prieš tai neišsaugojus informacijos. Problema taip pat gali būti susijusi su sistemos gedimu ar nutrauktu elektros tiekimu į prietaisą. Programa taip pat gali kilti viršijus 2GB duomenų bazės dydžio limitą. PST failus taip pat gali pažeisti kenkėjiškos programos arba kiti virusai. Dar viena priežastis – failo sugadinimas atnaujinant Windows operacinę sistemą. Aišku viena, kad failai gali būti pažeisti dėl daugybės priežasčių, todėl mes patartume pasidaryti atsargines šių failų kopijas. Visgi jei nespėjote to padaryti laiku, būdų išspręsti šią problemą vis dar yra.

Jei PST pažeidimą sukėlė viena iš dažniausiai pasitaikančių priežasčių, susidoroti su šia problema padės programa, kurią sukūrė pati Microsoft korporacija. Tai failas, kuris vadinasi Scanpst.exe, bet neturi šaukinio (angl. shortcut), todėl paleisti jį turėsite per Start meniu. Atidarę šį failą turėsite surasti pažeistą PST failą. Tą galėsite padaryti paspaudę Browse mygtuką ir aplanke suradę reikalingą failą. Kad pradėtumėte sistemos patikrinimo procesą, paspauskite Start mygtuką. Pasibaigus sistemos patikrinimui gausite ataskaitą apie failų būklę ir juose esančias klaidas. Radus klaidų paspauskite Repair mygtuką. Pataisius visas klaidas pamatysite žinutę Repair complete.

Atstatyk failus ir kitus sistemos komponentus automatiškai

Norėdami atkurti savo failus ir kitas sistemos sudėtines dalis, galite pasinaudoti nemokamomis sauguspc.lt ekspertų parengtomis instrukcijomis. Jei manote, jog savarankiškai rinkmenų atkurti nepavyks dėl nepakankamos patirties, siūlome peržvelgti žemiau pateiktus failų atkūrimo sprendimus. Mes išbandėme kiekvieną siūlomą programą ir įsitikinome jų efektyvumu, todėl jums tereikės leisti joms atlikti savo darbą.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Susidūrėte su problema?
Jei iškilo problemų, susijusių su Fortect programa, galite susisiekti su mūsų ekspertais ir paprašyti jų pagalbos. Kuo tiksliau aprašysite problemą, tuo geresnį problemos sprendimą galėsime pateikti.
Fortect Mac Washing Machine X9 yra rekomenduojama atstatymo programa sutaisyti corrupt PST file.
Fortect - patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Fortect programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Kibernetinio saugumo tyrėja

Liucija Danes yra tinklalapio SaugusPC naujienų redaktorė. Jos žinių troškimas verčia ją keliauti ir dalyvauti įvairiose renginiuose ir konferencijose, kuriose dalinamasi naujausiomis kibernetinio saugumo žiniomis bei tendencijomis.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pataisyti pažeistą PST failą?"