Kaip pataisyti Safari can't establish a secure connection?

Klausimas

Problema: Kaip pataisyti Safari can't establish a secure connection?

Sveiki, niekaip negaliu atidaryti Facebook, Google, ir net Apple tinklalapių savo internetinėje naršyklėje, nes ji vis rodo klaidos žinutę ,,Safari can't establish a secure connection”. Tačiau, kiti internetiniai puslapiai veikia gerai, ir aš juos galiu atidaryti ir kitoje naršyklėje. Ar yra būdas sutvakyti šią problemą?

Patvirtintas atsakymas

Tvarkykite Safari can't establish a secure connection problemą su antivirusine programa

,,Safari can't establish a secure connection” yra klaida, kuri gali jums sutrugdyti naudotis populiariais tinklalapiais, tokiais kaip Youtube, Facebook, Twitter, Apple, ir panašiai. Dažniausiai, vartotojai susiduria su šia problema Safari naršyklėje. Vis dėlto, yra daugybė pranešimų, kad panaši klaidos žinutė buvo pasirodžiusi ir Google Chrome, Mozilla Firefox, ir kitose naršyklėse.

Kompiuterių ekspertų nuomone, ,,Safari can't establish a secure connection'' atsiranda dėl to, kad jūsų lankytinas tinklalapis, kurį bandote atidaryti, naudoja serverį, kuris neatitinka standartinių kriptografinių reikalavimų. Kitaip tariant, tai yra funkcija, sukurta užtikrinti jūsų internetinį saugumą ir pasirūpinti jūsų privačios informacijos apsauga.

Tvarkykite Safari can't establish a secure connection problemą su antivirusine programa

Dažniausiai, IT specialistai siūlo atlikti žemiau esančius veiksmus norint sutvarkyti ,,Safari can't establish a secure connection'' klaidos žinutę:

 • Pašalinkite visą tinklalapių informaciją;
 • Išinstaliuokite visus nepatikimus naršyklės priedus;
 • Išvalykite ,,sausainiukus'';
 • Perkraukite Safari;
 • Pakeiskite reikalavimus.

Vis dėlto, vartotojai teigia, kad nei vienas iš viršuje paminėtų metodų nepadėjo jiems sutvarkyti ,,Safari can't establish a secure connection'' problemos. Dėl to, mūsų ekspertai pateikia jums keletą kitų labiau pažengusių būdų, kurie turėtų padėti susitvarkyti su esama problema, ir leisti jums prisijungti prie populiarių internetinių puslapių.

Būdai sutvarkyti ,,Safari can't establish a secure connection'' klaidos žinutę Mac kompiuteryje

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 programos versiją.

Prieš pradėdami skaityti žemiau pateiktus informacinius punktus, jūs turite būti užtikrinti, kad jūsų Mac kompiuteris yra švarus nuo potencialiai nepageidaujamų programų (PNP). Jeigu jūsų prietaisas yra užkrėstas, įvairūs kompiuteriniai virusai ir nepageidaujamos aplikacijos gali blokuoti populiariausius puslapius Safari naršyklėje.

Dėl to, jūs galite pabandyti sutvarkyti ,,Safari can't establish a secure connection'' problemą įsirašydami profesionalią sistemos optimizavimo priemonę. Ji perskenuos visą kompiuterio sistemą, norėdama surasti potencialiai nepageidaujamas programas, kurios galimai kelia bėdas Safari naršyklėje. Mes rekomenduojame naudoti Reimage.

1 būdas. Sutvarkykite savo DNS nustatymus

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 1. Atidarykite System Preferences ir eikite į Network;
 2. Spauskite Advanced;
 3. Suraskite DNS skiltį ir spauskite + mygtuką;Norėdami sutvarkyti Safari can't establish a secure connection klaidos žinutę, peržiūrėkite DNS nustatymus
 4. Suveskite 8.8.8.8 ir spauskite Enter;
 5. Dar kartą paspauskite + mygtuką;
 6. Suveskite 8.8.4.4 ir poto spauskite Enter;
 7. Spauskite Ok ir Apply mygtukus.

2 būdas. Sužinokite ar lankomas puslapis yra patikimas

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 1. Atidarykite tinklalapį, kuris rodo ,,Safari can't establish a secure connection'' klaidos žinutę;
 2. Nueikite į address bar ir spauskite (Lock icon) Secure mygtuką;
 3. Pasirinkite More information;Sutvarkykite Safari can't establish a secure connection problemą, patikrindami ar lankomas puslapis saugus
 4. Spauskite ant View Certificate parinkties ir pažiūrėkite ar saugumo certifikatas yra aktyvus;
 5. Eikite į Details skiltį ir spauskite Command + Space mygtukus tuo pačiu metu;
 6. Spotlight Search skiltyje suveskite Keychain;
 7. Kairėje panelėje suraskite System Roots;Peržiūrėkite saugos certifikatą norėdami sutvarkyti Safari can't establish a secure connection klaidos žinutę
 8. Suraskite puslapio certifikatą;
 9. Paspauskite ant jo ir išplėskite Trust parinktį;
 10. When using this certificate parinktyje spauskite Always trust.

3 būdas. Išjunkite Internet Protocol versija 6 (IPv6) savo Mac kompiuteryje

Sutvarkykite tai dabar! Sutvarkykite tai dabar!
Norint sutvarkyti sugadintą sistemą, reikės įsigyti licencijuotą Mac Washing Machine X9 Mac Washing Machine X9 programos versiją.
 1. Eikite į System Preferences;
 2. Atidarykite Network;Išjunkite Internet Protocol 6 versija savo Mac prietaise, norėdami sutaisyti Safari can't establish a secure connection klaidą
 3. Pasirinkite Ethernet ir spauskite ant Advanced mygtuko;
 4. Pasirinkite Manually Configure IPv6 skiltyje;
 5. Spauskite Ok ir Apply.

Ištaisykite klaidas automatiniu būdu

sauguspc.lt komanda stengiasi padaryti viską, jog vartotojams pateiktų geriausius kompiuterio klaidų šalinimo sprendimus. Jei nenorite švaistyti laiko mėgindami išpręsti problemas rankiniu būdu, naudokite tam sukurtą programinę įrangą. sauguspc.lt profesionalų komanda išmėgino ir patvirtino visus mūsų rekomenduojamus produktus. Klaidų šalinimui bei taisymui galite naudoti šias programas:

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
atstatymo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Vis dar kyla problemų?
Jei jums nepavyko išspręsti klaidos naudojant Mac Washing Machine X9, susisiekite su mūsų ekspertais. Prašome pateikti visas detales ir smulkmenas, padėsiančias mums geriau suprasti iškilusią problemą.
- patentuota ir specializuota Windows taisymo programa. Ji ištirs sugedusį kompiuterį ir pateiks diagnozę. Programa patikrins visus sistemos failus, dinamines bibliotekas ir registro raktus, kuriuos pažeidė pavojingos programos.Mac Washing Machine X9 - tai patentuota programa, skirta Mac OS X sistemos taisymui. Jos paskirtis - surasti kompiuterio gedimo priežastį ir jį sutaisyti. Programa ištirs kompiuterio sistemos failus ir registrų raktus ir aptiks gedimus.
Ši patentuota kompiuterio taisymo programa naudoja duombazę, turinčią virš 25 milijonų komponentų. Jos pagalba programa gali pakeisti bet kurį sugadintą ar vartotojo kompiuteryje neegzistuojantį failą.
Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota programos versija.Aptiktų kompiuterio gedimų bei virusų šalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Mac Washing Machine X9 programos versija.

Neleiskite svetainėms, ISP ir kitoms šalims jūsų šnipinėti

Jeigu siekiate likti anonimiški ir nenorite, kad ISP bei vyriausybė jus šnipinėtų, rekomenduojame naudoti VPN programą. Ši programa leis jums prisijungti prie interneto ir likti visiškai anonimišku, tokiu būdu užkertant kelią stebėjimo priemonėmis, reklamoms bei kitam pavojingam turiniui. Private Internet Access VPN programa taip pat yra svarbi kai kalbame apie vartotojų privatumą. Internetinio šnipinėjimo įrankiai, tokie kaip slapukai, gali būti naudojami ne tik socialinėse platformose ir informacinėse svetainėse.

Greitai atkurkite prarastus duomenis

Naudojantis kompiuteriu visuomet gali atsitikti nenumatytų problemų: jis gali išsijungti dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, ekrane gali pasirodyti mėlynas mirties langas, jusų kompiuterį taip pat gali užpulti kenkėjiška programa arba virusas, gebantis sugadinti Windows sistemą bei užkoduoti joje laikomus duomenis naudojant šifravimo algoritmą tam, kad vėliau būtų galima prašyti išpirkos.

Duomenų atkūrimui skirta programinė įranga yra pagrindinis pasirinkimas, galintis padėti atkoduoti užšifruotus failus. Data Recovery Pro yra duomenų atkūrimui skirta programa, kuri skenuoja kietąjį diską ir išsko diske esančių ištrintų failų darbinių kopijų. 

 

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie kompiuterių apsaugą

Alisa Woods yra saugumo ekspertė, kuri tyrinėja ir analizuoja įvairius kibernetinius pavojus. Tinklalapyje ji dalinasi savo sukauptomis žiniomis ir siekia padėti vartotojams apsaugoti kompiuterius nuo pavojingų programų.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis

Ką galite papildyti apie problemą: "Kaip pataisyti Safari can't establish a secure connection?"